Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. [quote name='M@d']A jest jeszcze wolny 3 osobowy domek? Bo jakby był to [B]być może[/B] udało by mi się przełożyć urlop na ten termin i przyjechać w 3 osoby + 1 pies... (musiałbym to jeszcze ustalić z resztą ekipy [i pracodawcą], więc nie traktujcie tego jako ostateczną deklarację) ;)[/quote] Zajęte 3 osobowe;)
  2. [quote name='Asia & Ginger']Łatwo i nawet nie tak daleko. To jest przy głównej ulicy, więc na pewno jakieś autobsy będą jeździły. ;)[/quote] Ty tu mi mówisz nie daleko, na wątku wystawy daleko już sama nie wiem:-(. Wyjdzie tak,że się w Lesznie zgubie i na wystawę nie dotrę:evil_lol::evil_lol:.
  3. [quote name='vikiii']Dość daleko - takie 4-5km:-( Z PKP chyba autobus 3 w miarę blisko lotniska ma przystanek, albo z PKS (niedaleko PKP) autobus 2 - ale lepiej wejdź na stronę MZK Leszno i sprawdź (nie jestem pewna - autobusami nie jeżdżę) W dniach wystawy ZK dodał linię "A", ale niestety najbliższy przystanek od PKP też nie jest blisko:shake: [URL]http://www.zkwp.leszno.pl/pliki//Wystawy2008/Linia_A_maly.jpg[/URL][/quote] A jak się nazywa ten przystanek autobusu nr 3 koło miejsca wystawy? może jest jakaś mapka z tą linią w internecie? bo szukam i nic nie widze:shake:. A boję się,że przy mojej oriętacji w terenie nie dojade:roll:
  4. Kobieta po 60siace nie bardzo kauje słowo dogomaniak po pierwsze, która widać odrazu na pierwszy rzut oka,że ma malo z psami wspólnego, raczej z nią się o nimfach pogada a nie o psach. Ale pewnie jak Asia z nią jeszcze pogada będzie dobrze, bo kobitka z ośrodka miła babka;)
  5. [quote name='AlaNowak'][B][U]ZAKLA[/U][/B] Ojej, ale w tych aussikach macie rozbieżności w typach............[/quote] Oj jest,jest;) Tutaj pozycja prawie wystawowa:evil_lol::evil_lol: [IMG]http://images31.fotosik.pl/242/51cbb01d9aa0b2bf.jpg[/IMG] 'Uwielbiam" jak czasem Diuczkowi zdarzy do przodu dać nóżki...mimo iż przed chwilą ustawiałam [IMG]http://images27.fotosik.pl/200/d9859f9c0e76f7a3.jpg[/IMG]
  6. [quote name='komar']Karolinko...:mad::mad::mad: Ty lepiej uważaj, żebym to Ja Ciebie nie wytresował[/quote] Przykro mi ale mnie już się nie da, za wielki buntownik ze mnie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. [quote name='rose']Tylko żeby on się tak słuchać chciał:roll:[/quote] Ania pamiętaj o zakładzie kto lepiej wytresuje:evil_lol: Wiec podszkol go teraz a na zlocie będzie chodził jak w zegarku :lol::lol:
  8. Rose Ty to po za kolejnością jesteś przecież Ty będziesz decydować kiedy i ile będzie Ci komarek grał:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. Palców dłoni nie widać chyba dlatego iż są włożone w szczelinie w dolnej szczęki.
