Walery to straszliwy cykor :D za chiny ludowe na dwór nie wyjdzie ze strachu .... :wink:
A to mój cykorek tam gdzie najbezpieczniej .... na łóżeczku u pańciów :wink:
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img156.exs.cx/img156/6366/200502070254xk.jpg[/img][/URL]
Baskomaniak tak tez zrobie, bo wtdawało mi sie że to stanowi problem oni ciągle linki zmieniaja na tym serwerze :-? :wink:
dzięki za info i podziwianko Walera :wink: :D
Wiesz co Justa jestes okrutna :cry: :wink: takie rzeczy opowiadać a jakies foty masz to chociaz mnie pociesz niechaj przycmią medaliści Walerka :wink: :D
Lilith najbardziej lubi jak on jej łepek wylizuje - podstawia się i zamyka oczka, a jak ona chce oblizac Walera, to on najczęsciej (jak go Lilith nie złapie) ucieka .... ciekawe dlaczego .... :wink:
Ogólnie miłośc oststni kwitnie na całego :lol:
ALINA NA PRAWDĘ NIE MA SIE CZEGO MARTWIC :D koty bywaja niesmiale dla niej to calkiem nowy swiat daj jej i sobie czas :D
dzidzia malutka jest troszke niepwna i przerażona zobaczysz wszstko za jakis czas się ustabilzuje a potem tylko potłuczone wazony i obgryzione kwiatki bedziesz przed małymi kocimi wariuskami ratować :wink: :D
Przejdzie jej moja kotka ze shroniska 2 miechy siedział pod łozkiem (ale ona była totalnie dzika) daj jej tydzień :D zarcie robi swoje mozna ją troszkę przkupować żeby sie rozejrzała po domu :D
Trzyamamy patkokociowe kciuki :wink: :fadein:
M10M a teraz z dedykacją ... troszkę poruszone, ale udało mi sie je tylko tak złapać ja sie "czulą" do siebie wstydza się prz aparacie okazywać uczuc :wink: :D
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img213.exs.cx/img213/932/200502120316ku.jpg[/img][/URL]
Boska dziewczyna!!!! Jakie ma super czujen ucholce :wink: :D
super foty prosze o więcej wiadc, że niezły z niej gagatek :wink: :lol:
pozdrawiamy patka&lilith
No wiesz o tym nie pomyslalam o zatyczkach ale jakoś nie mam serca a jak maja mi coś ważnego do powiedzenia .... :wink: :D
Luna prawie nie miałczy więc mówię że się wyrównuje (za Lilith tez się panicz W namiałczy :wink: )
pozdrowionka
fota przecietna to byłby juzek ale to jest przecież naj naj ....i cos mi się widzi że odzwierciedla w pewien sposób miłośc Basenjego do kotów .... :wink:
zdrówko
Panno S. czekam juz 9:42 :D :wink:
Basenji ja ma bardzo straszne skojarzenia z takim mega złym panem co kochał siebie i owczarki niemieckie :( zupelnie nie wiem dlaczego bez obrazy, ale jak zobaczyłam ta fote ... :evilbat: ten układ cieni i wogóle ...
bryyyy