Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. Dbsst będę mogła chwile pomęczyć Ciebie moja osobą w Poznaniu? :lol:
  2. [quote name='daga10011']nie strasz kobieto :lol: ja juz sie 10.06 nie moge doczekac :lol: ..juz menu planuje 8) lody,pasta piwo :lol: i..czekolada 8)[/quote] Ja też chcę lody i czekolade :lol: :evilbat: Dbsst to Ty będziesz kilka dni w Poznaniu?
  3. Dbsst Ty mi odpowiadaj na powyższe moje pytanie z Poznaniem :lol:
  4. [quote name='Alicjarydzewska']nikt mnie nie lubi , nikt na Śląsk nie chce przyjeżdżać :cry: :cry: :cry: dlaczego :o[/quote] Ja będę na Śląsku 7 czerwca :lol:
  5. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='daga10011']To Ala-Trzymam kciuki za mame :( ..Dbst-ja ta Twaja meliniare musze wysciskac :lol: ..a Galencja chuda wiec zastanawiam sie nad jakims extra wetem w Wawce :roll: ..moze on wymysle jakies extra badania??????????????a tak czy siak chcialabym na dysplazje je zbadac-Tak na wszelki wypadek,bo doopskami kolysza-na pewno niedlugo odwiedze stolice :D[/quote] Ty mi tu do Poznania przyjedzaj :lol:[/quote] a my z sayma bedziemy w Poznaniu :roll:[/quote] I dopiero teraz mówisz??? :o Kiedy,gdzie, jak???
  6. [quote name='daga10011']To Ala-Trzymam kciuki za mame :( ..Dbst-ja ta Twaja meliniare musze wysciskac :lol: ..a Galencja chuda wiec zastanawiam sie nad jakims extra wetem w Wawce :roll: ..moze on wymysle jakies extra badania??????????????a tak czy siak chcialabym na dysplazje je zbadac-Tak na wszelki wypadek,bo doopskami kolysza-na pewno niedlugo odwiedze stolice :D[/quote] Ty mi tu do Poznania przyjedzaj :lol:
  7. jakiego chwasta???
  8. A ja jestm tutaj od 20tej nonstoper :lol:
  9. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='KaRa_TC'][quote name='daga10011']ma wierne oczatka..takie sliczne :P ..Kara-a o mnie to juz zapomnialas :evilbat: ..dla mnie tez fotecki musza byc :evilbat:[/quote] Nigdy bym nie zapomniała, jutro postaram się zrobić śliczną fotkę Sharon tylko i wyłacznie dla Ciebie :D[/quote]to niesprawiedliwe ja tesz chcialam Sharon :cry:[/quote] Alicja no cóż musisz innego psa wybrać :lol:
  10. [quote name='daga10011']ma wierne oczatka..takie sliczne :P ..Kara-a o mnie to juz zapomnialas :evilbat: ..dla mnie tez fotecki musza byc :evilbat:[/quote] Nigdy bym nie zapomniała, jutro postaram się zrobić śliczną fotkę Sharon tylko i wyłacznie dla Ciebie :D
  11. Sabcia [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/dzis1/a6.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/dzis1/a4.jpg[/img] Pamiętam jak zobaczyłam ja w schronisku i te oczka były takie smutnie, a teraz o wiele inny wygląd mają :wink: Dziwię się,że nikt przez 3lata się tym psem w schronisku nie interesował :o [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/dzis1/a3.jpg[/img]
  12. Jutro postaram się jakąś fotkę zrobić jak będzie ładne słoneczko, masz jakieś życzenie co ma się na niej znajdować? :)
  13. Dbsst co to za cudeńko na zdjęciu???Przypomina mi mojego 2psa Diankę :o
  14. Dobranoc, miłych snów życzymy :wink:
  15. Jacy niektórzy dogomaniacy są wspaniali (mówię tutaj o Was) :buzi:
  16. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Hehe na choroby jestem odporna, ale gorzej na profesora Lewandowskiego :lol:[/quote] buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahhahahahahahahahahahhahahahaha padne teraz mialam takiego na studiach hahahahahaha tyran a na koniec jak juz sie przelamalam na poprawce zagadalam go na smierc to dobrze prognozuje znaczy ze Ty swojego tez kiedys zagadasz ;)[/quote] :lol: :lol: :lol:
  17. Hehe na choroby jestem odporna, ale gorzej na profesora Lewandowskiego :lol:
  18. [quote name='dbsst']:sweetCyb: :grins:[/quote] :wink:
  19. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']co do wartościowości to tu mogę polemizowac :lol:[/quote] dobra dobra ;) ja trzymam kciuki z calego serca a Ty sie nie napedzaj a za jakiszz czas powiedz mi jak Ci poszlo ;)[/quote] zostało 20pare dni szkoły więc nie wiem czy mi się uda :lol:[/quote] oj ale czemu ma sie nie udac musi sie udac ;)[/quote] spróbować zawsze można
  20. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Era i Sharon nie jedzą ich, raczej szczury je obgryzają :lol: Ok Dbsst będę starała się dla Ciebie robić śliczne fotki :D[/quote] :angel: :angel: czuje sie wyrozniona i powiem ze to mi sie baaaaaaaaaaardzo podoba :oops: 8)[/quote] To za spieranie z polskiego :lol:[/quote] hehehehee a ja mialam nadzieje ze tak od serca :lol:[/quote] To też dla kochanej Dbsst :)
  21. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']co do wartościowości to tu mogę polemizowac :lol:[/quote] dobra dobra ;) ja trzymam kciuki z calego serca a Ty sie nie napedzaj a za jakiszz czas powiedz mi jak Ci poszlo ;)[/quote] zostało 20pare dni szkoły więc nie wiem czy mi się uda :lol:
  22. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Era i Sharon nie jedzą ich, raczej szczury je obgryzają :lol: Ok Dbsst będę starała się dla Ciebie robić śliczne fotki :D[/quote] :angel: :angel: czuje sie wyrozniona i powiem ze to mi sie baaaaaaaaaaardzo podoba :oops: 8)[/quote] To za spieranie z polskiego :lol:
  23. co do wartościowości to tu mogę polemizowac :lol:
  24. Era i Sharon nie jedzą ich, raczej szczury je obgryzają :lol: Ok Dbsst będę starała się dla Ciebie robić śliczne fotki :D
  25. Postaram się jak mnie następnym razem spyta :D ale mało gwarantuje,że coś powiem. Na innych przedmiotach buzia mi się nie zamyka,że aż pare uwag mam :oops: a na polskim cicha myszka...
×
×
  • Create New...