Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. [quote name='Basik']A dogi argentyńskie? Plisssssssssss[/quote] To ja wybawie Matagi...a kogo widzisz na tym miejscu? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ([SIZE=1]taki zarcik[/SIZE])
  2. W razie czego w sobote jedziemy z TZem jako widzowie ale to na 11...wiec w razie czego moezmy sie gdzies umowic i doprowadzic do wystawy ;)
  3. Joanno a z jakich okolic jest ta znajoma? Moze masz tam cos bezposredniego?
  4. [quote name='sylrwia']To jak pada zalewa Wam metro??[/quote]Hehe chyba raczej nie oto chodzi...raczej chodzi o ta droge z metra na wystawe...ze troche mozna przemoknac. Jednak na weekend pogoda ma nie byc taka straszna ;)
  5. Co roku na watku warszawskim jest to samo oburzenie...nic dziwnego, troche przegieli z cenami...:mad::mad:
  6. ALe slodziutka ta moja wnusia :loveu::loveu::loveu::loveu:
  7. 5zl ulgowy 20 zl normalny :roll:
  8. Znalazlam... nr tel do przewozu osob GROSIK (22) 646 46 46 nie sa to moze luksusowe auta, dojechac dojedziesz...i to taniej niz korporacji w sob badz niedziele gdzie przeczytalam ze cena to nawet 3 zl za km :O
  9. Joanna nie mam pojecia ile dokladnie taksowka kosztuje w weekend cos ok 2 zl/km jezeli sie nie myle. Polecam wziasc przewoz osob, to to samo co taksowka tyle ze ma inna nazwe...nie mam jednak namiarow na nikogo.:roll:
  10. blaira

    Lordette

    Giovani....ale lala:loveu:
  11. A co wy na to...wcielenie :diabloti::diabloti::diabloti: [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/2906/diabelekwl1.jpg[/IMG]
  12. Casia i Figa...fajne fotki....jednak tak jak pisala Vectra...5 zdjec w kazdym poscie... jets to niesamowite obciazenie dla wolnych lacz;) A tak poza tym sprawdza Ci sie to frisbee??czy juz poraz enty je zmieniasz? pozdr.
  13. Matagi ...wiem wiem mecze :oops::roll: czy juz wiadomo kto sedziuje staffiki?? pozdr i z gory bardzo dziekuje ;)
  14. [quote name='Mała_Tybetanka']Dostalysmy potwierdzenie ale na wystawe jedziemy tylko towarzysko moze troche fotek ozdóbkom porobie :razz:[/quote] Czesc Tybetanko... w jaki dzien jestes? Nie wystawiasz Figusi? Ja jestem wystawowo w niedziele ale zaplanowalam sobie obejrzec w sobote RRki :loveu: jak mi sie uda :) My rowniez dzis dostalismy numerek. pozdr
  15. [quote name='Matagi']Pan Kazimierski,jak już pisałam,potwierdził swe przybycie:eviltong: ,ale staffików sędziował nie będzie:lol: !Amstaffy prawdopodobnie /ale nie na 100%/ tak,na bank będzie robił airedale.[/quote] Dzieki Matagi, w takim badz razie cierpliwie czekam na oficjalny werdykt wyboru sedziego na staffiki :evil_lol: pozdr.
  16. Ring 18 - s: Henryk Stepka planowane wejscie : 11:30 SBT (22) [FONT=Arial] [B]Psy - Dogs[/B][/FONT][FONT=Arial] [B]Klasa szczeniąt[/B] - Puppy Class 1 1272 [/FONT][FONT=Arial]ANTARES Habra [/FONT][B][FONT=Arial]Klasa młodzieży[/FONT][/B][FONT=Arial] - Youth Class 1 1273 [/FONT][FONT=Arial]X FACTOR NIGHT KING Port Erin [/FONT][B][FONT=Arial]Klasa pośrednia[/FONT][/B][FONT=Arial] - Intermediate Class 3 1274 - 1276 [/FONT][FONT=Arial]BARNI Human Dogs LEONARDO DA VINCI MAGNETIC BOY Buldożer [/FONT][B][FONT=Arial]Klasa otwarta[/FONT][/B][FONT=Arial] - Open Class 3 1277 - 1279 [/FONT][FONT=Arial]ANTONIO SENATOR z Błękitnego Rodu DARK SIDE Tak Wiele Miłości[/FONT][FONT=Arial] [/FONT][FONT=Arial]XANTARRIAN QADZISS GRANDSTAFF Staff-Ka [/FONT][B][FONT=Arial]Klasa championów[/FONT][/B][FONT=Arial] - Champion Class 3 1280 - 1282 [/FONT][FONT=Arial]CERBERUS Skordatura GOLD CHARGER Buldożer (FCI) Gross Setti Roys [/FONT][B][FONT=Arial]Suki – Bitches[/FONT][/B] [FONT=Arial] [B]Klasa szczeniąt[/B] - Puppy Class 1 1283 CINDY Mendog [B]Klasa młodzieży[/B] - Youth Class 3 1284 - 1286 AMERETTA POLES Apart Humand Dogs (FCI) LINDA EVANGELISTA VICTRESS FOR EVER Buldożer [B]Klasa otwarta[/B] - Open Class 5 1287 - 1291 BONA HEN SORTIS DELANEY Tak Wiele Miłości FREE SHOT Rygast SISTER SENATOR WONDERFUL WOMAN Diabelski Uśmiech FCI [B]Klasa championów[/B] - Champion Class 2 1292 - 1293 BELLA BLACK Sortis[/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]BLACK LADY Skordatura[/FONT][FONT=Arial][/FONT]
