-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/sierakow/wy23.jpg[/IMG] Ten z tyłu nasz jeśli to była 4:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
ale ten domek był 4? -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Asia ten domek oddali w trawce ten co koło niego na drzewko panowie wchodzili to była czwórka? jeśli tak to tego bierzemy :evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Rose wszystkiego najlepszego Ci życze:multi::multi::multi: Dużo zdrówka, szczęścia i oby ten Twój ropuch zamienił Ci się w księcia z bajki :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='rose']No Ba!:evil_lol:[/quote] Szkoda tylko,że sauny nie będziemy znów mieć w domku :evil_lol: -
[quote name='Shetanka'][SIZE=1] [I]Wesoły i energiczny. Kochający biegać. Poddatny na szkolenie, chociaż ma problemy z socjalizacją. Ogółem posłuszny, bardzo przywiązany do wszystkich domowników, ale najbardziej do mnie. Uwielbia wodę, ale - pić , nie pływać. Ale pić z jeziora! I lubi się chłodzić w wodzie. Żadko pływa.[COLOR=Black] [B][COLOR=Red]Dogaduje się doskonale z innymi psami.[/COLOR][/B][/COLOR][B][/B]Ćwiczymy agility i amatorsko frisbee. W tym pierwszym idzie nam bardzo dobrze, i mamy nadzieję na lepsze sukcesy.[/I] Chrupek umie; [B][COLOR=Red] * Do mnie[/COLOR][/B] * Równaj * Siad * Leżeć (Waruj) * Czołgaj * Na łapki * Noga * Zostań * Podaj łapę * Podaj drugą łapę * Obrót w prawo * Obrot w lewo * Łap! (piłka,frisbee) * Hop (przeze mnie, przez nogę) Przeszkody agility; *Hopka *Kładka *Palisada *Skok w dal[/SIZE] [/quote] Faktycznie Chrupek się ładnie dogaduje z innymi psami :roll::roll: A komende "do mnie" ma rewelacyjną,że chyba rozumie ją jako bierz go. Bardzo dobrze zrobiłaś,że go wykastrowałaś bo na prawdę Twój pies dość trudny dla Ciebie, jeszcze PT mu się przydało. Mam nadzieje,że uda Ci się go wyciszyć w sytuacjach samiec-samiec ;).
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
To jeszcze kilkanaście dni i będę na Was wszystkich skazana :shake::shake::shake: Rose nasz domek znów będzie tętnił życiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Rinuś'] [B][I]e co ssię przejmujecie ? :evil_lol: będzie więcej picia dla nas i więcej miejsca:evil_lol::eviltong:[/I][/B][/quote] A co ma picie do tego?:roll: każdy sam sobie kupuje alkohol jeśli chce więc to nie ma wpływu na namiotowiczów, bo organizator nie kupuje i nie ma podziałki. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='diabelkowa']a tam wykruszy ja bede na pewno! tylko kurde musze sobie jakis cieplejszy spiwor zalatwic :][/quote] No ale zobacz ile osób jeszcze nie wie a zlocik za 2tyg niecałe, a ile osób na pewno nie jedzie :shake:. A co do śpiworka to na pewno się przyda cieplejszy ;) -
Wrażenia po wizycie u wilków...:)
KaRa_ replied to Manu's topic in Grupa 'Extra' - Dzikie psowate...
