-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
Saba,Spike i Delta [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/pozowane/a3.jpg[/img] Spike i Delta [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/pozowane/a8.jpg[/img] Znudzona Sabcia [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/pozowane/a10.jpg[/img] Deltka [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/pozowane/a11.jpg[/img] Zapatrzona Saba [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/pozowane/a12.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/pozowane/a17.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/pozowane/a19.jpg[/img] Ozory [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/pozowane/a22.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/pozowane/a24.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/pozowane/a27.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/pozowane/a29.jpg[/img] Nochal Saby [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/pozowane/a35.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/pozowane/a34.jpg[/img]
-
Jeszcze zgłaszam Ere :) [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/cas/b1.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/cas/b4.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/cas/b5.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/cas/b15.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/cas/b13.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/cas/b10.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/cas/b2.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/cas/b14.jpg[/img] Więcej jej zdjęć jest w galerii pt "Era i paczka" :wink:
-
Muszę się wam poskarżyć... moja czarna jest nałogową alkocholiczką :( [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/piwpse/a63.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/piwpse/a65.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/piwpse/a47.jpg[/img] nadodatek głośno puszcza muzykie [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/piwpse/a64.jpg[/img] Czarna,Dzika i Ruda pozują [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/piwpse/a61.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/piwpse/a58.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/piwpse/a57.jpg[/img] Ognisko sobie zrobiły :) [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/piwpse/a46.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/piwpse/a29.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/piwpse/a24.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/piwpse/a23.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/piwpse/a21.jpg[/img]
-
Mam nadzieje,że jeszcze nie jest po castingu bo znam wspaniałą aktorkę, co u mnie wynajmuje mieszkanie :lol: Jest to supra grała już w filmach róznych szpiegów :lol: :lol: [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/supra1/a9.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/supra1/a11.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/supra1/a13.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/supra1/a16.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/supra1/a17.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/supra1/a20.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/supra1/a23.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/supra1/a24.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/supra1/a30.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/supra1/a32.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/supra1/a33.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y187/sabaera555/supra1/a35.jpg[/img]
-
W każdym wieku da się psa wiele rzeczy nauczyć, tylko pies tego musi chcieć :) Delta naturalnie staje w takiej pozycji jak coś ją zaciekawi :wink:
-
To ja się pochwale ocenami z matmy 1, 1, 1 ,-2 :lol: No ale stram się wszytko pozdawać i mieć matme z głowy, ale niestety zabardzo mi matma nie wchodzi. Co dziwne bardzo dobrze mi idzie historia, a w gimnazjum byłam oj kiepsciutka z historii :D
-
Coś tu cicho :( Nikt się nie odzywa :( Zdjęcie miesiąca Ery :lol: [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/gui/a39.jpg[/img] Szczekająca Erka [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/gui/a45.jpg[/img] Gdzie jest mysz? [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/gui/a33.jpg[/img] No gdzie jest? [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/gui/a32.jpg[/img] Jak coś Era chce to robi cielęce oczy :D [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/gui/a23.jpg[/img] Ładny mam nosek? [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/gui/a21.jpg[/img] Co tam u Ciebie? [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/gui/a19.jpg[/img] Ale te słońce świeci [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/gui/a17.jpg[/img] Masz okulary przeciwsłoneczne? [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/gui/a16.jpg[/img] Kto tam jest na drzewie? [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/gui/a12.jpg[/img] Ruda na drzewie [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/gui/a8.jpg[/img] Deltka kocha być noszona na rękach :wink: [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/psyikoty/a55.jpg[/img] [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/psyikoty/a58.jpg[/img] [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/psyikoty/a56.jpg[/img] Co