Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. Ojej dziewczyny :P Co ja z Wami mam :wink:
  2. Jaką Szpila ma śliczną tą mordulkę!!! A trufelek miodzio!!! Więcej Szpili prosimy :P
  3. Poświata już w zakoconych pisałam,że w mojej gminie nie zajmują się kotami... A do TOZ dzwoniłą znajoma i sprawe olali :o Nawet nie wiesz jak mi zależy je wysterlizować!!! Ale za co mam je wysterlizować za niecałe 200zł mojej renty?! :evil:
  4. Ja już się ciesze,że dla jednego maluszka mam domek i to jaki :angel:
  5. [quote name='arima'][img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/kotki/d4.jpg[/img] ten jest niesamowity :P[/quote] Te maleństwo jest Dagi :D
  6. Wszystkie maluszki są zdrowe i śliczne, mamusia nimi się zajmuje, inne koty są zazdrosne :lol: a era i sharon piszczą pod drzwami bo chcą zobaczyć maluszki Kocurek nr.1 czarny z małą plamką na szyjce [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/kotki/d11.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/kotki/d10.jpg[/img] Kocurek nr. 2 czarno biały [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/kotki/d6.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/kotki/d8.jpg[/img] Kotka nr. 3 czarno-rudo-biała [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/kotki/d2.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/kotki/d5.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/kotki/d4.jpg[/img] Kotka nr. 4 całą czarna [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/kotki/d15.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/kotki/d9.jpg[/img]
  7. No pewnie,że możesz :wink:
  8. :drinking: :drinking: :drinking:
  9. Wiesz u mnie jest dużo kotów, jest u mnie stała 5 i kilka przychodnich, bo ja koty przygarniam w potrzebie :oops:
  10. Starsza siostra maluszków jest zazdrosna :lol: :lol: Przyszła obwochała rodzeństwo i taka jakby opbrażona wskoczyła mi na kolana i zaczełą fukać i po chwili łasić się :lol:
  11. KaRa_

    zakoceni.pl

    Przyszły na świat 4 kociaki ich zdjęcia są w mojej galerii :D 2 kotki i 2 kocurki :wink:
  12. Łożyska zjedzone przez mamucie, teraz cała 4czwórka słodko śpi :wink: a mamusia popija mleczko :P
  13. No bo kocurki jakby mają taki balonik duży, a kotki ledwo co widać :lol:
  14. [quote name='sayma'][quote name='KaRa_TC']Są zdjęcia na moim temacie :wink: A płeć to pod ogonek :oops: niektóre mają duże coś a niektóre małe coś :lol:[/quote] Kara gdzie Ty zaglądasz :oops: :wink: :D[/quote] No co położniczką jestem :lol:
  15. [url]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/PHTO0015.jpg[/url] nr.3 ruda plamka :wink:
  16. Są zdjęcia na moim temacie :wink: A płeć to pod ogonek :oops: niektóre mają duże coś a niektóre małe coś :lol:
  17. 2 kotki łożyska nie mają zjedzonego, co mówicie interweniować??????? :cry:
  18. Ciotki pijemy :drinking: :lol: Potrzebuje 4 matki chrzesne mówcie która chce być kogo: czarna kotka, czrany kotek, biało-czarny kocurek, rudo-czarna (chyba) kotka :wink:
  19. Narazie chyba są 2 dziewczynki i 2 chłopców jeśli się nie pomyliłam :oops: Już mam swojego ulubieńca :angel: [url]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/PHTO0011.jpg[/url]
  20. Dziewczyny jest 4 :o
  21. Dziewczyny jest 4 :o
  22. Dziewczyny jest 4 :o
  23. Znów nie może przegryść łożyska męczy się przy tym.. Kociaczek nr.3 ma rudą łatkę na karku :angel: [url]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/PHTO0007.jpg[/url] kociaczek nr.3
  24. Jest 3 !!! JEszcze dokładnie nie wiem jaki chyba czarny albo szary z pysiem rudym albo białym :lol:
  25. Jeju wykończona jestem :lol: :lol: :lol: co chwile latam do kota i komputera:D
×
×
  • Create New...