  17. Hmm ja dodam tyle ze pan Kazimierski mialbyc w Szcecinie, bedzie w sopocie i w bialymstoku sedziowal bullowate...szkoda ze caly czas ten sam sedzia w tych okolicach :roll:
  18. To ja wypowiem sie poprostu na moim przykladzie...to mialobyc suki ostatnie krycie.Moj pies byl wtedy w wieku ok 17 miesiecy, cieczka sie przesunela i ukonczyl 18 miesiecy...ale to byl przypadek. Wysylajac podanie do ZK wypisalam wszystkie osiagniecia...nie twierdze ze moj pies oh i ach (chociaz dla mnie tak :P ) W tym wieku mail spore osiagi i w Polsce i zagranica...skad wracal. 100% frekwencja oc. doskonalych do dzis ( tfu tfu) Jest to pies ktoym jednym bedzie sie podal innym nie... No ale moj post wyglada tak jakbym zadarla nosa i sie chwalila...owszem jestem dumna z mojego psa i tak pozostanie bo nie traktujego jedynie jako psa wystawowego/repa, ale takze jako wesolego diabelka tasmanskiego, ktory jest w moim zyciu i sprawia mi wiele radosci :evil_lol::evil_lol::evil_lol: pozdr.
  19. Ja jestem w sobote i w niedziele...w razie czego moge psa urzyczyc. Jezeli ktos bedzie chcial takiego diabelka tasmanskiego :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. [quote name='Patka']ale dzieciaków biedna mamuśka 8 sztuk i to jakie kluchy szok :crazyeye: :loveu: piękne :cool3: Ewa nie kusi Cię :evil_lol:[/quote] Hoh nawet nie wiesz jak ja raczki swiezbia :cool3::evil_lol:
  21. [quote name='bursztynki']Dzięki ,też tak myślałam.A jesli suczka z uprawnieniami urodziła szczeniaki po takim psiaku,to one oczywiście są bez rodowodu?:p[/quote] Tak wlasnie jest.
  22. Tzn jest mozliwosc zeby pies wtym wieku zostal reproduktorem...byloby to tzw krycie warunkowe. W oddzialach ska dpochodza psy sklada sie wniosek o przyznanie warunkowego krycia tym psem...oczywiscie ZK musi na to zezwolic. Zalezy to napewno od wynikow wystaw i u niektorych raz od jakis wynikow (ale w te juz nie wnikam). Ja mialam taka sytuacje i ZK zezwolil na warunkowe krycie. pozdr.
  23. [quote name='sheltia12']Czy wiecie moze gdzie teraz mozna dostac żmijki złote, albo żmijki baby snake? I po jakich cenach teraz stoją?[/quote] Co jakis czas sa w sklepach Kakadu, ale maja dosc wysoka cene. Coraz czesciej mozna je nabyc na miedzynarodowych wystawach, najlepiej za granica. No i nadal w sprzedazy ma go bazarek Bocian ;-)
  24. [quote name='Nela'][B][FONT=Comic Sans MS]Witam !! [/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]wlasciwie to nie wiem jak zaczac ...wszyscu juz podobno i tak wiedza ... tylko jakas taka cisza na ten temat ....[/FONT][/B] [FONT=Comic Sans MS][B]wiec zaczne tak : wszyscy wiemy ze niedawno zrobiono badania temu pieskowi [COLOR=red]Sharoc Fransimo Red Boy[/COLOR][/B][COLOR=red][B] i [/B][/COLOR][COLOR=black][B][COLOR=red]ze wynik jest L2HGA -clear HC[/COLOR] - normal - osobiscie uwazam ze jest to bardzo wartosciowy pies i daje dobre potomstwo !!! Jest tylko jedno male ALE !! Polska Grupa Wywiadowcza znalazla na Czeskim forum pewne wiesci - jest jedna suczka ktora nazywa sie [COLOR=red]Nio Z Hambalek Busin i niestety ona jest AFFECTED[/COLOR][/B] jej rodzicami sa [COLOR=red][B]DEA DIA[/B][/COLOR] [/COLOR][COLOR=red][B]z hambalek Busin i Sharoc Fransimo Red Boy [COLOR=black]wiec jak na moj rozum cos tu szfankuje[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][/quote] Nela, powiem szczerze....nie wnikam w to ,szkoda nerwow. Uwazam, ze najwazniejsze ze sama wobec siebie co do badan mam czyste sumienie. Jezeli rzeczywiscie tak jest...zreszta to jej wyrzuty sumienia, a nie moje.
  25. [quote name='Cavisia']A katalog też przewidziano? Czy tylko plan?[/quote] Wydaje mi sie ze tak, warszawa z tego co pamietam w zeszlym roku podawala stawki. Wszystko jednak okaze sie pod koniec tygodnia ;)
×
×
  • Create New...