-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
36% albo 37% zniżki jest ;) -
[quote name='wiq']nie wydaje mi się :evil_lol:[/quote] dlaczego?? nie mów,że ostatniej chwili mówisz,że nie jedziesz:-(
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Przypominam,że będziemy nad jeziorem więc weźcie stroje kąpielowe :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Już niedługo poznam te suczkowe trio :multi::multi::multi:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='rose']To już jutro:loveu:[/quote] :multi::multi::multi: już się doczekać nie mogę -
Tylko ja rudych kociaków nie lubię :roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Odświeżam;) [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0488.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0499.jpg[/IMG]
-
[quote name='Helga&Ares']Kara, masz kit'a?[/quote] Powiem Ci,że ja się na tym sprzęcie kompletnie nie znam:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ja chciałam z rodzinką łatwe i lekkie lustro do dobrych zdjęć :evil_lol: a ogólnie ma obiektyw jakiś 15-55mm
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Karilka'] [URL]http://i35.tinypic.com/551nh4.jpg[/URL] To zdjęcie mnie rozwaliło:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A nad komarem to tylko kot sie zlitował...:P [/quote] Oj usneło nam się na zlocie w środku dnia i dziewczyny to wykorzystały:oops::evil_lol::evil_lol: Nie to komar udawał kota :evil_lol: biedna moja kicia,że musiała znosić jego towarzystwo :evil_lol: -
Deltunia [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0443.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0471.jpg[/IMG] i Zdzichu [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0488.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0494.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0499.jpg[/IMG]
-
Moje próby focenia cd tutaj pies wszedł mi cieniem w kadr [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0488.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0499.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0494.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0443.jpg[/IMG]
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='rose']Kurcze no całe dwa lata byłam przekonana, że to był bols:evil_lol:[/quote] zbyt pijana byłaś po prostu i dlatego :diabloti::lol::lol::lol: -
Canona już wcześniej miałąm ale zwykłego sx100is czy jakoś tak i powiem Wam,że jak dla mnie aparat do kitu w ciągu pół roku dwie naprawy obiektywu bo jest tak wrażliwy więc trudno mi się było zdecydować również na lustro Canona ale odważyłam się no i zobaczymy czy dobrze czy też źle.
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='rose']To z bolsem jeszcze:evil_lol:[/quote] Moi drodzy tak się pije :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i116.photobucket.com/albums/o39/karatc1/studniowka/stu2.jpg[/IMG] -
Póki co pierwsze fotki nie ciekawe nie wiem jak zrobić by zdjęcia nie traciły przy zmniejszaniu jakości, czy ma np. na to wpływ to iż jest nastawione na najlepszą i największą jakość?? [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0271.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0328.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/poljuanh10.jpg[/IMG]
-
A ja muszę się pochwalić iż dorobiłam się lepszego aparatu i już nie muszę marudzić na ten stary złom:evil_lol: I od wczoraj stałam się posiadaczką Canona Eos 400D , mam nadzieje,że za pół roku będzie mnie stac na lepszy obiektyw niż jest teraz:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
i moje zdjęcie z sesji żniwnej [IMG]http://photos104.nasza-klasa.pl/dev178/0/334/817/0334817932.jpg[/IMG]
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
i nasze zdjęcie :evil_lol: [IMG]http://photos104.nasza-klasa.pl/dev178/0/334/817/0334817932.jpg[/IMG] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='olekg18']No na Asie zawsze można liczyć:) A Kara i Rose mogłyby już troche z chamstwem przystopowac:) I byc takimi pokojowymi ludźmi jak ja:)(i kto to mówi)hihi[/quote] Oluś nie poznaje Cie:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: JA będę tak jak Anka mówiła również w niedziele :) -
[quote name='Justa']:drinking: posiadówy w barze.. i ludzie zupełnie inni. wykruszyło się towarzystwo, cóż było minęło. 6 lat już tu jestem :-o[/quote] Ja też parę lat tu jestem i faktycznie kiedyś bylo inaczej;) A fioleciki the best były :multi:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[url]http://www.youtube.com/watch?v=8lgImh-UiLE[/url] Tutaj dla tych co nie będą wiedzieli gdzie z PKSu wysiąść na przystanku w pierwszych sekundach filmu jest on pokazany :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Asia&gordonisko']Ja bym była za tym domkiem w niedzielę, ale Asiu taka sprawa, że moja mama chciałaby mieć ten pokoik który wynajęła na zlot :) Czyli ja bym była w domku a mama w tym pokoiku ;) Czy dałoby się tak załatwić :cool3:? Aha no i chyba nie będzie domkowiczom w niedzielę przeszkadzać, że będzie w tym domku najmłodsza na zlocie :evil_lol::lol:[/quote] To musisz zadzwonić tam i powiedzieć,że rezerwujesz ten pokój. Asia jeszcze nie wie czy pojedzie w niedziele dlatego najlepiej jakbyście sami takie rzeczy załatwiali ;). A ja wczoraj poznałam osobiście przypadkowo osobę co jedzie na zlot :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Nie musisz dawać nam jego fotki jakoś nam na tym nie zależy:p -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Rinuś'][B][I]jesso a ja nadal nie wiem czym jadę :angryy:[/I][/B] [B][I]mój Brsat się obija :shake: ale chyba z nim nie podjadę do samego Sierakowa bo się zakochacie i co ja potem zrobię ? :evil_lol:[/I][/B][/quote] Już se wyobrażam pewnie jakiś laluś, zakochany w sobie :evil_lol::evil_lol: Jeśli masz możliwość przyjechania pod sam zlot to po co inną osobę fatygować i psuć jej zabawą jazdą po Ciebie np. do Wronek? jak dla mnie to bez sensu:roll: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='rose']A to wszystko z myślą o Was:eviltong:[/quote] Dokładnie bo nie każdy będzie miał szczęście przyjechać samochodem z Wronek:lol: