Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. ja zaczęłam od "inteligencji psów" mam ja od kilku ładnych lat :) teraz waham sie miedzy: "tajemnicami psiego umysłu" a "jak rozmawiać z psem" ... co polecicie :razz:
  2. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    wyglądają prawie niewinnie :razz: :evil_lol:
  3. My dobieraliśmy do kg suczka ważyła jak pisałam 24 kg zadziałało 2 wetów konsultowałam w tej sprawie :) a na moloswatych nie maja ostatnio ktoś chciał sprzedac ...
  4. Behemot ja ci dam tego nie da sie moim zdaniem porównać jak ogień i woda :razz: Kontakt z kotami i psami jest jakby na innej płaszczyźnie zarówno mentalnej emocjonalnej a nawet fizycznej ... ja cenię czasem koty czasem bardziej od psów, ale czasem mam ochotę zabić, bo są za mądre :evil_lol:
  5. oj ciężko będzie ale szukaj i daj znać o efektach :) warto znac dobre źródełko :cool3:
  6. na to by podpisać umowę kupna sprzedaży z zaznaczeniem ze pies nie ma wad genetycznych lub w razie ich wykrycia możemy liczyć na pomoc hodowcy ...
  7. śliczny hamaczek :razz:
  8. jest zakaz i ja zakazu przestrzegam jeśli nie wolno to nie i AST nie kupię bo lubię ciete ucho ... byłam przy zabiegu razy kilka to tak jak faktycznie wyrywanie zęba, ale tu są uzasadnienia medyczne, a tu nie ... :shake:
  9. z tego co wiem sa dwie wersje dostawowa i dożylna tego kwasiku trzeba uważnie czytać ... ja podawałam dożylnie suka 24 kg cała kuracja 6 mililitrów (3 ampułki bonharenu) 1 raz w tygodniu po 1 ml w wolnych wlewach efekt był super :) PaulinaT a na forum molosowym probowałaś tam dziewczyny mają lub ściągają bonharen z Czech az dziwne że tak podskoczył ja za 6ml rok temu płaciłam z przesyłką 320 zł ok a co do podawania sa rożne szkoły i weci ortopedzi tłumaczyli mi niedokłandie pamiętam ale sens był taki iż stawy maja kilka wkłuć jeśli nie trafisz w to co trzeba porażka ... i fakt trzeba najczęściej "jasiować" bo pies musi być super unieruchomiony ...
  10. [QUOTE]dzis dostala zastrzyk horm. , nastepny za 5 m-cy .wet nie chcial pieniedzy , powiedzial ze te blokady odbedą sie w ramach reklamacji na sterylkę.[/QUOTE] jesli możesz nie podawaj zastrzyków hormonalnych :( moja suka zapłaciła po części przez nie życiem ... bardzo złośliwe guzy sutka (ale fakt miała macicę)...
  11. Patka

    Lordette

    piękna i piekne foto :multi:
  12. wypraszam sobie moja suczka nigdy nie obśliniła żadnego labka ;)
  13. Patka

    Mity

    [QUOTE] Psy gładkowłose nie lubią długowłosych.[/QUOTE] ALE KOTY długowłose lubią ;) :evil_lol:
  14. a ja sobie pomyślałam i ciepło na sercu mi sie zrobiło ze Lili ma z kim biegać po soczystych trawkowych łąkach :)
  15. świetna kartka ale sie usmiałam :razz:
  16. dla mnie od pieczeni bardziej mniam jest ta fota ... [IMG]http://images21.fotosik.pl/142/94db91e9ec5eb11d.jpg[/IMG]
  17. my rudozaurujemy :evil_lol: a pisanke mam wokół pępka rozmiarów dinozaura ;)
  18. polecam takze jako formę przegryzki wafle ryżowe moja sucz je uwielbiała cienko margarynką rama posmarowane :)
  19. zawsze ktoś musi zrobic ten pierwszy raz ... mam nadzieję że Pigusia szybko zrozumie co i jak i wibratorek wróci do szkoleniowca :) gorące uściski na Święta
  20. ja też lubię kopiowane ale nie tak :) ale ogólnie suczka zdobyła moje serce dobry wet ładnie sie sprawił :)
  21. sliczna amstaffikczka jaka zgrabna piękne nadgarstki :) ale uszy nie mój typ :shake:
  22. Ala świetne oko masz :) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/82/87c05db718d38036.jpg[/IMG][/URL]
  23. JAK TAM CHłOPCY NA WIOSNę ROSNą KWITNą :cool3:
  24. piętnie :razz: wiosenne AMORY :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/134/b296b940eae20d42.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...