Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. I pomyśleć,że ta sunia pół roku temu była przywiązana do łańcucha pod betonowymi schodami;) a tu takie piękne zdjęcia z frisbee ;)
  2. Wróciliśmy ;) Preeminent Line BLACK BUT KIND 1dosk, CWC, NDPwR ;)
  3. Amiśka a ktokolwiek zgłosił to już na policje?? jeśli tak to jak sprawa stoi?
  4. [quote name='AMIŚKA']Nie udzieliła??? to mało powiedziane , stała z boku i [B]spokojnie[/B], tak [B]spokojnie się[/B] [B]przyglądała!!!![/B][/QUOTE] Szczyt bezczelności!!! szkoda, że nie udało się tej baby zatrzymać na miejscu :angryy: tacy ludzie nie powinni mieć psa :shake:
  5. Mam wielką prośbę do wszystkich o sfotografowanie owczarków australijskich szczególnie suczki w klasie szczeniąt ;) Jestem bardzo ciekawa co to za sunia ;)
  6. Ja bym od razu fakt zgłosiła na policje i prokurature. Co za babsko a najgorsze,że nie udzielila pomocy :crazyeye:
  7. Mój owczarek australijski po zetknięciu z wodą wygląda jak krzyżówka portugalskiego psa dowodnego:lol: Dlatego deszcz nam nie będzie sprzyjał :evil_lol: [URL]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Awarta/IMG_4493.jpg[/URL]
  8. [quote name='rodzice']ja tez jestem ostatniuśka - jak zawsze zreszta wiec to nie nowina , czasami nawet jestem oceniana juz po rozpoczeciu finałów . Co do deszczu to nie bedzie padalo - czary juz odprawione[/QUOTE] No ja mam nadzieje,że nie będzie padało tak jak w zeszłym roku;)
  9. Ja mam jednego rogza ( L jakaś z pomarańczowym wzorem) 4lata używany co spacer z ciągnącym psem, mimo prania stan idealny. Drugi rogz ( viva rogz L )używany od listopada wygląda cały czas kwitnąco mimo iż pies tarza się w ziemi i kąpie w rzeczce, to nawet niteczka nie wychodzi a pies ma obroże praktycznie cały czas na sobie. Trzeci rogz ( czarny z nitką M ) od dwuch lat w użytku i również stan idealny, no może klamra porysana ale nitka żyje ;) Myślałam,że Red Dingo jest kiepskie ale widzę,że długo trzyma się na psie bez uszkodzeń i klamra jeszcze jako tako wygląda :evil_lol: Mam jedną łańcuszkową obrożę kupioną 9lat temu, i do dziś pięknie się prezentuje na psie - najgorsze ze nigdzie nie mogę takiej znaleźć ale mniejszej
  10. Mogę poprosić o stawkę owczarków australijskich jeśli jakiekolwiek zostały zgłoszone?
  11. Ślicznie statyka jej idzie ;) A gdzie debiutujecie?
  12. To niezła staweczka w buldożkach, nie tak jak u mnie tylko dwa zgłoszone:evil_lol:
  13. Yosii a może owczarek australijski?;)
  14. [quote name='Karilka']KaRa może przez to, ze teraz większość Zlotowiczów sie już zna?;)[/QUOTE] Wtedy też wiele osob sie dobrze znało;) nikt wtedy nie patrzył jakie masz psy czy cuś. Maiło to swoje plusy no i minusy ( sauna :evil_lol:)
  15. Próbuje się dodzwonić to albo zajęte albo wyłączony telefon:roll:
  16. Widze,ze z roku na rok coraz bardziej wybredni zlotowicze:lol: jak sie jechało do morska to w ogóle nie miało się wpływu na to , tylko was dzielili i nie bylo żadnego ale tylko trzeba było uszanować to;)
  17. [quote name='rose']przecież ona z kojca nie wychodzi, bo mówisz, że ślepa, a chcesz ją na zlot brać?:evil_lol:[/quote] Wczoraj na spacerze bawiła się z obcym psem!!! :-o:-o:-ona starość i ślepotę dziewczyna łagodnieje :lol:
  18. [quote name='PATIszon']A mokry rodezjan tak[/QUOTE] ale strumienie ciekną z sierści :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. [quote name='ikucha']wie ktos jak bedzie z tymi stawkami?:mad: w klasie mamy 4 inne psy, ciekawa jestem kto to taki..;)[/QUOTE] dzwonić to może powiedzą;)
  20. Ja pewnie przyjadę odwiedzić na dzień może dwa ;) z dwoma psami albo z jednym ale pożądnym (Sabcią:diabloti:).
  21. [quote name='PATIszon']Ale takiego rozmiaru nie pomiescilby samochod....:evil_lol:[/QUOTE] Combi pomieści :evil_lol::evil_lol::evil_lol: mi moja srednia klatka wchodzi do malego peugota 206 na tylnie siedzenie , przypinam ja do pasow amortyzuje wlasnym fotelem i jest piknie :evil_lol:
  22. Doszło zgłoszenie;) nr 19 Na zgłoszeniu jest zapisane ile psów zgłoszonych w rasie i ile w klasie w której sie wystawia ale super :lol:
  23. Zawsze się liczy termin opłat;) nie spotkałam się nigdy,ze liczył się tylko termin zgłoszenia Bylo napisane ze do 03.04 - 70zl, później 100zl;)
  24. [quote name='Madzia_K']Fakt, nie mają takiego obowiązku...ale by mogli uchylić rabka tajemnicy, nie? Choćby dla zaspokojenia naszej wstrętnej, ludzkiej ciekawości:razz:;)[/quote] Dokladnie ;) Mam nadzieje,ze uda mi się dzisiaj dodzwonić do oddziału gdyż nawet jeszcze nie mam numerka, a wątpię aby na ostatnia chwile wysyłali.
  25. [quote name='Madzia_K']Czy ktoś wie, kiedy będą stawki?:mad:[/quote] Dzisiaj mają otwarty oddział, wiec albo dzisiaj dadzą albo w ogóle :shake: Tak czy siak będę do nich dzwonić dzisiaj i sama wypytywać niż czekać bo mogą dać a mogą nie dać bo w sumie nie jest to ich obowiązkiem ;)
×
×
  • Create New...