Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. [quote name='Rinuś'][B][I]Kara..ogolimy go na zlocie :diabloti:[/I][/B][/quote] Psss on jeszcze musi obrosnąć a nie łysieć:evil_lol:
  2. Mój pies strasznie obrósł na wakacje:evil_lol:wiec chetnie w jeziorku bedzie plywal z jego kochana seterzyca od plywania [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/as3.jpg[/IMG] Asia prawda,że mu trochę sierści przybyło??:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. Przypominam o wpłacaniu kasy za domki! bo dni do zlotu się zbliżają a nadal nie jest zapłacone;)
  4. Te domki raczej są przystosowane dla rodzin czy znajomych bo po co oni mają przed sobą coś ukrywać i na klucz zamykać? i co na taki oboz mozna brac cennego? chyba jedynie aparaty czy kamery. Przez tyle lat nikomu nic nie gineło a raczej nawet się znajdowało i bez właściciela np. suszarka;)
  5. [quote name='olekg18']Kara-a co jakiś piesek cię nie polubił?:D[/quote] Piesek w nieodpowiedzialnych rękach bym rzekła :angryy:
  6. Wróciłam:diabloti::diabloti::diabloti: Po obozie z psem mogę powiedzieć iż klatki dla psów mogą być bardzo pomocne gdy chcemy sobie odpocząć:evil_lol:i gdy chodzą między nami psy które nas nie lubią:angryy:
  7. czekoladka to kelpie czy kundelek?;)
  8. Oluś zrób sobie łądny zlotowy banerek by było miło i kolorowo:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. [quote name='olekg18']Fałdki są faaaaaajne:P[/quote] Wiadomo:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. Ja też w lipcu wyjeżdżam :placz:od3 do 11 mnie nie będzie bo będę świetnie się z psem na obozie agility bawić :evil_lol::evil_lol:
  11. Dla mnie bez sensu składać się bo po co mają domki stać puste, a jak powiesz Pani z ośrodka ilość psów to i tak nikogo nie wezmie więcej,
  12. Też nie polecam Paryzka ostatnio badał kota który miał iść do adopcji i nie zaobserwował strasznego świerzbu w uszach:crazyeye:
  13. [quote name='Agnisia =)']Korzystając z okazji, że udało mi się dostać do internetu, chciałam zaklepać domek czteroosobowy dla siebie i osób towarzyszących (które są zarejestrowane, ale wolą występować jako osoby towarzyszące ;) (chodzi oczywiście o dziewczyny od goldenki Soul)) Jest taka możliwośc?[/quote] Nie bardzo niestety. a po co wam w trójkę 4 osobowy?
  14. Risa czyli tak wygląda świeżo upieczony champion :evil_lol: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/almduk10.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/almduk12.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/almduk13.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/almduk6.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/almduk4.jpg[/IMG]
  15. [quote name='rose']Ja to bardziej zastanawiałabym się nad tym czy Ty z nami w domku przez tydzień wytrzymasz:eviltong:[/quote] Dokładnie:lol::lol::lol:
  16. [quote name='M&T']To Diuczek to kundelek?? A ja myślałam, że aussie ^^''[/quote] Australijczyk ;)
  17. [quote name='Okamia']A które to to Twoje?? to bardziej pływające czy mniej??[/quote] ta czarna plama:evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/alduk15.jpg[/IMG]
  18. Jeśli już każdy o swoim psie pisze to ja napiszę o swoim Duke. Mój kundel uwielbia kopiować innym psom ogony, uwielbia przytulać się do ludzi, lubi się popisywać :evil_lol: i ma wieczne ADHD:loveu: To jest Diuczek:loveu::loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/almduk15.jpg[/IMG]
  19. Szukałąm info czy ktoś napisał o suni bo ładna była
  20. [quote name='GrubbaRybba']Odczytaliśmy tatuaż z pomocą lampki laryngologicznej. Numer to: XMO 4-3. Czy wiecie może gdzie mogę się dowiedzieć więcej o psie? Czy mam pisać z ZK?[/quote] Jeśli są trzy literki oraz trzy liczby to najprawdopodobniej schroniskowy tatuaż, moja jedna sunia z tego schroniska ma np. VNI 649 w uchu, rzadko który pies jest znaczony obrożami z numerkami tylko właśnie tatuaże dają. A w ogóle spójrzcie na zdjęcie na czerwony znaczek i przeczytane wasze literki na tatuażu i wszystko jasne :)
  21. [quote name='Rinuś'][B][I]Asiu pamiętaj, że wpłacę Ci pieniądze niedługo :) ile to ma być ?>[/I][/B][/quote] Rose jest księgową wiec jej to musisz mówić;)
  22. [quote name='Mysia_']też :evil_lol: Z tym, że mój wujek to mój rówieśnik :eviltong: ale chłopaczek niczego sobie :evil_lol:[/quote] To ten lepszy, bo ten Grzesiu Aniu bynajmniej nie jest niczego sobie:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  23. [quote name='rose']Kara będzie pewnie chętna na te wszystkie:eviltong:[/quote] oczywiście ja zawsze:evil_lol:te spacerki to tak na rozgrzewkę przed śniadaniem, a jakieś konkretne :evil_lol:
  24. [quote name='komar']no to skoro tak sie bijecie o mnie to osoby na ktore mam byc skazany muszą sie ze mna wyyybrać na dłuuugi spacerek:D (może Wronki i z powrotem)... taki 40-50 km;P kto chetny??:P[/quote] No nie wiem czy Ci się uda bo Ania z krótkiej smyczy zrobiła Ci króciusieńki łańcuch :lol::lol::lol::diabloti:
  25. [quote name='Rinuś'][B][I]Kopiowaniu stanowcze NIE :diabloti:[/I][/B] [B][I]Szkoda, że nie mogę jechać na wszystkie dni :-( ale 3 dni też mi styka...ile można pić :evil_lol:[/I][/B][/quote] Wiesz mój pies mówi na kopiowanie tak:evil_lol: Oleczka w zeszłym roku też chciał kopiować ale trafił nie tam gdzie powinien:lol:
×
×
  • Create New...