-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
Białogórski motylek bardzo przyjacielski był, ale taka jest cała Białogóra :D pozdrowionka ... odliczam dni do wiosny i lata :D :wink: [img]http://img135.exs.cx/img135/5425/img94274sj.jpg[/img]
-
jakos to bedzie nie martw sie może my Was odwiedzimy :loveu: szybciej w wawie :wink: :D MAMY TAM PRZYJACIÓŁ :D ALE jaks ienad morze wybierzecie to byłoby super trafic na siebie :wink:
-
Nie smuc się Baiłogóra TAKŻE ŁADNA WE WRZESNIU NP :wink: :D łódki tez super no coś TY :wink: :D
-
Tufi Ty mnie nie przrażaj moje koty odrobaczam zastrzykiem, ale Lilith waży 25 kg :-? i teraz dostała pretal i czekam co sie będzie działo :-? czy brzuszek nie zastrajkuje
-
czy pretel nalezy dawac na czczo ?? Czy może być podany po małym sniadanku w ciągu dnai przed glownym posiłkiem ?? pozdro
-
A to letnia Lilith w Białogorskim lesie w drodze na plaże :D Polowanie na szyszki :lol: [img]http://img149.exs.cx/img149/9527/img93426cp.jpg[/img]
-
Dzięki bozi u Nas w Toruniu nie ma "rozkazów" z góy, że pieski musza chodzić w kagańcu... Uff - bo Lilith totalnie nie umie chodzić w kagańcu (siedzi w autobusie wyłącznie :wink: i cierpi) tez mam wrażenie, że kaganiec dział odstraszająco na ludzi juz sa pewni, że to agresywny pies - nie trawie metalowych kagańców :evil: raz wielki owczar nabiłm Lilith takim niezłego guza :evil: Strażnicy zadawalają sie szmyczą u Lilith, a u znajomego setera nawet smycz nie jest potrzebna dziwne co ? :wink: :D Ciesze sie zę Lilith może byc wolnym psem :wink:
-
A jakże cud dziewczyna zawsze pachnąca i z bialuszkimi łapeczkami :D :wink: Cud dziewczyna :wink:
-
Agnes Beta to urodzona tancereczka :wink: :D Super fotki :D Dzięki dziewczynki :lol: miło że się sepia podobała
-
No własnie ;) w pelni się z Dbsst zgadzam :wink: :D wklejac prosze już juz :evilbat: :D
-
No dobra ja na zachęte wkleję :wink: :D To my latem w sepii (pierwsze próby) urocza fotka moim zdaniem - taka naturalna :lol: pozdrawiam [img]http://img222.exs.cx/img222/6442/img02049iw.jpg[/img]
-
Kizia jest równie urocza jak Kilerek :) Lunie niezla konkurencja rośnie na forum :wink: :D Fotki prześliczne :D z chęcią obejrze dalszy ciąg historii kotwej :D
-
No co tu kryc Tetek to mój faworyt :D Piękności :iloveyou: Fotki coraz cudowniejsze nie moge sie oprzec ... i to jak kłębuszki razem spią :D cud miód .... :lol: pozdrowionka
-
alina71 - ale cudenko brak slow :iloveyou:
-
Czeka i piękna Luna, a co może robic kobietka, kokietka w przerwie .... :wink: ... robi się na bustwo i podnosi sobie poziom mruczanda ;) [img]http://img213.exs.cx/img213/8198/im0003043lh.jpg[/img]
-
Agnes przecudna foteczka - ja także lubie te w sepii bardzo :D Oj tez musze sie w takim razie za skanowanie zabrac ale jakoś czasu brak :oops: pozdrawiam
-
Jaki zakochany :D super podrywacz ... ale zauważyła że duże włochacze zaLilith przepadają cos w sobie te amstaffki maja na serio :D :wink: super fotka i ta trawka nie przypomnija mi :wink:
-
Boski ma malunek na pysiu jak go zobaczyła zapałałam głębokim afektem :D Cudo a inne kociaki tez pokaż ... :D
-
Beata&Poświata zauważyłam że kotki sa bardziej "wylewne" a Adda bingo wygana to wieczór z Walerym :wink: :D ale one nie sikaja na łóżko o nie .... :wink: (tfu tfu ostatni to sie nie zdarza bo się pilnuję i ja i one) alina71 jedna, ale zawsze pochal sie i nasyć nasza ciekawość :lol: czekam z niecierpliwością :D Tu cieplutko choć za oknem mróz :D
-
Super spacerek mieliście i piekną pogodę :D leosie wiedza że mastaffki to super laski :wink: :D Dali tez Lilith juz "podwochiwał" ma gust chłopak :wink: :D
-
A co obstawiasz ... :wink: :D to miejsce, które człowiek bardzo kocha ... :wink: :D
-
To samo Waler posprzatam zaraz Waler sie materializuje :lol: Adda nie powiem :oops: wstydze sie, że ma takie koty chociaz słyszałam o koteczce, ktra ze zlosci zalał pańci swoje wszystkie ukochane kwiatki :oops: Uff naszczęscie moje nie są, az tak wylewne :wink: pozdrowionka Trzymaj sie Beatko :D
-
Super fotki ale komitywa - masz zabawe od rana do nocy z taka bandą :D :wink: Szaruski bardzo mi sie podobają, wkleje więc fotę Pimpy kotki powypadkowej naszych przyjaciół :D Niezła z niej ... zobaczcie sami .... [img]http://img219.exs.cx/img219/6553/im0004156mr.jpg[/img]
-
Beata nie nie ... odchodź, a Dymka kto będzie pilnował i podziwiał :wink: :D Mentor Walery się zapłacze :cry: :wink: pozdrowionka
-
sabina1 z cała powagą MUSZE stwiedzic, że Ty mnie wzruszyłas nie na żarty, to faktycznie jest świetny topic :D Odzwywaj się cześciej dziewczyno jak w każdej "rodzince" swieża krew jest bardzo porządana :wink: :D Adda ja nie powiem gdzie zdarzyła się moim kotom upomniec mnie, że kuweta jest nieczysta :oops: :wink: A jeżeli te małe animozje nie znikną, to ja nie wiem chyba się :cry: żeby zachęcic kapitana Pieska i Mruczysława nawet Luna nową sejse w slonku sobie zrobiła i z gracją swoje wdzięki prezentuje i kusi .... [img]http://img215.exs.cx/img215/2945/200502070188xk.jpg[/img]