Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. szanowny mod połączy dwa tematy :) hę ;) My także sie wybieramy :cool3: tym razem ku przerażeniu nie tylko jako widzowie :evil_lol:
  2. szpilencja cudna jak zwykle juz nudno to ciągle pisać :evil_lol:
  3. Patka

    zakoceni.pl

    Beatko może chcesz 2 sybiraka :evil_lol: tego "nie małego" wrednego potwora :evil_lol: Luna tfu tfu to koci ideał :loveu: ja jestem obecnie wielorybem klasy pierwszej :cool3: i powoli szykuję sie na godzinę zero :lol: a to moje maleństwa .... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/1961/dep1vm4.jpg[/IMG][/URL]
  4. Rozumiem, ale chyba czułabym jakby było źle :evil_lol: ;) lilith wygrała nawet z takim cholernym złośliwcem to i Twoja ślicznotka wygra jakby coś :p
  5. bardzo bardzo polecam :cool3: popatrz jaki piaseczek czego chcieć więcej :razz:
  6. Patka

    zakoceni.pl

    Uschi Rudzielec jest boski :cool3: biedne maleństwo :-(
  7. przede wszystkim profilaktyka stawów polecam ten preparat [url]http://www.krakvet.pl/product_info.php?products_id=8329[/url] (ja wole dmuchac na zimne)i do tego tran w kapsułkach :razz: przy dobrej karmie suplementować nie trzeba szczególnie chyba, że je tylko gotowane :cool3: ja nie znam asta u którego miska stoi z żarciem non stop :evil_lol:
  8. chyba mogę dac ten link :) [url]http://amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/viewtopic.php?t=1986[/url]
  9. po zdjęciu szwów jeszcze ja trochę pooszczędzaj :razz: (u nas to chyba z 2 tygodnie aż do odpadnięcia strupów)ale powolutku wprowadzaj coraz więcej spokojnego ruchu super że jest super :multi:
  10. e tam maluśkie czary mary siedzę w domu z brzuszkiem i sie nudzimy więc ...
  11. Lambi od czasu do czasu mnie kusi żeby jakoś fotkę "z deka poprawić" te stopy tam nie pasowały :razz: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/7089/img0167ws2bz5.jpg[/IMG][/URL]
  12. to prawda super fota :multi: [URL]http://img520.imageshack.us/img520/7277/dzis17kn2.jpg[/URL]
  13. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    Janusz boskie foty, a maluchy urodzone do modelingu :razz:
  14. myszol88 super gratulacje mądrej decyzji :multi:
  15. [B]Olbrzymie gratulacje dla Wszystkich uczestników[/B] :multi: Ewa piękne foty :cool3:
  16. Patka

    Lordette

    to chyba z dedykacją dla mnie :evil_lol: ;)
  17. Świetne foty - nie ma jak letnie spa :razz:
  18. Lilith dostawała bonharen także na zwyrodnienie stawów pomógł ładnie, ale efekty było widać (spore) po ok 2 miesiącach od podania ...
  19. a może tak do Torunia wpadniecie :cool3: Obok Ciechocinek na choroby gardła jak znalazł :razz:
  20. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    ale boskie na ząbeczki mleczuny super fotka :multi:
  21. kong to rewelacja, ale to co włożysz jeszcze większa moja suczka najbardziej lubi jak w środku jest serek topiony a w nim utopione suche żarełko to chyba najtrudniej wyjąc :razz: moon_light popróbuj z rożnym typem wypychacza :cool3: niektore r4zeczy są bardziej smaczne niż inne :razz: ja mam nieoryginalnego z aukcji z bazarku i też sprawdza sie rewelacyjnie :razz: BlackSheWolf to nie jest poniekąd zabawka tylko obiekt pożądania :evil_lol:
  22. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    faktycznie łepek kropka w kropka buna ale słodziutka :loveu: na pewno podbije fińskie ringi :multi:
  23. no to dobrze ale nadal trzymamy aż do zdjęcia szwów :razz:
  24. boskie foty!! :Dog_run:
×
×
  • Create New...