Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. eeee...czemu nie działa...no już ...leć,leć,leć!!! [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/990/80413116ii5.jpg[/IMG] *** Mam cię!!! [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/5706/53589163fd4.jpg[/IMG] *** Hmmm efekt końcowy zabaw taki...że teściom trzeba kupić zraszacz nowy :mad::mad::mad: [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/7356/stratyiz5.jpg[/IMG] Sie popsiuło to teraz pobiegaaaaaamy! [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/5549/10616373tl7.jpg[/IMG] *** i biegam... [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/7914/30437512gt2.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Giovani']No ja też czekam:mad: :cool1:[/quote] Specjalnie dla Giovaniego :cool3::cool3::cool3: Zacznijmy od Warszawy... [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/3281/83596825mv8.jpg[/IMG] *** smakołyk, smakołyk......SMAKOŁYK :lol::lol::lol: [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2658/22144162rj8.jpg[/IMG] *** Nowe zabawy "Teścika" :evil_lol: łłaaaa!!! [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/5918/93340807fv5.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/9576/53047540tr0.jpg[/IMG] *** hop hop hop ...złapie Cię!!! [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/8819/58825006ok9.jpg[/IMG] c.d.n.
  3. blaira

    Lordette

    Nio Giovani chyba musimy kiedyś spotkać się by nasze "maleństwa" sobie wspólnie poszalały w wodzie ;););) p.s. nadal pamiętam o zaktualizowaniu tematu Ceścika :lol::oops:
  4. [quote name='Dorota_Fiszer']Niestety :-( To jest cos czego nijak nie moge zrozumiec czemu Kielcom odebrano cacib....[/quote] Zgadzam się z Dorotą...Rzeszów raczej nie będzie miał tak dobrych warunków ( mówię o dużych i przestrzennych ringach itp)jak Kielce ...przykre :shake::shake::shake:
  5. Rozniez nocolwalismy w tym hotelu...za taka cene warunki baaardzo dobre ;)
  6. Bylam rok temu i musze powiedziec ze wystawa naprawde warto pojechac raz jeszcze... no oczywiscie zalezne bedzie to od sedziego. Pod katem organizacji bylo naprawde ok. hala , duze ringi. Male ale mam tak jak Elitesse brak miejsca na przejscie sie gdzies z psami, zeby mogly sie zalatwic...poza tym asystencji i pomoc przy ringu oraz tlumacze...no tu bym sie przyczepila bo bylo pare nieporozumien. pozdr;)
  7. Asiaczku...a miałabyś jakieś wolne miejsca dla grzecznych osóbek i pieska?:grins::grins::grins:
  8. Ja też miło wspominam zeszły Lipsk...z takim towarzystwem :cool3::cool3:;) Dziękuje..też was gorąco pozdrawiamy z Cestem. ;)
  9. blaira

    Lordette

    [quote name='Giovani']:eviltong: :eviltong: :eviltong: Czekam też na waszej galerii Cescikowych portretów:mad: Daaaawno go nie było...jestem ciekawy jak wygląda;)[/quote] Ale lala :loveu::loveu::loveu: Obiecuje poprawę :oops::oops::oops:;) pozdrawiamy razem z Cescikiem.
  10. blaira

