Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. [quote name='olekg89']PASKUDNY:diabloti:[/QUOTE] :angryy::angryy::angryy: Faajny jest:loveu:
  2. [quote name='olekg89']A dowód ma od 6miesięcy:lol::lol::lol: Pedofilka pedofilka pedofilka:evil_lol:[/QUOTE] Oluś sam mu dawałeś 25lat ze zdjęć :cool3: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/fabo.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/fabcioo.jpg[/IMG]
  3. [quote name='olekg89']Ona mnie PRAGNIE:multi:[/QUOTE] że niby JA? :icon_roc: :stupid: :turn-l: :lol!:
  4. [quote name='olekg89']Jaaasne smarkacz taki:lol::evil_lol:[/QUOTE] pss :mad: ale za to jakie przystojny i dojrzały umysłowo :loveu:
  5. [quote name='olekg89']Życie to pójdę do mojej koffcianej Karolci ,albo Julci[/QUOTE] Oluś niestety do mnie nie możesz, co powie na to Maciuś:evil_lol:
  6. Robione w macro [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_9079.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Okamia']Wiem... mam speed:evil_lol: A teraz daj jakieś foty :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] dobra dam dzisiejsze [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_9624.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_9474.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_9486.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_9496.jpg[/IMG]
  8. [quote name='Okamia']Nawiedziłam Was i musze stwierdzić że masz niezłą psiarnie :evil_lol: o kotach i szczurach nie wspominam :evil_lol:[/QUOTE] Dopiero teraz zauważyłaś?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. [quote name='Patikujek']Słyszeliście o wielkim pożaże w centrum handlowym M1?? spalił się cały Practiker i kilka okolicznych sklepów:shake: najgorsze jednak to że także zoologiczny, gdzie zgineła masa zwierząt... Aż nie chcę myśleć jak one cierpieć musiały:placz:[/QUOTE] Jaki sklep zoologiczny?
  10. [quote name='rose'] A na spacerku było fajnie, prawda ?:eviltong:[/QUOTE] no ba,że fajnie :cool3:
  11. [quote name='Asia & Ginger']Chyba jeszcze ze spaceru nie wócił z Anią, Karą i Julią. :evil_lol:[/QUOTE] Wrócili my, wrócili :evil_lol: troszke posiniaczona jestem od czarnego diabła tasmańskiego czytac Bajry bo dzisiaj dziewczynka nie była zbyt delikatna :shake:
  12. [quote name='wiq']Chyba Bystra musi pojechać i zrobić porządek na tym zlocie:evil_lol: czarek już przez nią płakał, to i djuczkowi pokaże, gdzie jego miejsce:evil_lol:[/quote] Djuczek na zlocie tak czy siak cały czas płakał bo każdy samiec się na niego rzucał,a on biedak obronić się nie umie:evil_lol:
  13. [quote name='olekg89']Darvin bo Duke szczeka 24h na dobe ,skacze po ludziach i szczeka i szczeka i szczeka i szczeka.:diabloti:Nie to co moje psy ,miła Kajusia i grzeczny Czareczek:cool3:A Czarek w dodatku jest baaaardzo łagodny:evil_lol:[/quote] A Czaruś w ogóle ryjka nie drze:evil_lol: ma jeszcze donośniejszy szczek niż mój:evil_lol:. Mój jak dostanie piłeczkę to się zamyka :evil_lol:
  14. [quote name='olekg89']Czarek i szczekanie?:diabloti:Mój też jak dostanie piłke to sie zamyka ,ale kazałaś mu ją zabrać ,zeby djukowi nie zniszczył:evil_lol:[/quote] tak czy siak różowa piłeczka już zniszczona :-(:-( Era się do niej dobrała:-(
  15. [quote name='rose']jeden warunek.. zamkniesz sie z nim w pokoju na caly pobyt:diabloti:[/quote] A jeszcze Delte się weźmie żeby nikt nieproszony do domu nie wszedł:evil_lol:
  16. [quote name='olekg89']Kara skąd ta pewność ,że z Anią w domku będziesz?Nikt nie chce Djuczka w domu więc masz problem:evil_lol:[/quote] Bo umiem czytać posty powyżej:evil_lol: a widzisz z Diuczkem da się wytrzymać w domku;)
  17. To jutro mała integracja piesków do domku na zlot:evil_lol: Weimarek australijczyk bouvier :evil_lol:
  18. Rinuś wezmiemy naszych facetów przy nich nam się nic nie stanie, więc Czarek będzie bezużyteczny:evil_lol:
  19. [quote name='rose']A co ten Komarek bogiem jest, że go tak uwielbiasz:eviltong: [/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Uważaj Rinusiowa by wam kibla nie zapchał gówienkiem, bo później rączkami wyjmuje :evil_lol:
  20. [quote name='smallpati']to widocznie źle przeczytałaś rozmowy, bo nie pisaliśmy o rozumie a o malowaniu się, solarkach itp.[/quote] Bo padnę ;) Chodziło mi o rozumek w formie umiaru, by umieć coś kontrolować np. z solarium bo jak każdy z nas wie gdy za dużo to niezdrowo;)
  21. Po przeczytaniu całego tematu oczywiście jestem za wypowiedziami Sainta, Mysi i Rose ;) Rozumek musi być ;)
  22. Zamiast mi pomagać szukać ośrodka to wy gadu gadu o księdzach, o haremach, o zazdrości no prosze :lol::lol::lol: Ok editować mogę ponieważ w końcu przeczytałam co pisaliście:evil_lol: Rose a ja myślałam,że łyżeł jest Twój Sharon a nie Diuczek:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dziewczyny nie rozpędzajcie się, bo zaraz to nowego kolege na sylwka naszego wezmiecie :evil_lol::evil_lol:
  23. Jaka piękna kartka :loveu::loveu: Bywaj tutaj częściej ;)
  24. [quote name='rose']To może teraz ja tak naturalnie bez przeróbek i make-up'u:diabloti: nawet nie przycinam niczego, bo mi się nie chce:evil_lol: Z Kara i jej TZ'em:evil_lol:[/IMG][/QUOTE] ooo wczorajsze zdjęcia :lol::lol::lol: :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_5236.jpg[/IMG]
  25. [quote name='olekg89']Asia postara się załatwić coś lepszego:loveu::cool3:[/quote] no chyba,że :lol:
×
×
  • Create New...