Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. [quote name='AgaCzips']musisz, bo ja zapomniałam jak wyglądasz:eviltong:[/quote] tak samo jak ostatnio:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. [quote name='Junka']W sumie ja też wiem ale jak każdy to każdy :evil_lol:[/quote] No widzisz, to tym bardziej już nie muszę:evil_lol:
  3. [quote name='Junka']Kara ty też swoje wrzucaj :cool3:[/quote] Przecież widać tam moje ramie więc starczy,a Olek wie dobrze jak wyglądam:evil_lol::evil_lol:
  4. O Rose widzę siebie na zdjęciu! jake ładne mam ramię:evil_lol::evil_lol:
  5. [quote name='Basia i Barni']mordy :crazyeye: tak sie nie mówi pokażcie swoje ryje ołłłł YES :loveu: a Oluś by tak czasami sie włączył do rozmowy :mad:[/quote] Oluś ma bana więc się nie włączy;)
  6. [quote name='Herspri']ja mam czarnego kaptura i husky'ego :eviltong:[/quote] Tu akurat dumbo american blue ;)a mam jeszcze parę innych:evil_lol:
  7. [quote name='Herspri'] a tak BTW. Fajny szczur :loveu::loveu:[/quote] Fajny bo mój:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. Tu niby pokazuje,że umie grać i spiewac:evil_lol: [IMG]http://i116.photobucket.com/albums/o39/karatc1/niespodzianka%203xur/niespod11.jpg[/IMG] Woli on chłopców szczególnie dogomaniaków, wiec dziewczyy nie macie szans [IMG]http://i116.photobucket.com/albums/o39/karatc1/Wroclaw/img19.jpg[/IMG] kocha zwierzaczki [IMG]http://lh5.google.pl/rosee88/R_FCNSVKOJI/AAAAAAAABQ4/8j-Ce41e3DY/urodziny_%20004.jpg?imgmax=512[/IMG]
  9. [quote name='komar']no czemu takie brzydkie wybralas??:D[/quote] To moja wina,że tak wyglądasz:evil_lol::evil_lol::evil_lol:zrobiułam to dla dobra Ani:evil_lol: A tu,że psy mu nie straszne:evil_lol: [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wrzesien/zll7-4.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://i116.photobucket.com/albums/o39/karatc1/domowka/im1.jpg[/IMG] [IMG]http://i116.photobucket.com/albums/o39/karatc1/domowka/domowka2.jpg[/IMG] tu masz go:evil_lol:
  11. [quote name='gops']:) ehh czuje sie przy was tak mlodo :razz: czy na zlocie nikt mnie nie zabije jak kella bedzie miala dlawik albo kolce? :roll: a i mam rozumiec ze kaganiec obowiazkwy? nawet jesli niebedzie trzeba uzywac :razz:[/quote] A ten dławik i koce i kaganiec po co? mam rozumieć,że sunia niezbyt łagodna czy jakiś inny powód?;)
  12. [quote name='komar']a ktore urodziny to nie powiem:D hehe;P tylko wtajemniczeni wiedza:)[/quote] Jutro dopiero będzie miał urodziny 22ge, a później 9tego ma Rose :evil_lol:
  13. [quote name='Junka']to co wyście robili :crazyeye:[/quote] zrzucił biedaczkę na oparcie łóżka, bo miał z deczka za dużo %%:evil_lol:
  14. [quote name='komar']tylko nie gitara;P Zrobimy inny rodzaj kary;D godzina w jeziorze z plecakiem nad glowa;D[/quote] punkt 23 :diabloti:
  15. [quote name='rose']a jak się ktoś nie dostosuje do regulaminu to co? jaka kara?:evil_lol: bijemy?:mad: gitarą przez łep?:diabloti:[/quote] BIJEMY:evil_lol::evil_lol::evil_lol::multi:
  16. Z tym regulaminem chodzi,żeby później nas do ośrodka również przyjęli oraz by było bezpiecznie dla wszystkich no i wygodnie.
  17. [quote name='AgaCzips']No ten o którym zapomniałyście:eviltong: 25. Na zlocie obowiązuje tylko i wyłącznie dobry humor:eviltong:[/quote] No niech Ci będzie przyjmuję ten punkcik;)
  18. [quote name='Dianeczka']"2.Osoby niepełnoletnie wychodzące poza teren zlotu muszą zawiadomić organizatorów zlotu o tym fakcie"- a pani opiekunce mogę? :eviltong: KaRa, nei wspomniałąś o karach :evil_lol:[/quote] Wolimy też i nam bo będziemy sobie to zapisywać bo przy większej ilości jak wiele Was w różne miejsca się rozejdzie będzie lepiej nam Was znaleźć;)
  19. [quote name='AgaCzips']nie tak sie pytam;) a czy moge dodać 25 punkt?:cool3:[/quote] NApisz jak ma brzmieć to powiem tak czy nie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. [quote name='AgaCzips']mówisz że tego nie zabraknie:eviltong: kto układał regulamin jeśli wolno spytać?[/quote] Asia i ja, a co?