w trawie piszczy? [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/psyikoty/a50.jpg[/img] [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/psyikoty/a49.jpg[/img] Pani na drzewie siedzi, a ja na dole :( [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/psyikoty/a39.jpg[/img] [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/psyikoty/a38.jpg[/img] Może pociągnąć mocno smycz? :D [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/psyikoty/a36.jpg[/img] Co tu śmierdzi? [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/psyikoty/a30.jpg[/img] Co się gapisz? [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/psyikoty/a27.jpg[/img] Z panią [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/psyikoty/a12.jpg[/img] Mój braciszek Mezo, uwiązany do czesania :wink: [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/psyikoty/a6.jpg[/img] Już troche lepiej wyczesany wygląda [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/psyikoty/a5.jpg[/img] [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/psyikoty/a4.jpg[/img]
-
Jaka Kajunia śliczna, a jak rośnie!!! Wygłaszcz ją ode mnie! Ja chcę więcej jej zdjęć!! :D
-
Ja z Deltą :wink: [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/psyikoty/a55.jpg[/img] [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/psyikoty/a58.jpg[/img]
-
Ponownie Ruda [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/gui/a5.jpg[/img] Nie ma to jak na dzrewach [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/gui/a6.jpg[/img] [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/gui/a7.jpg[/img] [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/gui/a8.jpg[/img] [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/gui/a10.jpg[/img]
-
Oto Rocky kocur mojego sąsiada 8) niestety miesiąc temu ktoś przejechał jego braciszka Kubusia :( [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/psyikoty/a1.jpg[/img] [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/psyikoty/a2.jpg[/img] [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/psyikoty/a3.jpg[/img] Ruda i Dzika [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/psyikoty/a63.jpg[/img]
-
Ja gdzieś za pare dni może pojade na Cytadele z Deltą, bo narazie nie mogę jej nigdzie brać bo sunia ma cieczkie ale już powoli się kończy, więc Gosia możemy się wybrać przyszły weekend :wink:
-
Wiosną jak to bywa Era odżywa i ciagle się bawi lecz wieczorem jest już tak zmęczona,że tylko śpi 8) [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/psyrzeczka1/o1.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/psyrzeczka1/o4.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/psyrzeczka1/o3.jpg[/img] Deltka [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/psyrzeczka1/tn_PHTO0002.jpg[/img] Dzisiejszy spacerek Saby i Spike [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/psyrzeczka1/tn_PHTO0005.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/psyrzeczka1/tn_PHTO0009.jpg[/img] Spike po kapieli, cały mokry... [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/psyrzeczka1/tn_PHTO0013.jpg[/img] ...ale zawsze może się wysuszyć [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/psyrzeczka1/tn_PHTO0014.jpg[/img] Sabcia myk do wody [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/psyrzeczka1/tn_PHTO0016.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/psyrzeczka1/tn_PHTO0017.jpg[/img] i szybka ucieczka z rzeczki na rozgrzanie się [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/psyrzeczka1/tn_PHTO0018.jpg[/img] Całe pole przeszukamy :wink: [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/psyrzeczka1/tn_PHTO0022.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/psyrzeczka1/tn_PHTO0023.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/psyrzeczka1/tn_PHTO0028.jpg[/img] Biegniemy do mamci [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/psyrzeczka1/tn_PHTO0030.jpg[/img] wzduż rzeczki [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/psyrzeczka1/tn_PHTO0032.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/psyrzeczka1/tn_PHTO0036.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/psyrzeczka1/tn_PHTO0045.jpg[/img] O piłke masz! [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/psyrzeczka1/tn_PHTO0047.jpg[/img] Moja piłka! [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/psyrzeczka1/tn_PHTO0048.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/psyrzeczka1/tn_PHTO0051.jpg[/img] Stara a jaka chętna do zabwy [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/psyrzeczka1/tn_PHTO0050.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/psyrzeczka1/tn_PHTO0055.jpg[/img]
-
Jak słodko kociaki się wylegują :angel: A co do żab to te zdjęcia są ekstra, U mnie niestety teraz na drodze pełno żab rozjechanych ponieważ jest takie małe bajorko pośrodku rozjazdów ( :-? ) dróg i gdzie one się nie ruszą to idą pod koła :(
-
Oto ja :) Oczywiście na drugim planie jestem 8) [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/wiki/20.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/wiki/29.jpg[/img]
-
A będzie ktoś 2 kwietnia na Cytadeli??bo planuję się tą sobote się wybrać ale to jeszcze nie jest pewne :D
-
[quote name='Kasienka_']padusie sliiicne :) KaRa jej, Ty masz caly zwierzyniec, kocury, psy, szczury i kroliki razem... jej, to jakis paradoks :o :lol:[/quote] i dochodzi do tego jeszcze jeden myszoskoczek :D
-
Taka ładna dzisiaj pogoda była,że koty cały dzień wylegiwały się na podwórku, a o to fotki :D Kąpiel w piachu [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/dzisiej/1.jpg[/img] Fiołek gdzie wszedłeś? [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/dzisiej/6.jpg[/img] Opalamy się [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/dzisiej/7.jpg[/img] Gimnastykujemy się [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/dzisiej/8.jpg[/img] A ty tu czego? [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/dzisiej/9.jpg[/img] Gdzie mój ogonek? [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/dzisiej/10.jpg[/img] Pupa na słoneczku, reszta w cieniu. żeby na rudym piegi nie wyszły [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/dzisiej/11.jpg[/img] Co tam masz fajnego? [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/dzisiej/15.jpg[/img] Myju noska [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/dzisiej/18.jpg[/img] A to co? [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/dzisiej/19.jpg[/img] Co powiesz ? [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/dzisiej/20.jpg[/img] Obiad sam przychodzi [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/dzisiej/22.jpg[/img] Śpimy [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/dzisiej/23.jpg[/img] Mój nosek [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/dzisiej/24.jpg[/img] zmieniamy poze [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/dzisiej/25.jpg[/img] Trza wszystko zwiedzić [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/dzisiej/27.jpg[/img] Kąpiel w piasku w wykonaniu Czarnulki [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/dzisiej/30.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/dzisiej/31.jpg[/img] I Ruda [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/dzisiej/32.jpg[/img] Cała trójeczka odpoczywa [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/dzisiej/33.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/dzisiej/34.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/dzisiej/35.jpg[/img] Tak koty okupowały mój taras [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/dzisiej/28.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/dzisiej/29.jpg[/img]
-
Tyle tu mówicie o rottki przeszłości, mogę w skrócie się dowiedzieć co i jak?bo ja nic nie wiem :D
-
To jeszcze raz Czarnulka w drodze do lasku :) Weź mnie na apka [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/116.jpg[/img]
-
Olek namawiaj dalej! A masz może Szakala zdjęcie?? :D Ale dziś cieplutko było i milutko :D Pół dnia dziś z psami chodziłam na spacery , co z jakimiś wróciłam to brałam następne i tak w kółko... :lol: Nawet próbowałam zrobić czekoladkom wspólne zdjęcie ale niw wyszło mi bo każdy się wiercił :( Oto rezultat z sesji... [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/93.jpg[/img]
-
Czarna na spacerku do lasku :) [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/103.jpg[/img] Myk na drzewo [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/112.jpg[/img]
-
Zawsze sama z siebie tak staje :D i bardzo czesto widuję ją w tej pozycji :)
-
Wiosna już jest! Słoneczko wyszło, cieplutko wmiare jest może poznaniacy jakiś spacerek???
-
WIOSNA już jest! :D A co za tym idzie mam dużo zdjęć mojej psiej rodziny :-? No to zaczynam wklejać Ery i sharon spacerek [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/1.jpg[/img] Co tam mamuśka? [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/2.jpg[/img] Co tam jest???/ [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/3.jpg[/img] Era i rzeczka [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/4.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/5.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/6.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/7.jpg[/img] Pozujemy [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/8.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/9.jpg[/img] Kładedczka [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/10.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/11.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/12.jpg[/img] lepiej zejdz bo spadniesz [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/15.jpg[/img] i co mówiłam? [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/17.jpg[/img] co ja czuje? [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/16.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/19.jpg[/img] Zabawa! [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/20.jpg[/img] Mokra [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/21.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/22.jpg[/img] Spacerek Delty i Ery [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/23.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/24.jpg[/img] Pozujemy [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/25.jpg[/img] Wrrr grr [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/26.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/27.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/28.jpg[/img] mam dłuuugi jęzor [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/29.jpg[/img] i oczka śwliczne [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/30.jpg[/img] dasz buzi? [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/34.jpg[/img]