Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. boskie foty jeziorko niczego sobie :) oj zazdroszczę nie napływałam sie w tym roku :shake:
  2. Patka

    zakoceni.pl

    odkurzam co jakiś czas wątek :razz: moja mało święta trójca złapana w sek ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/381/obraz008xa3.jpg[/IMG][/URL]
  3. witojcie myślałam ze już rozpakowana tu zajrzę a tu nic :cool1: fotki boskieeee ty maupo ... aaa sory ;) miało byc milo i grzecznie :p
  4. sporo dogomaniaków sie zapowiada teraz tylko trzymajmy kciuki za pogodę :multi:
  5. u nas to tak zwane robienie "oka" białkami tak zarzuca i ma minę niewinną :evil_lol:
  6. oj pewno nawet by Ci swoich dzieci nie przedstawił ... a przy płodności mogłoby być tak ze co kilka dni pod drzwi podstawiałby ci np 6 :evil_lol:
  7. no dobra wiedziały ale nie do tego stopnia :) jednak te wszystkie "objawy" po pewnym czasie stają sie cudownym doznaniem :evil_lol:
  8. [QUOTE][B]dzisiaj popełniłam czyn straszny. O godzinie 10.30 Stefan został pozbawiony męskości :shake: Już nigdy nie zostanie ojcem, a tak o tym marzył :placz: :placz: :placz: [/B][/QUOTE] mogę Cię zapewnić ze nic mu z tej męskości oprócz pomponów nie ubędzie pisze to jako pańcia kastrata lat 7 :) super samcucha :cool1:
  9. [QUOTE][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:diabloti:bo serwer padł jak kanapka na asfalta:angryy:..........masakra ...bojałam że sie nie naprawi......a cóż jest warte moje życie bez dogo:placz:...i bez WAS:loveu::loveu::loveu:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/QUOTE] Aluś kochana bo Cię w końcu małż wyśle na odwyk :) jak to przeczyta :evil_lol: miłej nocy :cool3:
  10. ja dodam jak na rasową ciężarówkę przystało "no w końcu!!" :lol: wielkie gratulacje :multi:
  11. zgłoszenia przedłożono do 6 :) na stadion łatwo trafić obok jest hotel Reflex 10 min piechtąod stadionu, a 30 min od stadionu pieszo jest Stare Miasto a tam masa hoteli tu wykaz - [url]http://www.torun.webd.pl/hotele.html[/url] - na pozycji 17 wspomniany reflex :razz: stadion znajduje sie blisko przystanków autobusowych na ulicy kościuszki (osiedle mokre na planie) i tramwajowych od dworca łatwo dojechać kierujemy sie pytając o stadion na Świętopełka lub restauracje Herbowa niemal każdy zna te miejsca :) to plan jazd komunikacji: [url]http://portal.mzk.torun.pl/files/113759414343ce4f1fb8878/plan.jpg[/url] i kursy autobusów [url]http://portal.mzk.torun.pl/index.php?aid=113759666943ce58fd8ce3f[/url] ale taxa będzie kosztowała ok 20 zł tak myślę z dworca głównego na stadion:razz:
  12. i ćwierka, śpiewa, miauczy :evil_lol: i ... pierdzi :evil_lol:
  13. jak blizna będzie sucha bez strupków możecie zacząć stosować cepan jeśli szef będzie twardy :) polecam :)
  14. bardzo współczuję ... niedawno pochowaliśmy naszą 7,5 letnia sunię :-(
  15. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    ale zaczęła sie pod Warszawą :) ecia poczekam na lepszy aparat :razz:
  16. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    moja ostatnimi łapkami zaspana szczeninka :razz: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/959/obraz037mq9.jpg[/IMG][/URL] ale cudności Ewa wkleiłaś :loveu:
  17. widać na tej focie ze mama towarzystwa z brzucha chciała by sie juz pozbyć ;) znam ten ból :evil_lol: [IMG]http://i202.photobucket.com/albums/aa179/port-erin/k11548d2.jpg[/IMG] Piękności :loveu: tfu tfu ;) [IMG]http://i202.photobucket.com/albums/aa179/port-erin/mixed1907006.jpg[/IMG] masę szczęścia razem :multi: (nakadziłam ale jak zawsze szczerze)
  18. Patka

    Lordette

    u nas wlącza się tryb jestem podniecona na maxa i też ogonek w górę ...
  19. a ja myślałam ze mojej :evil_lol: ale teraz bardziej przypominam chrabąszcza majowego :)
  20. [QUOTE] Ja sama bym wolała mieć parę kilo mniej, mniejsze oczka i prostrze łapki[/QUOTE] za wiele wymagasz ... właśnie mi sie przypomniał program "łabędziem byc" czy coś tam takiego ... :evil_lol: ale mnie zazdrość zżarła ... [IMG]http://i119.photobucket.com/albums/o137/piotrek_bak/P1010063.jpg[/IMG]
  21. [QUOTE]"no czekaj, muszę ci wytrzeć"[/QUOTE] :evil_lol: Porterin też tak uważam :cool3: ma dzieciństwo i to jakie :razz:
  22. wszystko pięknie, ale ja wychodzę na kata w oczach Rudolfiny :evil_lol: a tak serio na razie mam na uwadze ze caly czas sie rozwija po zakończeniu tego okresu będziemy darzyć do ideału nie będzie to łatwe bo panna to kawał kobity :)
  23. wczesne ropomacicze można leczyć farmakologicznie jednocześnie cały czas monitorując USG ... + dobry wet ... zerknij na to [url]http://badania.uwm.edu.pl/2006/details.php?id=937&type=pdf[/url]
  24. do jutra można zgłosić i chyba przesuną termin zadzwoń :razz:
×
×
  • Create New...