  21. [quote name='Junka']Hihi Kara sobie wzieła do serca ten regulamin :cool3: Punkt 19 jest zaskakujący :evil_lol: jak sobie ciachne palca nożem i jak to zgłosze to dacie mi jakiś mega opatrunek :diabloti:[/quote] Będę Wam robić za pielegniarkę:evil_lol: czyli jodynę na palec, później plaster i sio :evil_lol:a jak się jodyna skończy to spirytusem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. [CENTER]Regulamin [/CENTER] 1. Sprzątamy odchody po naszych psach na terenie ośrodka 2.Osoby niepełnoletnie wychodzące poza teren zlotu muszą zawiadomić organizatorów zlotu o tym fakcie 3. Sprzątamy nasze śmieci codziennie w okół własnych namiotów i domków aby zachować czystość na terenie ośrodka 4. Namiotowicze używający prądu i wody w domkach muszą to zgłaszać domownikom 5. Psy nie mogą wchodzić do piaskownicy co oznacza nie mogę się tam załatwiać 6. Nie prowokujemy psów do agresywnych zachowań 7. Wszyscy szanujemy każdego w koło, nie kłócimy się ani nie wyzywamy się nawzajem 8. Każda osoba jest odpowiedzialna za własnego psa i szkody wyrządzone przez niego 9. My sami nie wyrządzamy szkód w ośrodku oraz innym osobom 10. Szanujemy właścicieli ośrodka, jeśli coś jest zakazane to jest zakazane 11. Miski z psim jedzeniem są chowane i nie dostępne dla innych psów 12. Bez zgody właściciela nie dokarmiamy innych psów 13. Młodzież niepełnoletnia ma zakaz spożywania alkoholu i palenia tytoniu przy osobach z ośrodka 14. Starajmy się zachować umiar w spożywaniu używek typu alkoholu i papierosów 15. Zakaz na zlocie bycia pod wpływem narkotyków 16. Nie zostawiamy resztek jedzenia na stołach, siedzeniach, kocach 17. Psy w miarę możliwości powinny być wyprowadzane poza teren ośrodka na załatwienie swoich potrzeb fizjologicznych. 18. Nie krzyczymy, starajmy się utrzymać ciszę w ośrodku 19. Każde skaleczenie zgłaszamy organizatorom 20. Wszystkie psy na zlocie muszą być odrobaczone oraz posiadać aktualne szczepienie przeciw wściekliźnie 21. Szanujemy prywatność innych zlotowiczów 22. Nad wodę aby popływać chodzimy w większych grupach i pilnujemy aby nikt się nie utopił 23. Nie robimy sobie głupich żartów nad wodą nie topimy nikogo ani nie zmuszamy pływać na głęboką wodę 24. Nie pożyczamy przedmiotów innych osób bez zgody właściciela 25. Na zlocie obowiązuje tylko i wyłącznie dobry humor Może on w każdej chwili ulec zmianie;)
  23. Chciałam napisać iż tworzony jest regulamin zlotu;)
  24. [quote name='BORA']Spóźnione życzonka dla zięciunia :loveu: Kara chyba wpadnę na ten zlot, żeby Ci :boom:Kolejny zlot się zbliża, a ja jeszcze nie dostałam mojej płytki ze zdjęciami z poprzedniego :diabloti:[/quote] Ooo to płytki dostaniesz na zlocie, wiec opłaca się Tobie tam jechać:evil_lol: a my musimy Ciebie tam ściągnąć:evil_lol: A zięciunio dziękuje teściowej za życzenia i całuje:lol::lol:
  25. [quote name='BORA'][SIZE=6]Przypominam wszystkim, że w ośrodku należy sprzątać po swoim psie! :diabloti:[/SIZE][/quote] Dobrze powiedziane, bo kolejnej kłótni na zlocie chyba nie wytrzymasz :lol: podkreślę jedną rzecz [SIZE=6] Proszę nie mylić suszarek do ubrań z bojlerem bo można narobić sobie duuuży rachunek za prąd :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/SIZE]
×
×
  • Create New...