    Lordette

    Giovani Ty tu gadu gadu... a dzisiejszych świeżych zdjęć brak :mad::evil_lol::evil_lol::evil_lol: pozdr. goraco ;);)
  11. Witam, Czy ktoś się wybiera na tą wystawę. ;-) Oto podział na rasy i proponowani sędziowie: [url]http://www.zuchtschau.vdh.de/leipzig_2007/richterliste.php[/url] pozdr.
  12. [quote name='Asiaczek']A mnie się wydaje, że nie uznali Twojego wniosku, bo pomiędzy pierwszy a ostatnim CWC powinno minąć 6 miesięcy i 1 dzień. A Tobie zabrakło właśnie tego jednego dnia. Tak mi się wydaje... Pzdr.[/quote] Asiaczku...możliwe. Jednak w regulaminie pisze, że musi być co najmniej 6 miesięcy( specjalnie sprawdzałam przed wysłaniem wniosku) ... tak czy siak Ch. mamy ;):multi: A tak z ciekawości, dowiadywałam sie u Niemców. Czy jak rozpoczełam ch.dt np. 09.09.2006, czy kończąc go 09.09.2007 zostanie mi przyznany championat....odpowiedzieli, że TAK. dziwna sprawa, niby sąsiedzi, a każdy ma dwa różne metody obliczania. :shake::lol::lol::lol: pozdr.;)
  13. No to ja powiem o tych próbkach. Można je zamówić, nie ma napisane nic o wysyłce zagranicznej. Zwrócili jednak uwagę, iż często zdarzają się osoby naduzywające darmowe próbki, dlatego po wysłaniu formularza proszą o kontakt, bez niego nie wyślą darmowej próbki. pozdr.
  14. W kl. ml. mozesz walczyc az do 18 miesiaca psa by ukonczyc ml.ch. Oczywscie najlepsza sytuacja byloby 3 wystawy pod rzad wygrac i dostac z kazdego zw.ml :cool3:
  15. Zapomnialam dodac , ze oczywiscie musi byc min 1 miedzynarodowka lub klubowka tzn cwc z jednej z tych wystaw :razz:
  16. Sniezynka w kl ml. majac zw.ml min jedno z miedzynarodowej badz klubowej wystawy ztego co pamietam musza byc chyba min u 2 roznych sedziow w doroslych to miedzy pierwszym wnioskiem CWC, a ost musi minac min 6 miesiecy...ale mi nie uznali np jak pierwszy dostaalm 1.10 a ost 1.04 to mi nie uznali :shake: a jak dla mnie jest rowne 6 miesiecy no ale to nie ja przyznaje championaty :roll:
  17. Niezle staffiki bija na glowe Amstaffy...chyba po raz pierwszy sie to zdarza z taka iloscia :lol:
  18. Forgeta...najwazniejsza w tej chwili jestes Ty i Karolinka...duza buzka dla was oraz dla pozostalej rodzinki...a dla Antusia porzadne glaskanko ;) i mam nadzieje ze do zobaczenia... na jakies wystawie. Piotraz...niestety warszawa jest specyficzna pod tym wzgledem...ale da rade wprowadzic tylko trzeba wiedziec z ktorej strony :evil_lol: tak by ominac milych panow wet...ktowrzy w dodatku sciagali kase za zaswiadcenia :mad: Jak kto nie posiadal zaswiadczenia, to wolali za psa 20 zl...nawet nie przebadal psa, a zaswiadczenia byly z kserowana pieczatka ...PARANOJA!!!:mad:
  19. Rzeczywiscie fotorelacja pierwsza klasa :multi:;)
  20. [quote name='strumyk']ano, tylko chcialam podkreslic, ze ten byl na finalach[/quote] No wlasnie sie zrientowalam ;) Gartuluje wszystkim, bez wyjatku. Charger wymiotl ;) Gratulacje dla was :multi: Rowniez dla reszty Lindy, Frodka oraz Belli...i wszystkim innym. Do nastepnego razu.
  21. Strumyk super zdjecia....przypadkiem suczka nie dostala NSzwR ??
  22. [quote name='Zeliika']Gratulacje dla wszystkich wystawiajacych :lol: Moj Dakar ocena doskonala, I lokata / 5 w klasie championow, CWC, NDPwR, CACIB i na dokladke BOB!!!! :loveu: W sumie zgloszonych bylo 27 RRow. W grupie juz przepadlismy.[/quote] Ajjj tam odrazu ze niby przepadliscie...wcale ze nie....mam troche duzo waszych zdjec i innych RRkow jakos je wam tam podrzuce...narazie to my jutro walczymy...trzymac mocno kciuki !!! Zapraszam jutro ring 18 kolo 12.00 ;)
  23. Nio weekend zapowiadaja nawet ladny....ale jaki wiaaaaaatr :shock::shock::shock:
  24. [quote name='Kelly']Co mamy zrobić jesli nie dostaliśmy potwierdzeń? :placz:[/quote] W razie czego wziasc potwierdzenie wplaty;) przy wejsciu was powinni bez problemu wpuscic
  25. Gratulacje!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu: Co do tematu...moja suka rowniez sikala n lozko...bylam nawet u behawiorzysty... ktora nakierowala nas ze pies w taki sposob probuje jednak troche dominowac...no ale procz tego sikania okazalo sie ze ma osad w moczowodzie i dlatego tez posikiwala i nie wytrzymywala...wiec znow czynniki sie zbiegly jak i Acroby pozdr.
×
×
  • Create New...