przede wszystkim profilaktyka stawów polecam ten preparat
[url]http://www.krakvet.pl/product_info.php?products_id=8329[/url] (ja wole dmuchac na zimne)i do tego tran w kapsułkach :razz: przy dobrej karmie suplementować nie trzeba szczególnie chyba, że je tylko gotowane :cool3:
ja nie znam asta u którego miska stoi z żarciem non stop :evil_lol: