Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Mądry chłopak :razz:
  2. Patka

    zakoceni.pl

    i to z zapachami z Krakvetu :razz: a taka symbioza zdarza sie po otwarciu pyszności z tego pudła ... [url]http://img231.imageshack.us/img231/7979/ruda0204081bq7.jpg[/url]
  3. Patka

    zakoceni.pl

    Boskie fotki to i ja Wam cosik pokaże :razz: wolnoć tomku w swoim domku :lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/3866/ruda0204065hf5.jpg[/IMG][/URL]
  4. anastacia dziękuje :razz:
  5. albo na zbyt szybkie pochłaniane lub zbyt dużą porcje na jedno posiedzenie u nas zdarzyło sie to 2 razy zredukowałam porcje ograniczyłam bodźce i juz nie powtórzyło się :razz:
  6. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    tak myślałam, ze Rudolfina nie jest wyjątkowa pod tym względem :evil_lol: czasem zdarzy sie sekunda na łyk tlenu :razz: Tomo bardzo dziękuję :cool3: dopiero sie siebie uczymy ... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/6908/ruda0204032pn8.jpg[/IMG][/URL]
  7. ja takich nie mam :evil_lol:
  8. wchodze z rana a tu od razu po oczach klejnotami biją :evil_lol:
  9. Ala ma racje maluchy słodziaki, ale Lalek to przystojniak jakich mało i te warunki :razz:
  10. u nas padało ale wieczór wczoraj był cudowny ... teraz jest śpiąco ... a jak tam u Ciebie :razz:
  11. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    Bardzo dziękuje za gratulacje :cool3: o wprawę sie nie martwię jedynie o szybkość migawki :lol: uwaga biegnę ... suczka ma ksywkę Forest "jak gdzieś idzie to biegnie" :evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/267/ruda0204045ti4.jpg[/IMG][/URL]
  12. mój kochany mąż zrobił mi prezent :lol: kupił żebym sie nie zastanawiała 2 książki Corena zabieram sie za czytanie :cool3:
  13. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    W takim razie chyba czas i miejsce przedstawić i naszego starszawego już szczeniaczka :razz: Rudolfinę vel Rudą z domu Only Moon in Staff ... [SIZE=1]nie wiem jak Wam udaj sie zrobić takie ładne fotki maluszkom, u nas graniczy to z cudem ...[/SIZE] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/4290/ruda0204075jx9.jpg[/IMG][/URL] pełna symbioza :cool3: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/7979/ruda0204081bq7.jpg[/IMG][/URL]
  14. dziś był pierwszy raz łapek kurczęcych na surowo :razz: mała robiła mniam mniam
  15. [CENTER][IMG]http://t.foto.radikal.ru/0704/0d/90d8d4d8900a.jpg[/IMG] [B][COLOR=DarkRed]gorgiouse!!![/COLOR][/B] [/CENTER]
  16. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    ale mordzie zakapiorowate :)
  17. task masz rację na gruczoły i uszy karma za bardzo nie pomoże ...
  18. jak ten czas bez niej wolno mija ... wiem Alu wiem ... wszystko lepsze od bólu ...
  19. Lili wiosennie biega z patykiem z Lazy :)
  20. [SIZE=1]wiem Alu tylko własnie dla mnie takie naj psy powinny uczestniczyć w tej zabawie bo to powinna byc przede wszystkim miła zabawa, a nie jest szkoda[/SIZE] :cool3: Nie czas i miejsce ale tak mi sie ta fota podobała super wypad mieliście :multi:
×
×
  • Create New...