-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
Może tu będzie coś ciekawego [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a31.jpg[/img] Zła pani mnie wykąpała :evilbat: [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a33.jpg[/img] Poduszeczka Mychy :wink: [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a34.jpg[/img] A topiero co ogarnełam górkę a te łobuzice już ją dewastują :evil: [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a36.jpg[/img] Podczas obiadku [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a39.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a40.jpg[/img] Trzeba dokładnie talerz wylizać [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a41.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a42.jpg[/img] i znów przciąganie [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a43.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a45.jpg[/img] a tak lubie leżeć u panci [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a46.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a48.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a49.jpg[/img]
-
Wiesz co Dbsst nie ładnie klonować Szpile :lol: [url]http://img77.echo.cx/img77/1189/obraz0331zo.jpg[/url]
-
To specjalnie dla Ciebie Daga więcej zdjęć Sharon :wink: Sharon z Szymonem [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a20.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a21.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a24.jpg[/img] Z mamunią [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a19.jpg[/img] Uśmiech Sharon [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a22.jpg[/img] tutaj jeszcze morka (dziś była poraz pierwszy w życiu kąpana) [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a23.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a26.jpg[/img] Czas na brykanie [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a25.jpg[/img] Kto silniejszy Sharon czy ludzka mama? [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a27.jpg[/img] Era naszym warjacią się przygląda i patrzy na nas jak na idiotów [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a28.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a29.jpg[/img] Białe zębiska [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a30.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a32.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a35.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a37.jpg[/img] C.D.N
-
To Twoja babcia ma fajnego słodziaka! A Kajunia jak znosi kumpla na swoim terenie?
-
Dziś śliczna pogoda i Erze i Sharon porobiłam zdjęcia :wink: Sharon ukryta w trawie na moim podwórku (kosiarka nam zgineła :-? ) [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a2.jpg[/img] Era i Sharon po kąpieli [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a3.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a4.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a6.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a7.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a10.jpg[/img] Co ta pani ma ? [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a11.jpg[/img] Szczurki sobie w ten czas w cieniu spały [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a12.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a5.jpg[/img] i kotki spały [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a9.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a8.jpg[/img] Sharon na słoneczku [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a14.jpg[/img] Co się gapisz? [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a15.jpg[/img] ale upał dzisiaj jest... [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a16.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a17.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a18.jpg[/img]
-
Olek a co to za kudłate cudenko koło Kaji, nabyłeś dla niej kumpla? :o Kajunia jak zawsze śliczniutka :angel: :angel: :angel:
-
Ooo świetnie cała ekipa w jednym miejscu, tylko dlaczego tylko psiaki pokazują swoje twarze?? :-? :wink:
-
Śliczna psina jest! Ma prawiue identyczne umaszczenie do mojego pierwszego psa doga :)
-
Mycha w cieniu [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a71.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a8.jpg[/img] Czarna schowała się przed słoneczkiem [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a70.jpg[/img] oraz Czarna na tarasie [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a9.jpg[/img] Ruda też oczywiście w cieniu [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a61.jpg[/img] Ja chcę na kolanka! [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a59.jpg[/img] Ruda odwarzna i idzie podkraść jedzonko [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a40.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a1.jpg[/img] Poduszeczki Mychy [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a54.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a34.jpg[/img]
-
Ja też chcę takie lody :lol:
-
Moje dwie kochane dziewczyny [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/dddd.jpg[/img]
-
Ach no tak zapomniałam jaka to moja Era jest inteligętna (chyba mądrzejsza od swojej pani :lol: ) :oops:
-
Ach moja Erka w Kociokwiku będzie :wink: Czy ja wiem czy teatrzyk osiedowy ja bym powiedziała wiejski :lol:
-
Czwartek chyba mi pasowało :-?
-
Wszyscy się dziwią jak mówię,że Spike ojcem był husky :-? Chciałabym bardzo,żeby to była rasa ale to jest nie do zralizowania :( Spike w biegu [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/usasiada/a20.jpg[/img] 2samce walczą o dominacje :wink: [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/usasiada/a15.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/usasiada/a16.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/usasiada/a13.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/usasiada/a12.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/usasiada/a16.jpg[/img] Skoczek [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/usasiada/a2.jpg[/img] a na koniec Sabcia z czekoladek [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/usasiada/a1.jpg[/img] Sharon i kot sąsiada [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/usasiada/a5.jpg[/img] A to co upolowały dziś moje czekolady , przepiękny szczur śniady...biedulek... co dziwne tylko upolowały i nie zjadły. Skąd one wiedzą,że szczurów się nie je ,że bają strychline?To jakoś mają zakodowane genetycznie czy co? [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/usasiada/a6.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/usasiada/a8.jpg[/img]
-
Nie w schronisku a u mnie, bo wzieliśmy psa z cieczką a nam o tym nie powiedzieli, a jak to na wsi było 7lat temu to wiadomo , za mało wiedzy wtedy było o psach .... A teraz fotki z dzisiejszych warjacji. Delta jak zawsze kość zjada :-? [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/usasiada/a35.jpg[/img] Skupiona na kości i na rzeczach na około [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/usasiada/a34.jpg[/img] Dupką do góry tak najwygodniej [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/usasiada/a32.jpg[/img] Zakręcony ogonek [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/usasiada/a31.jpg[/img] Spike [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/usasiada/a33.jpg[/img] Nie mam nosa! [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/usasiada/a28.jpg[/img] Mezo [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/usasiada/a29.jpg[/img] Saba z kością [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/usasiada/a26.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/usasiada/a25.jpg[/img] Brudny nochal Delty [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/usasiada/a21.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/usasiada/a23.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/usasiada/a22.jpg[/img] C.D.N
-
I moja ulubienica Ruda :) Pokazujemy śmieszny brzuchol] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/koc/a63.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/koc/a62.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/koc/a61.jpg[/img] Z boczku [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/koc/a28.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/koc/a24.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/koc/a23.jpg[/img]
-
Czarna (chociaż jest brązowa :lol: ) [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/koc/a75.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/koc/a74.jpg[/img] Co tam jest [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/koc/a77.jpg[/img] Czarna i Szymon [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/koc/a76.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/koc/a59.jpg[/img]
-
Kasia i Łukasz piękny jest ten wasz kot! poprostu miód i malina :angel: Dziś troche ganiałam za kotamii poprobiłam i troche zdjęć :wink: Na poczatek Mycha [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/koc/a45.jpg[/img] Mycha z Czarną [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/koc/a44.jpg[/img] Kocia dama [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/koc/a37.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/koc/a36.jpg[/img] Dzikuska vel Kicia Łapeczki myjemy [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/koc/a25.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/koc/a58.jpg[/img] Fiołek [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/koc/a79.jpg[/img] na kolankach [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/koc/a82.jpg[/img] Wyginam się w każdą strone [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/koc/a50.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/koc/a38.jpg[/img] Długi jestem prawda? [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/koc/a22.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/koc/a11.jpg[/img]
-
Hej ! Chciałam Wam powiedzieć co wczoraj mnie ciekawego spotkało... Byłam z Deltą na spacerze i nagle podbiegła do nas mała dziewczynka gdzieś 8lat z zespołem downa (niedawno wprowadziła się niedaleko mnie). Co mnie zamurowało przytuliła się do Delty a pies aż jakby zastygł i po chwili Delta się ockneła i byla taka delikatna lekko pyskiem ją szturchneła w dłoń. Jakie to było piękne :angel:
-
oprócz 5 psów mam 6szczurów, 5kotów chwilowo, skoczka i królika
-
Zapomniałam Wam powiedzieć,że dzisiaj moja Ruda skończyła roczek :oops: A to taki każeł....
-
Justa na stronie 5 masz wszystko wyjaśnione :wink: No tak dla bezpieczeństwa innych bo jeszcze ogrodzenia nie mam wiec siedza w kojcu ale za to u sąsiada codziennie biegają i spacerki mają :wink:
-
Atosik nie nadaje się już na długie spacery? Może ktoś jeszcze się znajdzie?taka ostatnio ladna pogoda jest...
-
Moja Ruda tak dzisiaj leżała na słoneczku [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/roze/tn_PHTO0052.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/roze/tn_PHTO0050.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/roze/tn_PHTO0048.jpg[/img]