-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
Więcej zdjęć!!! Szczególności psów i kóz:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Bzikowa']:razz: Kara a gdzie pracujesz? Jak mozecie zamawiać muscaty to znaczy, ze moze juz są w hurtowniach? Dziwne, bo mi w sklepach internetowych odpisują, ze nie mają i będą MOŻE sprowadzać z Francji :roll:[/quote] W Zoo Naturze ale w poznaniu, wiec moze w Wawie tez maja
-
Tam gdzie ja pracuję mamy parę muskatów, ostatnio była dostawa wiec może coś się u nich ruszyło:p
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Ewa_17']zostalam przywolana do tablicy ;) z przykroscia musze stwierdzic, ze nie bedzie mi dane spotkac sie z Wami na tegorocznym zlocie. Przepraszam za klopot i zamieszanie, zycze milej zabawy. pozdrawiam Ewa ;)[/quote] Oj tam odrazu przywołana:lol: Dziękujemy za napisanie tuaj na wątku, bo to ważne jak to wygląda z miejscami;) -
Oglądałam i bardzo mnie zdziwiło gdy w schronisku o 8tyg suni powiedzieli,że już jest wysterlizowana:roll:
-
[quote name='Ewa_17'][B]Kara[/B] ja wstepnie napisalam, ze bylabym chetna ale niczego nie rezerowalam na 100% i nie zdeklarowalam sie ze bede napewno, a ze wyszlo jak wyszlo i nie mam mozliwosci przybycia i spotkania sie z Wami, to nie czuje sie zobowiazana do wplacania zaliczki i tlumaczenia sie z tego:roll: pozdrawiam[/quote] To trzeba napisać na wątku bo nikt się domyślać nie będzie;) bo może w przyszłości to zablokuje komuś miejsce;). To po prosimy o napisanie wątku o zlocie:p
-
O w końcu na DGM się pojawiłaś. PW widzę,że nie dochodzi tu tu napisze;) Zero kontaktu, zdeklarowałaś się na wyjazd na zlot, na domek. Może w końcu byś odezwała?a nie nas omijała?;) My nie gryziemy:evil_lol:
-
[quote name='Asia & Ginger'][URL]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wyn9kopia.jpg[/URL] I kto wygrał? :cool3: :evil_lol:[/quote] Wiadomo kto:evil_lol: jedno warknięcie i Duke oddaje:lol: A co do Delty to istna modelka:loveu::loveu::loveu:
-
Spike od tyłu [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wyn7kopia.jpg[/IMG] i Saba od tyłu [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wyn6kopia.jpg[/IMG] i cała święta trójeczka [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wyn4kopia.jpg[/IMG]
-
Saba i Spike [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wyn1kopia.jpg[/IMG] Biegnąca Delta [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wyn2kopia.jpg[/IMG] tu z spojrzeniem "to nie ja pogoniłam kota na drzewo" [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wyn3kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wyn5kopia.jpg[/IMG]
-
ADOPCJE - Bordery i podobne do borderów szukają domów!
KaRa_ replied to bellatriks's topic in Border Collie
Już na zdjęciu mi rzuca się 053 czy coś takiego, można zadzonić do schroniska opisać psa i mniej więcej kombinacje takie jakie są czytelne -
[quote name='Chefrenek']A ten zoolux czy jakoś tak?[/quote] No Zooluź to Muscat ;). Już wcześniej pisałam,że będziecie mieli kłopoty z tą firmą przez to,że statki się opóźniają i siedziba firmy się zmieniła;)
-
[quote name='Atkaaaa'][URL]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wyn13kopia.jpg[/URL] jak dostojnie :D[/quote] Zawsze są dostojni:lol:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='komar']Ale pytanie brzmiało co jeśli [B]w trakcie zlotu [/B]dostanie cieczki:lol:[/quote] Takie rzeczy da się obliczyć:diabloti: wiec właściciel dobrze wie co ma robić. -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
KaRa_ replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Śliczny maluch! A jak reaguje na ogony?:lol::lol: -
ADOPCJE - Bordery i podobne do borderów szukają domów!
KaRa_ replied to bellatriks's topic in Border Collie
[quote name='MARBAX']Dokonałam już zmian w informacji o tej suni, że może to być pies w typie rasy BC. Prosze osoby, które skopiowały te info na inne strony i fora, o małą wzmiankę na ten temat. Może się jednak znajdzie ktoś, kto zapewni tej suni stały dom...[/quote] Najlepiej jakbyś zadzownił do schroniska i przeczytał tatuaż i niech Ci powiedzą o właścicielach bo może jej szukają -
ADOPCJE - Bordery i podobne do borderów szukają domów!
KaRa_ replied to bellatriks's topic in Border Collie
Borderka mi nie przypomina, a jak ma tatuaż w uchu i trzy literki i trzy cyferki to z naszego poznańskiego schroniska. -
[IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wyn8kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wyn9kopia.jpg[/IMG] a później będą zdjęcia czekoladek;)
-
Tak mija psom czas : Sharon [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wyn11kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wyn12kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wyn10kopia.jpg[/IMG] Era [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wyn14kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wyn13kopia.jpg[/IMG]
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Mada:)']A co się stanie, jeśli jakaś sunia dostanie cieczki podczas zlotu? (Mojego psiaka to nie dotyczy, bo to facet :razz:). Tak tylko pytam...[/quote] To sunia z zdrowego rozumu właściciela nie powinna jechać. To jest bardzo logiczne Jak Edka pojedzie to będą dwa aussiki to dopiero szaleństwo będzie :D -
Pierwsza kąpiel w jeziorze [IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z51/karatc2/krzaczkowo/krzaczkowo13.jpg[/IMG] Od początku kochał już piłki [IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z51/karatc2/psy/skaczacy1.jpg[/IMG] Miło się spomina te czasy jak był mały i słodki :evil_lol:
-
Podróż od hodowcy do domku [IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z51/karatc2/diuk1.jpg[/IMG] Taki śpioszek był! [IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z51/karatc2/dukea1.jpg[/IMG] Tu na pierwszym spacerze wśród psów [IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z51/karatc2/lasek/lasek24.jpg[/IMG] [IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z51/karatc2/spac2.jpg[/IMG] Od małego pokazywał,że ma nierówno pod sufitem:loveu: [IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z51/karatc2/ssse7.jpg[/IMG]
-
[quote name='aangelaa95']Kara mi chodziło o fotke nie o posty :PP To nie było w sensie ze on jest najbrzydszy itd. ale o to jak wyglada na tej foci ;-)[/quote] Ale jakbyś przeczytała posta to byś wiedziała o co mi chodzi dając tą fotkę.
-
Ta sama suczka [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/pol1kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/pol3kopia.jpg[/IMG]
-
[quote name='.ania']Bardzo podoba mi się "sweterek" po lewej stronie :loveu: i w.g mnie lepiej ustawiony, ale ja sie nie znam, nie "moja rasa" ;) KaRa co to za zwierz?[/quote] Po lewej stronie jest suczka mojej sąsiadki, użytkowniczki tego forum JOY OF LIFE Diervilla, a obok niej pies Thomas z Saturnii ;).