-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
Ka-Ka Twój rottek jest przeuroczy!!! Ja znam jednego rotta z ogonem, jest śliczyny, łagodny jak owieczka tylko niestety biedulek prawie całe życie w kojcu siedzi, nikt z nim na spacery nie chodzi... A pies ideał :wink:
-
Dziś pierwszy kociak otworzył oczka!!! :angel: Zdjęcie nie wyraźne, ale widać otwarte oczyska :D [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/uszy/m15.jpg[/img]
-
Ależ moja galeria daleko wylądowała, gdzieś na szarym końcu jest :lol: Wczoraj kicie skończyły tydzień już są 2 razy takie jakie się urodziły :angel: Wieczorkiem dam ich zdjęcia , a teraz troche zdjęć z punktu widokowego Sharon :wink: Rozglądamy się [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/koty/l42.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/koty/l46.jpg[/img] Wypatrzymy [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/koty/l45.jpg[/img] i szczekamy [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/koty/l47.jpg[/img]
-
Ja też chcę jechać,tylko że nie mam namiotu i wogóle nie wiem gdzie jest Morsko :-? :lol:
-
Dziś ważyłam maleństwa i : białasek waży 180g ruda plamka 150g i oba czarne 160 g :wink: No i foteczki :wink: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/koty/k7.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/koty/k6.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/koty/k11.jpg[/img] Specjalnie dla Dagi główka córeczki :wink: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/koty/k15.jpg[/img]
-
A o to te kicie co się urodzily u mnie :-? Już dwa kociaki mają gwarantowany domek :angel: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/koty/k7.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/koty/k6.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/koty/k15.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/koty/k11.jpg[/img]
-
Jaka Aza śliczniutka, przypomina mi pewną sunie z mojego dziecińswta :D No a gdzie Koma z pasztetową? :lol:
-
Czas na kici-kici Białasek [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/bialasek.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/bialasek1.jpg[/img] tacy pouszysci jestesmy [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/bialasek2.jpg[/img] czarno-czarni [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czarni.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czarnulki.jpg[/img] Plameczka rudziutka [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/plamka.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/plamka2.jpg[/img]
-
No napewno, jesli pod swoim pokojem miały wesele :lol:
-
[quote name='agabass']wrzucać fotosy a nasza boksomaniaczka pewnie się już szkoli oj smutno nam :cry:[/quote] A jakich fajnych rzeczy się szkoli :D Ale nie wiem czy będzie dzisiaj zdolna żeby iść na kurs :lol:
-
A skąd mam mieć foteczki? :lol:
-
Aaa zapomniałam dodać,że sąsiad miał przez cała drogę powrotną wykład dlaczego boksery się ślinią :lol: :lol: :lol:
-
Tych fotek pewnie troche bedzie bo aparat u nich był w ruchu non stoper :lol:
-
już kiedyś próbowałam, nie da się. Ale chyba Sayma mu zrobiła :lol: :lol:
-
Weszliśmy na środek pola pszenicy i Dbsst i Sayme uczulenie wzieło, widać,że wieś im nie służy :lol:
-
Sąsiad to dawno po 40 jest :lol: A zdjęć nie mam :lol:
-
[url]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/444444444444.jpg[/url] Sayma i Dbsst :evilbat:
-
Sąsiadami dziewuchy podrywały :lol: :lol:
-
Takie efekty,że z lekka przestał ją ciągnąć :lol: :lol: :lol: a jaka dumna z tego powodu była,że ho :lol:
-
U mnie też grzeczna była :lol: :lol: :lol: Kurcze nie udało mi się ich upić :lol:
-
Najpierw Dbsst prowadziłą Spike na smyczy, ale przez to,że Sayma nie radziła sobie z Mezem to się zamieniły :lol: A ich kumpel miał Sabe to szli jak dobrana para Saba i Marcin :lol: :lol: :lol: A ja miałam Delte :wink: Szkoda,że nie widzieliście tresury Meza :lol: :lol:
-
[quote name='daga10011']slodka sharon warczala na debe????????? :o :o :o :o[/quote] i to jak :lol: :lol: :lol: Ale Dbsst była dumna,bo potarmosiła ją za uszkiem :lol: A Spike to ona chce mi ukraść :evil:
-
Czekoladki nie są takie małe :lol: Dbsst cała była dumna bo udało jej się pogłaskac Sharon tylko na nią warczała :lol:
-
Ja mam ładną fotkę z przed godziny :evilbat: [url]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/444444444444.jpg[/url] I teraz się wygadam w pokoju Dbsst to niezła balanga się szykuje 2 wódeczki na stole i soczki :lol: Pod ich pokojem jest teraz wesele. Na zajęciach będzie musiała w zakresie kursu włożyć palec do pupy Saymy :lol: Zjadła 2 miski trudkawek :lol: Ależ się rozgadałam :lol: :lol: I mi sąsiada podrywała :lol: :lol:
-
A to co przed chwilą się u mnie działo i było świetnie :D Mam tylko jedno zdjęcie :lol: Ale za to Sayma ma więcej :lol: Dbsst, Sayma i Marcin chyba mają dość moich piesków taki dały wycisk im :lol: Wuszliśmy z 4czekoladami na spacer i ludzie na nas patrzyli jak na warioatów :lol: [url]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/444444444444.jpg[/url]