-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='aleb']A podobno chłopaki nie płaczą :evil_lol: ;)[/quote] Gdy nadchodzi chwila pożegnania się ze mną to płaczą:evil_lol::evil_lol::evil_lol:tylko nie wiem czy ze szczęścia czy z tęsknoty :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Tak oto Olek płakał na pożegnanie z nami:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_1505.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_1507.jpg[/IMG] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Grażyna to co picie wódki jest nadużyciem? JA np. średnio przepadam za piwem bo jest za gorzkie, wolę drinka z cytrynką czy colą ;). A jak było widać trzeźwą głowę miałam non stop bo wiem jak pić by nie mieć przysłowiowego zgonu bo przy moich problemach zdrowotnych nie byłoby fajnie. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Okamia']Nie gadaj?? i kto Cię uczył?? 19 LO jest the best :evil_lol::evil_lol::evil_lol: N-K mi przeryła i świeci :eviltong::eviltong::eviltong: Co do filmu to daj Ani a ja z molestuję Karolcię w jej pracy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: lub naślę na nią p.Lisińską[/quote] Moją kochaną wychowawczynie:loveu::loveu::loveu::loveu:tyle nagan od niej miałam:loveu::loveu::loveu: A Ancia też z tej skzoły:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1111.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1113.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1115.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1117.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1119.jpg[/IMG] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Asia sobie siedzi [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1090.jpg[/IMG] A tutaj bum od tyłu [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1105.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1106.jpg[/IMG] Olek ala'papaj [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1098.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1103.jpg[/IMG] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Macho [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1075.jpg[/IMG] Ana-Zbyśka [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1076.jpg[/IMG] Dolarek [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1079.jpg[/IMG] sweetaśne [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1080.jpg[/IMG] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Dlaczego nikt nie komentuje moich ślicznych fotek?:mad::mad::mad::mad: Cezary i komarowy paluch [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1067.jpg[/IMG] Paulinka [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1070.jpg[/IMG] Mysia z Bonnie [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1073.jpg[/IMG] Newton [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1074.jpg[/IMG] i Nowinka [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1077.jpg[/IMG] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Mysia_']a kto jeszcze nie stawiał? :mad:[/quote] Ja z Rose stawialiśmy pierwszego dnia:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Estera']o fuj. ale brzydka stopa. Czyja? :evil_lol:[/quote] Komara:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
A tutaj ostrzeżenie przed Asią bo bywa niebezpieczna i oto co takiego robi z malutkimi paluszkami innych osób [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1063.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1065.jpg[/IMG] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Ławeczkowcy [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1043.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1044.jpg[/IMG] Czarek [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1059.jpg[/IMG] Komar [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1061.jpg[/IMG] i znów Duke:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1056.jpg[/IMG] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Mysia_']ojjj.. Niech brat lepiej uważa, bo się zbierze ekipa za ławki i będzie płakał :evil_lol::diabloti:[/quote] Hihi jak coś to Wami postraszę go:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Mój pies pozuje:diabloti::diabloti::diabloti: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1037.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1040.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1045.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1047.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1048.jpg[/IMG] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
To kuba jest na dogomanii:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Witamy chlebem i solą:multi::multi::multi: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Mysia_']dziekuejmy sweetasnej Karolci :loveu: Oby jak najdłużej przed kompem została :diabloti:[/quote] To wszytsko zależy od mojego bynajmniej nie sweetaśnego brata :evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Mysia_']ile foteczek przybywa :loveu:[/quote] Bo wasza kochana sweetaśna karolcia dobrała się do kompa:loveu::loveu: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Tyszanie [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1018.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1021.jpg[/IMG] Solówka i Felek czyli wykończone psy po patrzeniu na barierę psychologiczną :evil_lol: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1023.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1024.jpg[/IMG] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1019.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1016.jpg[/IMG] Rozpalamy ognicho [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1022.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1017.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1027.jpg[/IMG] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Baksik i Bonnie [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1008.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1007.jpg[/IMG] KAnapowce [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1012.jpg[/IMG] a tym kazali spać na ziemi:evil_lol: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1013.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1014.jpg[/IMG] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Czipsy dwa [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0998.jpg[/IMG] Baksymilianek [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1003.jpg[/IMG] Mój Diuczek miał tyle siły w sobie,że Lufcie zaprosił do zabawy:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1004.jpg[/IMG] 2xB [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1005.jpg[/IMG] Kelly [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1006.jpg[/IMG] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Czarek i Zuzka [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0977.jpg[/IMG] solówka [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1002.jpg[/IMG] dziewczęta [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1001.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0996.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0994.jpg[/IMG] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Mój głowniarz [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0974.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0975.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0985.jpg[/IMG] Kaja [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0983.jpg[/IMG] Logan [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0982.jpg[/IMG] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Duke [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0969.jpg[/IMG] Diana [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0968.jpg[/IMG] Ada i Logan [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0972.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0973.jpg[/IMG] Felek bezportkowiec:evil_lol: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0970.jpg[/IMG] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Grażyno w temacie zlotu było pisane iż, będzie alkohol niektórzy z nas znają się tam parę dobrych lat wiec napić się mogliśmy. Było od początku pisane,że odpowiedzialności nie ma,że będzie coś takiego jak alkohopl ja cały czas pisałam o tym na wątku zlotu by odstraszyć osoby które nie wiedzą o co tu chodzi. Ideom zlotów od 6 lat były spacery, rozmowy i nocna integracja proszę obejrzeć zdjęcia z poprzednich zlotów. My w tym roku baardzo dużo pisaliśmy iż będziemy pić, iż będziemy dobrze się bawić iż jedziemy spotkać się z przyjaciółmi itp. Czy przez to,że piliśmy byliśmy gorsi? nasze psy nie wychodziły na spacery? Co do zajęć sama się pytałaś mnie w pierwszego grilla o której będą spacery i powiedziałam codziennie o 15tej zbiórka przy domku nr 9, i na te spacery nie chodziły osoby pijane lecz trzeźwe gotowe na dłuuugi spacer. Cio do podchodów były organizowane tak jak pisało o późnych godzinach żeby było troszkę trudniej. Później były organizowane zabawy z psami,że szliśmy do lasu chowaliśmy się psom one szukały nas po węchu te wszystkie zabawy były mówione codziennie ludziom którzy przychodzili o 15tej. Nawet były zabawy friebee i ćwiczenia sztuczek z psami i wszytko na trzeźwo. To co jestesmy gorsi,że pijemy? -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[url]http://i38.tinypic.com/14nd2sp.jpg[/url] Co drugi wystąp - pij :evil_lol::evil_lol::evil_lol: