Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. [quote name='Rinuś'][B][I]Komar widzisz to ? :diabloti: jesteś skazany na mnie :eviltong: a ostatnio jestem nieywżyta :diabloti::eviltong:[/I][/B][/quote] Tylko wiesz przy okazji nie wyżywaj się na gitarze jego bo to kończy się karą śmierci:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Bardzo dba o swoją Jowitkę :lol: na zlocie i tak będzie trwał proces sądowy o pewien napis na gitarze zrobiony przez pewnego dogomaniaka:evil_lol::evil_lol:
  2. Uważajcie dziewuszki Rose to bojowa dziewczynka i jak ktoś spróbuje ruszyć co jest jej czyli chłopców ( bo nie da się tych dzieci mężczyznami nazwać:evil_lol::evil_lol::evil_lol:) to kiepsko to widzę, bije,gryzie i drapie i jeszcze moim psem poszczuje:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A wracając do psów to już z grubsza skopiujcie im ogony chyba,że wolicie by mój to zrobił:loveu::loveu:ach ta jego ukochana zabawa:loveu:
  3. Ja jestem jak najbardziej, za Hillsem mojego psa w wieku szczenięcym karmiłam i rewelacja;)teraz też kupuje mu dla dorosłych psów;)
  4. Aniu a kto jest Twoim wybrankiem?:diabloti:bo ten tu jakoś nie poinformowany :evil_lol:
  5. [quote name='ewka i haker']no tak... ale akurat mie sie przypomnialo czy jesli byla bym w poznaniu to mogla bym na jededn dzien wpasc?[/quote] Pewnie,że możesz;)
  6. Ale to już dawno pisali:evil_lol::evil_lol:
  7. [quote name='ewka i haker']wiecie ze w gazecie pisali o zlocie?[/quote] tak wiemy;)
  8. [quote name='Patikujek']Kara zyjesz w świecie marzeń[/quote] daaawno diuczka nie widziałas wiec nie wiesz:eviltong::eviltong::eviltong:
  9. [quote name='rose']no nie wiem czy sie da:eviltong:[/quote] DAAA się:evil_lol:
  10. [quote name='M&T']no to specjalnie weźmiemy domek obok was :diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] Haha ja Ci dam:diabloti: Mój kurdupel również jest szczekliwy lecz da się to kontrolować;)
  11. Merlaczek to poznański aussik Alma;) A do Krakowa nie wybieramy się bo za daleko:roll: A spacerek pare przystanków ode mnie:evil_lol:
  12. [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/almduk1.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/almduk2.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/almduk5.jpg[/IMG]
  13. Dziękuje Duke za gratulacje;) a teraz zdjęcia z dzisiejszego spaceru [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/alduk2.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/alduk1.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/alduk3.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/aldu2.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/alduk14.jpg[/IMG]
  14. [quote name='Rinuś'] [B][I]Chciałam powiedzieć, że to ja śpię z nim w domku :diabloti: i na weekend jest mój :diabloti:[/I][/B][/quote] No nie wiem czy Ci odstąpi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: straszna egoistka z niej jeśli chodzi o facetów:eviltong:
  15. [quote name='Asia & Ginger']No wiesz Ty co? A ja głupia myślałam, że to Komar jest Twój, a Oluś mój. :loveu: :shake:[/quote] Asiu ta nasza Ania to na dwa fronty idzie, byle jej byli wszyscy faceci i się nie podzieli:evil_lol::lol::lol:
  16. Mój oczywiście kocha wszystkie patole w wodzie wiec szykować rączki do rzucania:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. [quote name='Rinuś'][B][I]Nie zapomnij o mnie :diabloti:[/I][/B][/quote] Tu wszystko od Rose zależy czy go puści czy też nie:diabloti::diabloti: [quote name='Rinuś'][B][I]Aaa no to gites :) a do kiedy mam wpłacić? :evil_lol::evil_lol: może być do 10 czerwca?czy nie bajdzio?bo dostanę wypłatę wtedy...:cool3:[/I][/B] [B][I]To możecie mnie dopisać...[/I][/B] [B][I][COLOR=red]Rinuś+ pies od piątku do niedzieli - domek (wpraszam się do Olka i reszty),reszta się zgodziła na wzięcie większego domku :p[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=red]Ps. jeszcze koszulka :eviltong:[/COLOR][/I][/B][/quote] Już jest po 10czerwca:roll: Najlepiej jakbyś się w tym miesiącu zmieściła i najlepiej na dniach bo Rose baaardzo nie lubi spóźniania się z terminami płatności.
  18. [quote name='komar']To myśle że jeśli wjednym czasie bedzie duzo osob we Wronkach to jakos to logistycznie wymyslimy;P (np bagaże osobno i psy osobno);P[/quote] a ludzie na piechote:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. [quote name='Rinuś'][B][I]To byłby nawet niezły pomysł :evil_lol::evil_lol:[/I][/B] [B][I]To jak ja chcę przyjechać na te 3 dni to Asiu wpłacać Ci jakieś pieniądze?[/I][/B]:cool3:[/quote] Tak masz wpłacić na konto Rose 60zł bo to ona zbiera pieniadze i kazdy z domku placi z gory nie na miejscu.
  20. [quote name='Rinuś'][B][I]No właśnie o to się boję :evil_lol::evil_lol: No ale może cudem ktoś o tej godzinie będzie już trzeźwy?:diabloti:[/I][/B][/quote] To z Wronek sobie PKSem podjedziesz i bedziesz juz miala blisko;) A własnie osoby które w najbliższym czasie zrezygnowąły według mnie powinny opłacić zlot do końca gdyż była mowa o tym od początku roku i były deklaracje że tak jade i były podawane terminy patności. Toć co teraz my mamy wykładać za kogoś kto po prostu sprawe olał?
  21. [quote name='Rinuś'][B][I]Jak załatwię sobie wolne to będę we Wronkach ok 15 :p[/I][/B][/quote] To najlepiej by o tej godzinie też jechały jakieś osoby, bo to dla was taniej i oszczednosc czasu kogoś .A ty inny dzien przybedziesz wiec nie wiadomo czy wyterzewieje ktokolwiek
  22. Najlepiej zebrać się w 4osobowe grupki o danych godzinach by po jedna osobe np. Komar nie jechał i w miarę przyzwoitych porach by wieczorem można było napić się soczku:evil_lol::evil_lol::evil_lol:bo chyba suszyć biednego Grzesia nie chcecie?:eviltong:
  23. Bez sensu by robić domek jeden 7ososbowy bo: po pierwsze to co jeden będzie stał pusty? bez sensu.. po po coś cąły ośrodek rezerowaliśmy po drugie domki są bardzo małe jak na taką ilość osob i np. 4psy
  24. [quote name='Izabela124.']A z kim będę mogła z poznania na zlocik pojechac? Bo ja kilka dni pzrez zlotem do poznania przyjeżdzam[/quote] u nas raczej miejsca juz nie bedzie:shake:
  25. [quote name='Tośka_m'] [U]Kara[/U] - te aussie to chyba już tak mają ;) To fakt, głowa Loci jest cudna :loveu: (a to, co jest w niej jeszcze cudniejsze!). Na spacer? Loca + Duke? Nie pamiętasz co się działo na ostatnim agilitowym spotkaniu w Lasku? :diabloti:[/quote] Ech nikt z nami nie chce się spotkać na spacer :-( i nie mamy z kim ćwiczyć równoległe chodzenie na spacery i ćwiczeniu obok obcego psa:roll: Większość myśli,że Duke zły,agresywny itp a top przecież na odwrót.
×
×
  • Create New...