Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. Chętnie bym pożyczyła lecz mój pies nie ma doświadczenia w wystawianiu przez kogoś innego;) bo ćwiczył tylko ze mną i znajomą [url]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/pol1-5.jpg[/url] to ten
  2. [quote name='rose']Zawsze można zgrać się w mniejszą ekipę i spotykać się częściej:eviltong: robić wspólnego Sylwestra itp.:eviltong:[/quote] Dokładnie my tak robimy już 2sylwka:evil_lol:i między tym różne inne spotkania:evil_lol:
  3. Ja Lalusia widziałam w Poznaniu na wystawie:cool3: A co do zakupów na wystawach to je bardzo lubię, ale teraz że jadę pociągiem to za dużo nie mogę zakupić bo jak to wszystko przewiozę:evil_lol: Na szczęście jadę z dużą paczką wiec parę aparatów będzie i zdjęcia robione będą:multi:
  4. Ja z Hery jestem zadowlona;) Wykąpałam mojego owczarka w 1 próbce dla długowłosych psów, i odżywka do tego tej samej firmy i rewelacja;). Sierść lśni się pięknie, kolory intensywniejsze no i zero uczuleń;)
  5. Wczoraj zostały wysłane numerki startowe wiec pewnie wtorek/środa dojdą;). Również muszę opłacić składkę na 2008.
  6. Uff dobrze,że ja w hali jestem;) Ale żeby setery dać na dwór to nie najlepszy pomysł:shake: przecież one nie mają grubej sierści mimo,że pół długą mają no i na mrozie na pewno nie najlepiej będą się prezentować:shake:.
  7. Na serio znaczy intensywnie;) Czyli raz / dwa w tygodniu stanie, na spacerach biegi itp;). A nie że raz w miesiacu:evil_lol:
  8. [quote name='klaudia&Manta']Rozumiem :p Noo cóż większe pojecie o wystawianiu mam w staffikach :p Kara sądzę że na pierwszej foci , oprócz przasuniętej łapci nie jest źle ;)Na drugim z kolei jakby miał troszkę bardzij cofnięte przednie lapki, no i równoległe odo siebie też chyba ok.:cool3: A w jakim wieku zaczynaliście uczyć się wystawiać ? Bo czym prędzej tym lepiej :eviltong: My z Mantą zaczęłyśmy w wieku 8 tyg .:p[/quote] 3miesiecy;)ale tak na serio ćwiczymy może od sierpnia;)
  9. My o 11:20;) Czyli mogę jechać późniejszym pociągiem:multi:
  10. PKS najlepiej;) sprawdzimy w piatek jak dokładnie najlepiej będzie tam dojechac
  11. [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/pol1-5.jpg[/IMG] Przysunął mi tylną łapę do przodu podczas zdjęcia:mad:;) [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/pola1.jpg[/IMG] a te już w ogóle nie udane:lol: A za tydzień wystawa a my jeszcze nie umiemy się ustawiać:lol:
  12. A my nie tyle,że wyłysiał tylko że włos mu jeszcze nie urósł jak na ta rasę, no i mamy każde ucho inaczej noszone:evil_lol: konkurencja idelna:lol:
  13. Ja powiem tak, żałuje że się zapisałam na tą wystawę przy tej konkurencji :evil_lol: zero szans mamy bo mój jeszcze pełnego włosa nie ma:shake:
  14. [quote name='Gazuś']Ciekawe o której będzie katalog :-)[/quote] Plan sędziowania już mamy;)chociaż to:shake:
  15. A mówila Ci może że będą psy dokładnie opisane które będa?
  16. [quote name='Pagaj']A dlaczego?? Poza tym nie widzę tu równości :eviltong: Wyjdzie na to, że najgorzej wyjdą na tym osoby mające gorsze warunki (w pięcioosobowych domkach). Bo dopłacą osobom mieszkającym w domkach lepszych, trzyosobowych. :evil_lol:[/quote] Ale nikt im nie kaze przechodzić;) A domki mają wszędzie takie same warunki tyle że są wieksze i mniejsze
  17. A wiec dzisiaj bedzie spis na stronie, i dzisiaj rowniez zostaly wyslane potwierdzenia;)a Pani co odebrała do najprzyjemniejszych nie należała:shake:
  18. [quote name='panienkabubu']A gdzie sie wybieracie? :evil_lol: Moje są grzeczne, ale przy schylaniu do nich kregoslup mi wysiada :([/quote] My na razie zaczynamy skromnie i po Polsce jeździmy :evil_lol:Na walentynkową wystawę organizowaną przed Bydgoszcz w Toruniu:evil_lol:. A u mnie sama kąpiel psa to masakra, a wysuszenie by włosy opadły i nie stały to nie do opisania jakie cuda się robi by pies nie wiercił się, nie skakał itp:shake:
  19. Od godziny próbuję się dodzwonić i cały czas fax mi się włącza:shake:A chcę się dowiedzieć co z katalogiem przedwystawowym
  20. Mnie czeka w przyszły piątek przygotowanie psa na wystawe:evil_lol:tylko,że mój jest nadpobudliwy:evil_lol: Trzymam kciuki za ładne i grzeczne przygotowanie dziewczyn na wystawę:lol:
  21. Kochani a co z zaliczkami? Wiele osób ostatnio się zapisało czy mogłoby chociaż zaliczki przysłać a do końca marca reszte by było wiadomo ile domków na 100% zamówić bądz cały ośrodek. Bo narazie stoimy w miejscu, tamte pieniadze poszly .;ale nie wiemy co z nowo zapisanymi osobami kiedy wplaca zaliczke
  22. [quote name='GoniaP']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: a skąd wiesz???:crazyeye:[/quote] Sie wie:evil_lol: przez moją wioskę Walduś też jeździ;)
  23. [quote name='GoniaP']U nas na osiedlu jeździ taki facet "nawiedzony" na rowerze... W odblaskowym stroju i z radyjkiem :evil_lol: I ów facet zatrzymuje się przy ogrodzeniach, gdzie bytują psy... Zsiada z roweru, gada do nich i karmi parówkami.... Jak go pierwszy raz zobaczyłam, to go przegoniłam, mógłby równie dobrze podawać truciznę. No ale ponoć on już tak ma od lat...wszyscy go znają...a psy za płotami przynajmniej mają rozrywkę :roll:[/quote] Waldek:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  24. [quote name='Mada:)']Rozumiem i dziękuję bardzo za wytłumaczenie rose! :loveu: Czyli cały pobyt (zakwaterowanie) będzie kosztował ok. 180 zł. od osoby?[/quote] No i prąd będzie trzeba dodać a ile wyjdzie nie wiemy, ile bedziecie zapalac swiatla, ile grzac wode, gotowac;)
  25. [quote name='Mysia_']dobre :evil_lol::diabloti:[/quote] A jaka przylepa wtedy:evil_lol:że pewna osoba musiała się bronić:lol::lol::lol:
×
×
  • Create New...