Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. Kaja [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0838.jpg[/IMG] widoczek [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0839.jpg[/IMG] chłopiec do bicia:evil_lol: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0845.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0868.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0865.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0831.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0832.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0833.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0834.jpg[/IMG]
  3. [quote name='Rinuś'][B][I] a mojego Brutiego nikt nie ma ? :-( [/I][/B][/quote] Jest , jest lecz idę po kolei z zdjęciami :cool3:
  4. Nie da się ukryć zlot był super:evil_lol: dawno tyle nie piłam płynu do naczyń oraz wody z szklanej butelki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ja nie wiedzieć czemu sympatia do niektórych osób przeniosła się na innych dogomaniaków i mieli te samo zdanie co ja:evil_lol::evil_lol:
  5. [quote name='AngelsDream']Fajnie było, ale podejrzewam, że Baaj by wszystkich zamęczył, a w przyszłym roku, to on już nie na takie spotkania ;) No chyba, że mnie miło zaskoczy. Witam się :)[/quote] To się tylko tak mówi;) na prawdę wiele psów się odmnienia w takich miejscach. Mój na smyczy dominant, rzuca się na samce a tam moje psisko zostało tak podporządkowane,że wiedział że on tu na pewno nie rządzi.
  6. Kaja [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0824.jpg[/IMG] Kelly [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0826.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0825.jpg[/IMG] Bonnie [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0829.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0828.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0817.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0818.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0819.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0822.jpg[/IMG]
  8. Idziemy grupą na spacerek [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0810.jpg[/IMG] Logan [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0813.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0814.jpg[/IMG] grupka [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0815.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0816.jpg[/IMG]
  9. [quote name='gossia']Dzień dobry! To ja żałosne dziecko - gossia :( Nie oczekuję wybaczenia z pani strony. Postąpiłam bardzo głupio! Dopiero się przekonałam.. Chcę tylko powiedzieć że znam dobre miejsce na następny zlot. Jest to wieś - woj. kujawsko pomorskie. Sikórz. Bar - domki - lepszy stan - sklep - lasy - pola - jezioro - wszystko ogrodzone. Można by wynająć. Być może małe zniżki. Blisko moja siocha. Może by coś ugotowała.. Tam jest pięknie.. Jeżeli by mi się udało zrobić zdjęcia to.. Prześle. Prawie centrum - nikt by nie narzekał.. Fajnie tam jest. Domki jakieś z 2005 r. pamiętam jak je budowali - bylam i patrzyłam. Są z drewna. I są piękne. może jest ich strona internetowa. Prosiłabym o powiedzenie o tym organizatorowi :) Bardzo chciałam jechać na ten zlot. Ale pani by mnie nie zaakceptowała... ;( Więc nie ma co.. JeŻeli pani odwruci zdanie i pozwoli przyjechać na drugi rok - 12 lat. nawet ND - 13.. Bardzo chciałabym.. Od pani zależy czy mogę przyjechać.. ;(Myślę że fajnie było ;p Proszę o odpisanie mi i napisanie to co napisałam ja na DGM - na wątku zlotu :) Jeżeli nie.. To nie. Rozumiem panią i to co pani teraz po tym wszytskim do mnie czuje - złosć, nienawiść i niechęć.. <beczy> Nie oczekuje wybaczenia od wszytskich, I wszyscy czujecie do mnie złość i nienawić.. :-( Każdy musi ponieść karę.:-( Mama powiedziała że jak przeproszę panią KaRe i wy się zgodzicie i dacie ostatnią szanse - będę mogła jechać na następny zlot. Obiecuję - mama. mamy w katowicach wujka. Jak coś to pojedziemy i będę na zlocie :) Oczywiście nie wyprzedzam faktu. Myślę że dacie mi tą ostatnią szanse ( chyba już 10 ) .. :shake: Cieszę się że fajnie tam było :multi: Namyślcie się, czy warto mi dać tą szanse.. Chciałabym też przeprosić Rose, Bore, KaRe i tych wszystkich których obraziłam..[/quote] Bye bye :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  10. Mam ponad 1000zdjęc do wstawienia:evil_lol:zaraz wkleje kolejną porcje
  11. Widzieliśmy się wszyscy parę godzin temu a już się tęskni:evil_lol:
  12. [quote name='Asia & Ginger'][URL]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0794.jpg[/URL] KaRa :-x[/quote] Asiuniu bo kijeczek z łapki Ci wypadnie od machania:evil_lol:
  13. To ten agresywny [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0789.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0791.jpg[/IMG] i jego panciu [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0793.jpg[/IMG] tutaj organizatorka coś zawiana [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0794.jpg[/IMG]
  14. [quote name='Okamia']Właśnie mnie też to dziwi :diabloti: Jak by ten wymóg był przestrzegany niektórzy by teraz nie cierpieli :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] dokładnie:evil_lol: dwa ogromne siniaki na nodze i strup:lol::lol::lol:
  15. Kaja [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0781.jpg[/IMG] czarek i czips [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0783.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0784.jpg[/IMG] nadal czuje te ząbki na swojej nodze :diabloti: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0786.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0788.jpg[/IMG]
  16. [quote name='Okamia'][URL]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0757.jpg[/URL] tutaj pewnie Olek jak zwykle mówił o czymś ciekawym (o swoim życiu w Sośnicy)[/quote] o kucykach pewnie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. Czipsik [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0765.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0775.jpg[/IMG] Pani organizator [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0767.jpg[/IMG] Rose i Olek prawda,ze słiitaśne? [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0769.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0770.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Atkaaaa']A miało być kulturalnie :P Te słiiiitaśno pijackie fotki mnie dobijają :D Za rok muszę jechać![/quote] Kulturalnie było, chociaż niektórzy powinni oberwać pałeczką:mad::lol::lol::lol:
  19. rose [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0756.jpg[/IMG] komar [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0760.jpg[/IMG] olek [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0757.jpg[/IMG] AgaCzips i Paulina [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0758.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0761.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0724.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0729.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0748.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0716.jpg[/IMG] mój kochany Czarusiek:loveu: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0718.jpg[/IMG] kaja [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0720.jpg[/IMG] duke [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0721.jpg[/IMG] i znow w wodzie [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0723.jpg[/IMG]
  22. spacerek [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0706.jpg[/IMG] gingerka [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0707.jpg[/IMG] czarkosław [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0708.jpg[/IMG] kąpiele [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0711.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0713.jpg[/IMG]
  23. Idziemy na spacerek [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0698.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0700.jpg[/IMG] słiitaśni [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0701.jpg[/IMG] laseczkiem idziemy [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0706.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0726.jpg[/IMG]
  24. [quote name='Rinuś'][I][B]Dolar :loveu: Karilka- rachunek za weta wyślę pocztą :diabloti: [/B][/I][/quote] Dolarek grzeczny chłopiec:loveu: mojego głupka nie udało mu się uszkodzić:evil_lol:
  25. A ja muszę się pochwalić Zostałam pogryziona przez sweetaśnego Czarka:loveu: Oluś jest złym właścicielem, bo są przywiązane do ławeczki pieski, jedzą myszki na polach z głodu albo rzucają się na ludzi . Jego psy są niewychowane bo uciekają mu, zagryzają labki i w ogóle usypiać takie powinni :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...