Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. No a ja kropka nad I! Wind masz oko dziewczyno doskonałe :D podziwiam! Co do Dbst również ... Ja juz jej parę razy tu komplementy prawiłam - pięka i ciekawa urodo Dbst :D :wink: Prześliczny rysunek ust i oczu oraz naturalność i wdzięk - to będzie napewno wybitnie udana sesja :D Masz za swoje :evilbat: Dbst i gazem do Wind! to bedzie dla Ciebie super doświadczenie, nie mówiąc już o rezultatach i zachwytach postronnej gawiedzi .... :wink: :D No !!!! dodałam swojeszczere do bólu trzy grosze!!!! :wink: :evilbat:
  2. Patka

    zakoceni.pl

    Boski czysciciel ekranu :D super :D
  3. Co za dreczyciel z tego małego luja :D :wink: Boskie foty ale szybko a Jokerek to chyba jakies dragi bierze na uspokojenie, że takie zreczy daje ze soba wyrabiac temu futrzakowi :D Cudowne fotki ale się uśmiałam :biggrina: pozdrowionka
  4. Szaraduszka tego zdjecia Luny jeszcze nie wklejalam, chyba podobne, bo to cala seria byla .... chyba ze się mylę :oops: :wink: Monika - Lilith i Lunarazem fuj - to wedłóg nich wberw wszelkim regułą porządku świata :D one się obchodza i obrzydzenie fe fe :wink: Tylko Lilith z Walerem sie lubi :D Bo waler to kotopies :) Tak leżą wspólnie i obserwuja jak pani "cos"gotuje, a Luna zaszyta gdzieś .... np. w szafie śpi :D [img]http://img223.exs.cx/img223/2993/3001050019yx.jpg[/img]
  5. Luna chyba jednak stwiedza, ze woli tradycyjną forme pucowania futerka i dobrze na tym wychodzi jest bialuska na lapkach jak swieży snieżek dodatkowo zeby ładnie pachniec najlepiej położyc się na swiezo wysuszonym praniu (po dodaniu pieknie pachnącego zmiękkczacza najlepsze) albo wyperfumowanyjm swetrze i efekt murowany ;) (tylko dlaczego pańcia mi zawsze zabiera...) [img]http://img203.exs.cx/img203/4619/im0031961yh.jpg[/img]
  6. Coś się obijacie pani Cola pewnikiem dużo robotki przy Poterze, :D a Lilitch czeka na zdjecia całej trójcy razem :wink: :D pozdrowionka
  7. Wojtek wyjąłes mi to z ust :D Dbsst mnie tez tu juz stanowczo za dużo cofnij się kilka zstron a bedziesz miała dość :wink: :D pozdrowionka
  8. Patka

    zakoceni.pl

    Luna usmiała się tak, że aż jej usmiech na pysczku zastygł i sni .... zapewne o dzielnym inspekorze, a może o opryszku taki uroczy Mruczysław i do tego czarno - biały mru mru ..... :wink: :D [img]http://img207.exs.cx/img207/2199/im0032064hf.jpg[/img]
  9. szaraduszka kocham Twoje koty!!! jak chciałabym je na żywac zobaczyć, niezłe cwaniaczki :D :wink: Chyaba wstawiałm juz gdzies fotke ze zlewem ale pozwole sobie przypomniec Walery i pan zlew .... mhy co tu mozna zrobic i z czego sie napić .... [img]http://img121.exs.cx/img121/110/im0006268zz.jpg[/img]
  10. Patka

    zakoceni.pl

    Moje koty z zaciekawieniem oglądają przewrotne zwroty :wink: akcji w serialu :D chodz czasami przysypiaja, ale Luna zawsze czujna sięga łapką po pilota :) [img]http://img36.exs.cx/img36/2892/im0008630rh.jpg[/img]
  11. Patka

    zakoceni.pl

    Ani slowa o łapówkach i przekrętach :D :wink:
  12. Jakas taka niedoceniona jesteś :wink: :D M Cie docenimy :D :wink: pozdrowionka :D
  13. Moja Droga pozwól że my ocenimy Twoej fotki :wink: :D naprawdę fajna z Ciebie dziewczyna pozkazuj się zebyśmy wiedziałyz kim tak uroczym możemy pogadac popatrz na nas :D :wink: pozdro
  14. No dobra żebyśmy się mogły upewnic czy jesteś czy tez nie musisz! wkeić więcej fotek :D :wink: p.s bardzo mi sie podoba ten podpis z dedykacja dla wlasciceli haszczaków :D pozdro Dbst a Ty co się obijasz.... :D
  15. Patka

    zakoceni.pl

    Luna od tych "machlojek" umywa łapki - narada acha... pewnikiem próba przekupstawa dobrą karmą :D :wink: uczciwego inspektora... ;) [img]http://img190.exs.cx/img190/8764/im0031960bj.jpg[/img]
  16. coh ja się ciesze super zobaczycie zdjecia sa niczym w porównaniu do rzeczywistości Białogóry :D pozdrowionka
  17. Patka

    CANIS PANTHER?

    blaira ło matko masz racje ja lubię psy proporcjonalne a ten jakby mu z różnych ras podoczepiano części ciała :wink: :-? może nadrabia psychiką :D pozdro
  18. Pasavera :D :wink: Znam ten ból teraz mam nową aparatke :D i jest super :D
  19. Aga ale czasami dzięki słabej jakosci ma swój klimat :D zamglone :wink: :D Mnie się podoba urocza dogomaniaczko :D pozdrowionka
  20. Wojtek postaram siejeszcze coś wygrzebac z czelusci zdjęciwej z dedykacją dla Ciebie :D pasawera Twoje fotki są super dawaj dziewczyno!!!! :D
  21. Patka

    CANIS PANTHER?

    Dzięki marta czyli wiem dlaczego ten kumpel Lilith jest taki smukły ale naprawdę wybitmne podobieństwo :D on jest po proetu mieszańcem :D piekne psy
  22. Patka

    zakoceni.pl

    A zycie z kotem lub kilkoma dostarcza wielu wrażen i niespodzianek :D :wink: dzięki Bozi, że najczęsicej sympatycznych i orginalanych, ale różnie to bywa .... :wink: :D P&L
  23. Dbst wyjełas mi to z klawiatury :wink: :D A co do oczu to moje zielone na Was patrzy nieustannie :wink: :D [img]http://img123.exs.cx/img123/5779/img94883kw.jpg[/img]
  24. Patka

    zakoceni.pl

    :D :oops: :D
  25. shangri_la pokoików jest w bród wczesniej na tym topicu dawałam linki dostronek :D tylko wybierac A to wspomnienie ... i zachęta :D [img]http://img14.exs.cx/img14/1376/img94058og.jpg[/img]
×
×
  • Create New...