Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Patka

    zakoceni.pl

    :cunao: a zostawia sierśc na słuchawce :wink: :D
  2. Walery to straszliwy cykor :D za chiny ludowe na dwór nie wyjdzie ze strachu .... :wink: A to mój cykorek tam gdzie najbezpieczniej .... na łóżeczku u pańciów :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img156.exs.cx/img156/6366/200502070254xk.jpg[/img][/URL]
  3. Patka

    zakoceni.pl

    masz tz kocia sekretarkę :D :wink:
  4. Patka

    zakoceni.pl

    Baskomaniak tak tez zrobie, bo wtdawało mi sie że to stanowi problem oni ciągle linki zmieniaja na tym serwerze :-? :wink: dzięki za info i podziwianko Walera :wink: :D
  5. Patka

    zakoceni.pl

    Wiesz co Justa jestes okrutna :cry: :wink: takie rzeczy opowiadać a jakies foty masz to chociaz mnie pociesz niechaj przycmią medaliści Walerka :wink: :D
  6. Patka

    zakoceni.pl

    Lilith najbardziej lubi jak on jej łepek wylizuje - podstawia się i zamyka oczka, a jak ona chce oblizac Walera, to on najczęsciej (jak go Lilith nie złapie) ucieka .... ciekawe dlaczego .... :wink: Ogólnie miłośc oststni kwitnie na całego :lol:
  7. Cola pomysl i o innych fotach bo masz że tak powiem zaleglości, a ja pragnę Cie oglądać częściej niz raz :wink: :lol:
  8. ALINA NA PRAWDĘ NIE MA SIE CZEGO MARTWIC :D koty bywaja niesmiale dla niej to calkiem nowy swiat daj jej i sobie czas :D dzidzia malutka jest troszke niepwna i przerażona zobaczysz wszstko za jakis czas się ustabilzuje a potem tylko potłuczone wazony i obgryzione kwiatki bedziesz przed małymi kocimi wariuskami ratować :wink: :D
  9. Przejdzie jej moja kotka ze shroniska 2 miechy siedział pod łozkiem (ale ona była totalnie dzika) daj jej tydzień :D zarcie robi swoje mozna ją troszkę przkupować żeby sie rozejrzała po domu :D Trzyamamy patkokociowe kciuki :wink: :fadein:
  10. Patka

    zakoceni.pl

    M10M a teraz z dedykacją ... troszkę poruszone, ale udało mi sie je tylko tak złapać ja sie "czulą" do siebie wstydza się prz aparacie okazywać uczuc :wink: :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img213.exs.cx/img213/932/200502120316ku.jpg[/img][/URL]
  11. Patka

    zakoceni.pl

    M10M Nie wiem co jest może się źle strona załadowała Dbsst widzi ja widze :D więc nie wiem co poradzić wysłałam tak jak zawsze :D
  12. Boska dama pełna paszczą!!!! :D
  13. Super juz nie moge się doczekac Tych pieknych oczu i uroczej całej reszty :D :D :D :D :D :D
  14. Cola duże jest boskie ale masz pięne oczy dziewczyno ... mrau ... :wink: :D Prosze jeszcze cosik plissss. Henna super fotka .... :D
  15. Boska dziewczyna!!!! Jakie ma super czujen ucholce :wink: :D super foty prosze o więcej wiadc, że niezły z niej gagatek :wink: :lol: pozdrawiamy patka&lilith
  16. Alina integracja postępuje?? Prosze o relacje... :wink: :D całuski dla gromadki :D
  17. Cola jak Wy pasujecie do siebie z Jokerkiem - super fotka :D a teraz dużą plis :lol: :wink:
  18. Patka

    zakoceni.pl

    No wiesz o tym nie pomyslalam o zatyczkach ale jakoś nie mam serca a jak maja mi coś ważnego do powiedzenia .... :wink: :D Luna prawie nie miałczy więc mówię że się wyrównuje (za Lilith tez się panicz W namiałczy :wink: ) pozdrowionka
  19. Domagam się stanowczo fotek koteczka a Lilith kawalerów :D :wink: pozdrowionka
  20. Zapraszamy na nowe foty musisz chyba do ciepłej wiosny poczekac, bo na razie fot brak :( :wink: pozdrówka marze o morzu :wink:
  21. To Baran bedzie jak nic, bo na moje ryby się nie załapie :D :wink: Ale trza się aktualizowac - ludziki się zmieniaja :lol: :wink:
  22. souris to zrób takie przed i po :wink: :D A co to piżama niedobra :lol: Myslałam, że impra była wczoraj-dziś :wink: to pizamujmy dalej :D
  23. fota przecietna to byłby juzek ale to jest przecież naj naj ....i cos mi się widzi że odzwierciedla w pewien sposób miłośc Basenjego do kotów .... :wink: zdrówko Panno S. czekam juz 9:42 :D :wink:
  24. Miga uff ale mi ulzyło :wink: :D ale jakoś tak dziwnie co ... :evilbat:
  25. Basenji ja ma bardzo straszne skojarzenia z takim mega złym panem co kochał siebie i owczarki niemieckie :( zupelnie nie wiem dlaczego bez obrazy, ale jak zobaczyłam ta fote ... :evilbat: ten układ cieni i wogóle ... bryyyy
×
×
  • Create New...