Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. souris ale Ty masz pogodną buzkę i diabła w oczach (takiego pozytywnie zakreconego) super czekam na nadrobienie zaleglości fotowwych :wink: Dbssst kochana :buzi: Agga liryczna jestes na tej focie :D
  2. Szybko mam trzy min a chce miec Twój widok w tramwaju przed oczami :wink: :lol: S. :D
  3. Szybciutko no dawaj maleńka bo spadam .... :wink: :lol:
  4. Kingula masz przeciez nick Kingula :D ale jak wolisz po imieniu to nie ma sprawy :D Tajdzi juz dobrze nie martw sie :wink: :D
  5. Oj Basenji bo sobie zaczynam rózne rzeczy wyobrażać .... :wink: jakie Ty przyjemności lubisz hee?? :evilbat: :wink: no no nie gorsz Nas :wink: :lol:
  6. Ale o tym Ciiii przeciez to film oparty na fikacji literackiej :wink: :lol: Jak w "boliłód" :wink: wszystko ma byc doskonałe :lol:
  7. Oj nie ale ja juz wiem jaki on ma gusy i pewnie Kinglaua nie pachnie kotem :wink: :D No cóz trzeba sie z Tym pogodzić mamy zawsze siebie prawie ideały :wink: :lol:
  8. I skromne :wink: :D Kingula nikt nie jest doskonały Dogomaniaczki prawie :wink: :D
  9. No widzisz basenji trzeba sobie robic dobrze :wink: :D Miło ze się ze mna zgadzasz :evilbat: :wink: Tajdzi oj Ty TY :nono: :wink: sama tez moższ sobie zrobić :lol: :wink:
  10. Patka

    zakoceni.pl

    Co prawda to prawda super fota pies calkiem skociał :wink: :lol: Nie moge :lol:
  11. Ta druga fota jest superowa podtrzymuję :D Mhy same śliczne dziewczyny na DGM ja nie wiem jak to się dzieje do tego kochaja zwierzęta i sa super miłe i niezwylke mądre :D sam miód - dlatego uwielbiam siedziec na DGM :D :wink:
  12. Luna zwana w półświadku Rudą, zadziera nos wysoko bowiem spotyka się z najprzystojniejszym kocurem w okolicy i jak to mówią ma On "wszystko na własciwym miejscu" :wink: :lol: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img135.exs.cx/img135/5060/im0002177br.jpg[/img][/URL]
  13. Kingula superaśna fota :D A ja jakoś zawsze się załapie na koniec strony moze to i lepiej, bo .... :wink: Czekam na foty panny S. :lol:
  14. A pewnie obiecała i co cały czas nas zwodzi ... ale ja nadal się łudze :wink: :D A to troszkę zakręcone zdjęcie moje z Lilith czasem uda sie jej pocalować mnie z języczkiem ... ale bez podtekstów :wink: :lol: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img95.exs.cx/img95/2025/200502120021ou.jpg[/img][/URL]
  15. Ale Wam zazdroszczę ostatnia profesjonalną sesję miałam w wieku lat 7 :D Piekne czarnobiałe foty, ale niecenzuralne troszkę :wink: Wy macie utalentowaną Wind w Wawie, a ja co .... :( :wink: Korona dawaj dziewczyno cudownych doświadczeń, a może kiedyś kalendarz z dogomaniaczkami w aranżacji Wind powstanie :D pozdrowionka
  16. Patka

    zakoceni.pl

    Kocimietkowe perfumy pewnie koteczka dostała .... i trzeba poprubowac wszystkimi zmysłami :wink: :lol:
  17. Ale Mruczysław pakował na siłec i napewno pokona Inspektora ... wierzę w Ciebie Mruczek .... powiedziała przerażona ale i pełna nadzieji Ruda :wink: :D poczym zwinęła się w kłębek i zaczęła rozmwyślać o Mruczku i ich upojnych nocach razem... i liczyc dni do następnej rujki :wink: :lol: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img95.exs.cx/img95/4168/img12791tp.jpg[/img][/URL]
  18. Cola powtórzę się Pięknę oczęta i cała reszta super do nich pasuje .... :wink: no coz nie dziwię się tym pracowym samcom :wink: :lol: Cola no cóz jesteś urocza trzeba z tym żyć jakoś ;) Birma (fajnie się złozyło przciwieństwo Coli) cud blonynka "made by natura" :wink: super foty bardzo mi się podoba to co widze w tym z deka pistacjowym sweterku i widze że w swych zachwytach nie jestem jedyna ... :wink:
  19. Patka

    zakoceni.pl

    A ten rudy jaką ma mine zdegustowaną :wink: :D boskość
  20. Patka

    zakoceni.pl

    matko jakie cudowne ten tricolorek mój juz jest wirtualnie :wink: :D super fota :D
  21. Uff Alina na cos się zwierzak przydaje kurze Ci wszystkie wytrze :wink: :D powoli w nocy zacznie wychodzić, a potem w dzień. A w samotności w pokoju zamkniętym próbujecie się bawic np: sznureczkiem :wink: może ja troszkę zabawą osmielisz :lol: :wink:
  22. Patka

    zakoceni.pl

    No wiesz M10M puzzle zawsze da się poskałdać a kotki no nie wiem :evilbat: :wink: Prosze jeszcze fotki masz 5 razy więcej okazji do ich robienia :wink: :D
  23. Agnes Lilith ma identycznego ukochanego pora (juz drugiego :wink: ) Super foty takie z klimatem bardzo mi sie podbaja uroczy ten Twoja model pozdrówka
  24. Patka

    zakoceni.pl

    W pełni rozumiem ja mam sztuk 3 i tez dużżżo siersci :wink: :D da się z tym życ :D pozdrówka
  25. Boskie foty nie mogę jakie cudne ząbki :D :wink: marzenie dentysty ...
×
×
  • Create New...