Ale Wam zazdroszczę ostatnia profesjonalną sesję miałam w wieku lat 7 :D
Piekne czarnobiałe foty, ale niecenzuralne troszkę :wink:
Wy macie utalentowaną Wind w Wawie, a ja co .... :( :wink:
Korona dawaj dziewczyno cudownych doświadczeń, a może kiedyś kalendarz z dogomaniaczkami w aranżacji Wind powstanie :D
pozdrowionka