-
Posts
2402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blaira
-
Pod koniec tygodnia bedzie juz podany plan sedziowania , tak powiedziano w ZK
-
[quote name='Patka']strumyczku szumiący ja taki post ze i stringi z chęcią pooglądam :evil_lol: wielkie dzięki :multi: będziemy z Rudolifną i brzuchem trzymać kciuki :cool3:[/quote] No ja mam taka nadzieje ze kciuki, lapki, uszka i brzuszkiem bedziecie za nas trzymac ;););)
-
Dziewczyny... [img]http://img413.imageshack.us/img413/3015/55309063aa0.jpg[/img] *** a tu z braciszkiem pregutkiem [img]http://img406.imageshack.us/img406/1556/25721910ou8.jpg[/img] *** [img]http://img267.imageshack.us/img267/3264/88461991im7.jpg[/img] pozdr.
-
w wieku 4 tyg Pieski: Pregusek [img]http://img459.imageshack.us/img459/521/piespregar3.jpg[/img] *** [img]http://img459.imageshack.us/img459/6298/piespregusvg1.jpg[/img] i jego braciszek [img]http://img441.imageshack.us/img441/5957/czarnyyw9.jpg[/img] c.d.n.
-
No i my z Cestem sie tez pojawimy :cool3: pozdrowienia dla wszystkich;)
-
przepraszam dwa razy to samo sie pokazalo, a nie ma edycji skasuj. Vectra...zamawiam u Ciebie sesje :P to tak na przyszlosc [URL="http://www.fotosik.pl"] [/URL]
-
[quote name='Vectra'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/6/65e52a308006861f.jpg[/IMG][/URL][/quote] tytul dalabym taki nastepujacy: "ja latma, ja gadam.....peeeeeeeeeelen serwis" :lol::lol::lol::lol::lol:
-
Nowy image :cool3::lol::lol::lol: [URL]http://img521.imageshack.us/img521/1473/cestxf5.jpg[/URL] *** [url]http://img521.imageshack.us/img521/7886/cescikpz1.jpg[/url]
-
[quote name='YaBear-CubCammy'][SIZE=5][COLOR=red]Blaira- proszę odpisz mi na meila:P[/COLOR][/SIZE][/quote] Bardzo chetnie, ale nie dostalam nic :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
-
Dobra....nie moglam sie powstrzymac i wyprobowalam ta rybke....szczerze dobre to :cool3::cool3: Smakuje jak maca o smaku rybnym tylko malo slone heheh Jedynie uwazam ze mogloby miec to jeszcze bardziej intensywniejszy zapach i dlatego nastepnym razem dodam wiecej ryby. Lub ogolnie zmniejsze proporcje na korzysc rybki :lol: Ogolnie polecam ...mniam mniam :p
-
Czy znacie jeszcze jakies rybne? Czy one maja swoj specyficzny zapaszek?? Bo bardzo mi na tym zalezy :evil_lol:w sklepie widzialam rybne ciastka biomilla za 30 zl chyba 400 g
-
Championat - jak długo czeka się na potwierdzenie
blaira replied to Wojtecki's topic in Championaty i tytuły
[quote name='Asiaczek']Nie roztrząsaj tego problemu, tylko ciesz się, że certyfikat masz już w łapkach... [FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=SeaGreen][B]GRATULACJE! Pzdr.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Dziekujemy...zycze innym tez zeby tak szybko poszlo..wiem ze jakas duuuuza porcja championatow mialabyc rozsylana w ta srode ;););) -
Dodam jedynie ze wystawa odbywa sie w dwa dni ;-) a Yorki zaliczane sa do gr 3 - terrierow ;) pozdr.
-
Championat - jak długo czeka się na potwierdzenie
blaira replied to Wojtecki's topic in Championaty i tytuły
Wiecie co....szok(pozytywny) dostalam Championat w 2 tyg po wyslaniu listownego wniosku z kserowkami kart ocen:multi::multi::multi: czesciowo szybciej bo wolalam sama odebrac ;-) -
Melinda, u niektorych suk wlasnie takie objawy sa ciazy. Ale oczywiscie nie mozna powiedziec ze odrazu suka jest w ciazy ;) przez takie zachowanie
-
Niestet na slowacji nie przyjmuja przekazow :/ Ja oplacalam kiedys wystawe z mBanku wyszlo ok 60 zl
-
Klubowki sa nastepujace: -terrierow -spanieli -molosow -jamnikow -sznaucerow -pinczerow -setery wegierskie i angielskie -owczarkow (procz niemieckich,czeschoslowackiego, rumunskiego) + szwajcarki i rosyjski -Romanian Mioritic Shepherd Dog w razie co niech ktos mnie poprawi;)
-
Z tego co mi wiadomo....juz sie zaczelo!!! :multi::multi::multi: Fan trzymamy mocno mocno kciuki i a pozniej czekamy na relacje:loveu::loveu::loveu::bigok:
-
[quote name='AiK']na jaki adres wysłałaś[/quote] Adres obiorcy podany na zgloszeniu... MEDZINÁRODNÁ VYSTAVA PSOV SLOVENSKI POLOVNÍCKY ZVÄZ STEFÁNIKOVA 10 811 05 BRATISLAVA SLOVAK REPUBLIC pozdr. :)
-
Oooo kurcze :-o jestem w szoku...to Cest pozadnie namajstrowal :lol::lol::lol: Oczywiscie trzymamy kciuku za was...bo to juz wkrotce :loveu:;) Ale Abra nadal ma od groma sily i ochoty na bieganie ... no, no... pozdr.
-
Agasia dzis oddzial jest czynny do 19...moze postaraj sie dodzwonic ;) pozdr.
-
Karolka....przedluzono zgloszenia, dlatego napewno bym sie go narazie nie spodziewala;)
-
Dagus, super zdjecia....Linda sie super pokazuje....[SIZE=1]trening czyni mistrza;) [B][SIZE=3][COLOR=Red]Gratulacje !!![/COLOR][/SIZE][/B] [/SIZE]
-
No to Vectra ja tez je wstawie tylko napisze ktore jest ktore :) Piesek pregowany [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/962/pregus2er4.jpg[/IMG] Piesek 2 [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/5112/piess2tb1.jpg[/IMG] Suczka czarna [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/1092/czarnaqd3.jpg[/IMG] Suczka 2 [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/9166/suczkaaa2bl0.jpg[/IMG] Suczka 3 [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/5748/suczka33zn7.jpg[/IMG] pozdrawiamy ;)
-
No to mam nadzieje was poznac ze snookerem :-) Czekamy na dalsza fotorelacje !:cool3: