-
Posts
2402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blaira
-
[quote name='pati1033']szczerze- najlepsze jest chyba zgrzeblo dla konia- najlepiej i najszybciej zbiera wlosy przynajmniej z tego co ja wyprobowalam. Z tradycyjnych "psich" szczotek do krotkiej siersci bylam srednio zadowolona[/quote] Przyznaje racje...oczywiscie mowa o gumowym zgrzeble. Mam rowniez szczotke nr 1 ...najbardziej ubolewam ze mi szybko peknela poza tym ciezko jest potem wyskubac z niej wlos....ale tez dobrze zbiera ;) pozdr.
-
[quote name='AiK']mam to samo :evil_lol: 40 moze zmienimy kierunek:diabloti:[/quote] Hehe :lol: czemu nie! w tym samym czasie torun :P Ale troszke mi ulzylo bo u nas w klasie w sumie sa 4 psy na 64 zgloszne psy :evil_lol:
-
Oooo bozsze załamałam się 1 dnia 63 staffików 2 dnia 54...chyba zwariowałam, że się tam zgłosiłam:evil_lol::evil_lol: Będzie ubaw po pachy:razz:
-
[quote name='baba']a jak zgłaszacie? gdzie formularz , bo nie mogę znależć...:placz:[/quote] Na stronie w info tam jest do pobrania w wersji doc.;)
-
[quote name='zpr']A jak sie dowiedzieć o cene noclegu w tym hotelu?[/quote] Ceny podane sa na ich stronie ;)
-
Jacku, ale ona już duża :O ale za to jaka słodziutka:loveu::loveu::loveu: Tatuś pozdrawia:Rose:
-
[quote name='Giovani'] zobaczymy się...:eviltong: wkrotce...[/quote][COLOR=Navy]Ooo...hmmm no to się cieszę....a gdzie?? :lol::lol:[/COLOR] pozdr. Blaira&Cest
-
[COLOR=Indigo][quote name='zefirr']A jezeli pies jest tylko mlodziezowym championem to zdobycie CACIBa daje mu championat Rumunii?[/quote] Ch. Rom przy zdobyciu CACIBa, przyznaję się jedynie psom, które mają już dorosłego ch innego kraju. pozdr. Blaira & Cest[/COLOR]
-
[COLOR=DarkSlateGray]Giovani gratulacje dla super występu...chodzi mi oto, że super razem wyglądacie i Zośka stoi jak posąg...prezentacja 1 klasa!!! Mam nadzieje zobaczyć was w akcji kiedyś w końcu.;););) pozdr. Blaira&Cest [/COLOR]
-
[COLOR=Navy]Gratulacje dla wszystkich i dla Sheina i dla Tattoo za BoBa;) Strumyk twoj TZ i Ty jak zawsze niezawodni w fotorelacjach:cool3::cool3: pozdr. Blaira&Cest[/COLOR]
-
No ja mam nadzieje ze bedzie swietnie...:cool3::cool3::cool3: Na to wszyscy liczymy. Jestem bardzo ciekawa i sama musze przyznac ze ciekawa jestem tej wystawy;) Matagi ja sie bardzo sie ciesze za wyrozumialosc i za chec pomocy...:calus::calus::calus: Do zobaczenia ;)
-
Trzymamy trzymamy...ale pod warunkiem, że będzie porządna fotorelacja:cool3::cool3: Bawcie się dobrze !! pozdr. ;)
-
[quote name='Giovani']Jeszcze, jeszcze!!![/quote] Postarm się na razie...nic nie mam świeżego...po naszym urlopie napewno będzie ;)
-
Nie wiem jakie są ceny klubówek...u nas 30E Wiem jednak, że klub C.N.T.T. zezwala płacić w dniu wystawy bez dodatkowych opłat. Jednak za CACIBowe oplata na miejscu od każdej wystawy 10E/dzień/psa Poza tym jeszcze jedno info bo było wiele zapytań i nikt nie miał 100% pewności. Rozmawiając z jedna z organizatorek potwierdziła, iż CACIB daje psu (który jest już ch. innego kraju) Ch.Rom oraz dodatkowo wygrywając w kl. Ch 1 lok pies dostaje tytuł: Ro.Ch. cum Laudae pozdr.;)
-
Witajcie. to jest dokladny adres strony tego hoteliku [url]http://www.chesa-turism.eu/index-en.php[/url] a info o draculi mozna tez znalezc na [url]www.draculadogshow.eu[/url] pozdr. ;)
-
[quote name='czaroct']jeżeli chodzi o psiaki z naszego miasta to na wystawe w Białymstoku mój CARBON jest zgłoszony w gr.3 SBT. oczywiście w szczeniakach :p[/quote] No wkoncu sie spotkamy i poznamy:multi::razz::razz: pozdr.
-
[quote name='Vectra']zupełny brak wyobraźni :shake: plastikowy zraszać dla staffika :shake: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Poprawimy się...tym razem będzie metalowy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Giovani']Ja właśnie wróciłem, teraz balkonik, fajeczka, telefon-Ewunia na dobranoc:loveu: ;) i w koimono!!!;)[/quote] :happy1::happy1::happy1: Dobranoc...zmykam z psami i sama idę sie przytulić :loveu:
-
[quote name='Giovani']Ty idź spać wariatko:loveu:[/quote] No już prawie jestem do tego bliska...jeszcze się psom należy spacerek po tak upalnym dniu...najlepsza pora :evil_lol: pozdr.
-
Zapomniałam dodać zabawkę po zabawy :diabloti::diabloti::diabloti: [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/1020/stratyez1.jpg[/IMG]
-
Ciesze się bardzo ;) postaramy odswiezac regularnie jak bedą tylko foteczki :p
-
[quote name='hun']Strumyk myślę że się nie gniewasz na mojego starego huna:evil_lol: :lol: Family Buldożer[/quote] A na was można sie gniewać??? Eeee nie wierzę :evil_lol:;) pozdrawiamy gorąco.
-
Witajcie, Czytam i czytam...komentować wygranych i przegranych nie będę bo niby po co..:evil_lol: Każdy ma lub pewnie jest w trakcie pisania w swoim "pamiętniczku" swoich ulubionych i tych mniej sędziów..każdy ma swoje zdanie na ich temat. Są gusta i guściki i o nich jako gentalmani i damy :razz::razz::razz: nie dyskutujemy bo po co...były by już same potyczki na słowa. Uważam jednak za bezczelność pojawiania się w wątku osób n/nw którym toczy się troszkę ale to tylko troszkę mocniejsza dyskusja :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Więc O.omega, albo jak wolisz Tomo zastanów sie lepiej dwa razy zanim coś zrobisz. Dobrze, że jeszcze sprawiedliwość na świecie istnieje...to trzeba mieć tupet!!!:2gunfire: No... ale już wszyscy wiedzą skąd biorą sią nagle osoby n/n Poza tym serdecznie pozdrawiam Jessicę...szybko się pozbierałaś po wypadku w N.Y. :rofl::rofl::rofl: oraz polecam zając się sobą a nie wmawiać innym kłamstwa "triulu triulu" :vamp::vamp::vamp:
-
A tak poza tym gorące całuuuuuski od tatusia dla nowo narodzonych córeczek :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::bigcool::bigcool: :laola::cunao:
-
czasem tez potrafie byc powazny...ale tylko czasem:evil_lol: [IMG]http://img234.imageshack.us/img234/3346/10xp0.jpg[/IMG] pozdr goraco