  10. Asia a łatwo tam z dworca na miejsce wystawy dojechać ?;)
  11. Wie może ktoś czy jaki jest dojazd z dworca PKP na miejsce wystawy? czym dojechać?ile się jedzie ?itp;)
  12. Dżem i Happysad on zna więc może coś jeszcze? bo troche nudno tylko dwie kapele:evil_lol:
  13. ja jestem za tym iż każdy kto chce by podał tutaj po 10tytułów piosenek jakie by chciał śpiewać na zlocie tak jak było dwa lata temu czyli tytuł - wykonawca Tak będzie łatwiej komarowi się połapać;)
  14. [quote name='komar']sie pomysli:D a tak BTW to moze by jakas liste piosenek (ogolnie znanych i typowo spiewanych przy imprezkach np. Autobiografia, Nie płacz Ewka, jakies biesiadne, disco polo, polskie HITY polewkowe:P Niekotre zagraniczne wyjątki);P to moze za drobna oplata dla chetnych by sie spiwniki zrobilo:cool3:[/quote] A ten tylko o śpiewnikach:evil_lol: ja już większość tych piosenek znam na pamięc:eviltong:
  15. [quote name='Asia & Ginger']Przez te truskawki już mi się tygodnie popierniczyły. :splat: Wychodzi na to, że nie wiem, czy pojadę w końcu na wystawę, bo moja siostra ma akurat w sobotę absolutorium w Poznaniu i mamy niby jechać całą rodzinką patrzeć jak wręczją jej dyplom. :cool1: :placz: Planowałam jechać samochodem, to bym Cię Kara odebrała z dworca. Ale teraz to już nie wiem co będzie... :roll: Kara, a jedziesz sama czy z kimś jeszcze? :cool3:[/quote] Sama bądz z Julią jak jej będzie się chciało;)
  16. [quote name='Asia & Ginger']Acha, jutro (czyli w sobotę) jadę na wystawę do Leszna. :multi: Może kogoś z dogo spotkam. :p Chciałabym zabrać Gingerkę, ale nie wiem czy wpuszczają psiaki niezgłoszone. Postaram się rano dowiedzieć. :p Ginger pohasałaby z Djuczkiem od KaRy. :cool3: :loveu:[/quote] Asi się pomyliły weekendy za tydzień,za tydzień:evil_lol: Asia wydaje mi się,że łatwo będzie psem nie zgłoszonym wejść na wystawę gdyż zgłoszenie to taki świstek mały. A za tydzień oczywiście jedziemy! Może zgramy się jakoś pociągami by na tą samą godzine być na dworcu? bo ja się boję,że nie trafię na miejsce wystawy :evil_lol::evil_lol:
  17. [quote name='sylrwia']KaRa masz pewnie podany nr zgłoszenia a nie numer startowy. A co do odbioru nr to pewnie będzie podział ze względu na litery alfabetu w nazwisku.[/quote] Masz rację z tym numerem;). Ja mam nadzieje,że długo w kolejkach stać się nie będzie bo chciałam przyjechać na styk.
  18. [quote name='rose'][CENTER][SIZE=7][COLOR=DarkOrchid][B]73 :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [/quote] A te emotki co maja znaczyć?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. Ja na tej kartce zgłoszeniowej mam o wiele inny numer niż w stawce ilościowej :roll::roll: Mam pytanie jak to wygląda z odbiorem numerków? przecież bedzie duuzo psów czyli również będzie dużo stanowisk? czy będzie się stało 2h w kolejce??:roll:
  20. Ale Scooby zmężniał,:lol:
  21. [quote name='Tośka_m']Taaaak. Idealnie widać opisaną we wzorcu rezerwę wobec obcych ;)[/quote] Rezerwa jest ale gdy aussik pozna człowieka to właśnie tak to się kończy,że tylko miziu mizu:loveu:
  22. [url]http://images28.fotosik.pl/217/2f9cb50ccce8c10b.jpg[/url] Typowy aussik:loveu::loveu: mówiący głaszcz mnie, głaszcz i nie przestawaj :loveu::loveu:
  23. Widziałam dzisiaj artykuł w gazecie i stwierdziłam,że za te kilka linijek nie warto kupować:evil_lol:
  24. [quote name='Patikujek']Hej potrzebujuę porady w zwiazku z tym iż w środę wybieram się z Baksem do Poznania pociagiem nie wiem czy on da radę Zanczy się nie wiem czy mam jechać z przesiadką we Wrosławiu czy od razu całą trasę Z Zabrza do Poznania jest 5 godzin jazdy pociagiem, Wrocław jest mniej więcej w połowie i zastanawiam się czy Baks lepiej zniesie tą ciągłość jazdy czy lepiej z przesiadką?? jak myślicie??[/quote] Spoko wytrzyma. Jak mi Duke wytrzymał 4h do Katowic bo tam przesiadka byla pociągiem gdy był szczeniakiem, to czemu nie Baks?;)
  25. [quote name='AniaP'] [B]Sunprince[/B], wszystkie merlaczki zawsze najmniej mi się podobają :oops:, ale Twoja kluseczka jest cudna. :loveu: No i ma dłuuuuugi ogonek. :multi: No to jak tak, to przestały mi się aussiki podobać ;) i już sobie aussika nie kupię. :evil_lol:[/quote] Czyli według Ciebie jakie najładniejsze aussiki?:evil_lol:
×
×
  • Create New...