Jedna z dogomaniaczek co była tydzień temu w Stobnicy straciła kawałek palca więc uważajcie jak Wam dadzą do mielenia mięsko dla ptaszków :diabloti: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Wiedziałam przed samym zlotem wiara najbardziej się wykrusza:angryy::angryy::angryy: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Sprawdzam ilu namiotowiczów się wykruszy więc powysylam PW, ale jeśli się ktoś z tych osob tutaj w temacie siedzi niech się odezwie: [COLOR=green][B]furciaczek [/B][/COLOR][B][COLOR=green]marmara_19[/COLOR][/B] [B][COLOR=green]ulvhedinn [/COLOR][/B][B][COLOR=green]diabełkowa[/COLOR][/B] [B][COLOR=green]Usia [/COLOR][/B][COLOR=#000000][B][COLOR=green]sacred PIRANHA [/COLOR][/B][/COLOR][B][COLOR=green]Anecioreczek [/COLOR][/B][B][COLOR=green]Luzia&Funia [/COLOR][/B][B][COLOR=green]Junka [/COLOR][/B][B][COLOR=green]psiunia1 [/COLOR][/B][B][COLOR=green]kelpie0 [/COLOR][/B][B][COLOR=green]Virginia [/COLOR][/B][B][COLOR=green]Lorien[/COLOR][/B] [B][COLOR=green]anne269 [/COLOR][/B][B][COLOR=green]etka1973 [/COLOR][/B][B][COLOR=green]Marlena [/COLOR][/B]Jestem ciekawa czy chociaż 50% z tej listy pojedzie na zlot:roll: bo z namiotowiczami baaardzo różnie bywa... -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Asia&gordonisko']Wiem, że na zlot mają jechać psy łagodne, ale czy jest obowiązek brania kagańców? :lol: Dziękuję bardzo ;)[/quote] jeśli jedziesz pociągiem czy też pks to Ci się przyda -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='McDzik']Nie, nie mogę. :roll: Rodzice nie wyrażają zgody, bym 600km jechała sama pociągiem taki kawał drogi z psem. Z resztą od stacji pod ośrodek nie zabrałabym się sama z moimi torbami, transporterem dla psa, psem i jego rzeczami. Wybacz, jesli cie to tak drażni, ale cyborgiem nie jestem i mam tylko dwie ręce :roll:[/quote] Mam nadzieje,że rozumiesz że zwrotu pieniędzy nie będziesz miała chyba,że znajdziesz osobę na swoje miejsce bo ośrodek my musimy z tych pieniędzy opłacić Twoją osobę czy przyjedziesz czy nie. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Tylko Rose Wam zapewni tance na stole podczas zlotu:evil_lol: będzie Wam robić za fryzjerkę trzymając w ręku degażówki Gingerki od Asi :evil_lol: -
[quote name='Paulina87']A czy są tu jacyś dogomaniacy z Jeżyc, albo Grunwaldu? Ja od 2 miesięcy mieszkam na Bukowskiej przy Polnej :)[/quote] Nie tak daleko 20min autobusem:evil_lol:
-
Śliczny kocur! nieźle wygląda jak na pół rocznego koteczka:evil_lol: i jak bardzo ma intensywny kolor:loveu: U mnie miesiąc temu też zawitał nowy koci domownik moja siostra stwierdziła,że musimy go zaadoptować bo taki biedny zaropiały,zapchlony więc mam w domu 3,5 miesięcznego Zdziszka :evil_lol:
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Obciełaś dzięcioła? bo jakoś łysa mi się wydaje bo jak ją widziałam to jakoś bardziej puchata była :lol::lol::lol: -
moje łobuzy [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/zz.jpg[/IMG] Zdzichu [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/z1.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/z2.jpg[/IMG]
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='olekg18']Już za 17dni zobacze wasze ryjoki:)[/quote] Oluś twarzyczki,twarzyczki :eviltong: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Rinuś'][B][I]zajmę się zajjmę :evil_lol: ale ja lubię mieć różnorodność:diabloti:[/I][/B][/quote] niestety mój braciszek nie lubi różnorodności:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Na zlot nawet mój brat wpadnie ostatnio się wypytywał kto będzie z tych co zna:evil_lol: jak powiedziałam Rose to,że nie jedzie, ale jak powiedziałam Asia to powiedział,że się zastanowi:evil_lol: ale niestety powiedziałam mu,że domek Asi już cały zajęty:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
A ja mam,a ja mam:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Tak psy na miejscu -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='basia bonnie']Haha pełna ochrona przed Rinusiową:evil_lol::evil_lol:[/quote] Chyba Was przed moim psem ;)już przedtem było o Duke pisane jaki z niego ADHD i komu to przeszkadza:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='basia bonnie']zapomniałam śliniaczka :diabloti: hahaha a Diuka(chyba tak ma na imie,mam nadzieje,ze nie pomylilam;) ) Rinusiowa obetnij na zlocie po pijaku:diabloti: bedzie bossski:loveu:[/quote] Duke bynajmniej się nie da:diabloti: i na libacje będzie on spał w swojej klateczce ;)