Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Ruda Luna jest dama w pełni jej kocie serce przepełnia miłośc do Mruczysława i jeśli on pójdzie za kraty to i ona sie poswięci życzei bez mróczusia nie cieszy .... jest niczym .... :cry: :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img144.exs.cx/img144/1646/im0002591et.jpg[/img][/URL]
  2. MRÓWKA FOTY JUZ BO MOJA ZÓŁTA KRÓWKA POSZCZUJE :wink: :D
  3. co się dzieje z moim Mruczysławem, westchnęła Ruda Luna, czekam i czekam, a jego nie ma mam nadzieję, że nic mu się nie stało :wink: :( i popłakuje w swoją czyściutką bialutko - skarpetkową łapeczkę .... [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img237.exs.cx/img237/9161/200502070231ze.jpg[/img][/URL]
  4. Boskie :cunao: :cunao: Adda :nono: :wink:
  5. No Guciowa panna :klacz: super foty :D
  6. no ja tez nie widze poprawić się :D z Tymi fotami :D
  7. ladne rzeczy topic zbacza a Mrówka jak fot nie daje tak nie daje :wink: co to za porządki :D no mowcie kto się na randkę umówił z Wind i jej aparatką :D
  8. Basenji9 i własnie taki miał byc efekt :wink: :lol:
  9. hura :laola:
  10. Alina ale maja wypasiony domek z drapaczka wow :wink: :D super że juz powoli się ośmiela będzie tylko lepiej :D pozdrawiamy !!!!
  11. (zgodnie z przewidywaniami ;) )Ruda jak zawsze robi sie na bóstwo nie wiedząc jak krzywad ze strony władz, dzieje sie jej ukochanemu ... Czeka, aż ten zagości u nie przy jej walentynkowo rozgrzanym futerku :wink: z tego calego czekania zasnęła "przy pracy" ... i nie wie nieboga jaka Mruczysławowi dzieje sie trwoga :wink: :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img233.exs.cx/img233/3220/im0010004vj.jpg[/img][/URL]
  12. Mam straszliwie dużo pracy, ale jestem uzależnoina od DGM :wink: :D i co tu kryc solidaryzuję się .... :D
  13. Dziewczyny ale się nasmiałam z rana :lol: :wink: bosko się topic rozwija, poza tym oczywiście Mrówka dawaj foty bo .... :wink: :evilbat: pozdrowionka i miłego dnia panie dziś sie nie zobaczymy :(
  14. Ale tu zaraz sie dziewuszki pobija o Ciebie Wind :wink: :lol: Fajosko będzi miła wybranka :wink: Dbsst dzięki za zaproszenie :D pomyśle ale nie wiem czy bedę mogła :wink:
  15. Patka

    zakoceni.pl

    Alina co o Twoich cudeńkach sadzę to juz wiesz mnaim :wink: :D Anka matko, ale z niego numer :lol: z rana na dobry poczatek tak się :lol:
  16. Dbsst Ty znasz moje foty(potwierdź) ja ani blond ani czarna ... i z Torunia :wink: :D Super czekam na owoce nowych sesji :D
  17. to ma czy nie mam :wink: :D
  18. Lilith Tylko czeka żeby na kanapę wskoczyć jak siadam do kompa :wink: :lol:
  19. Mrówka czy Ci e kochana gorsze zoofilia myslałamże Wszyscy na DGM sa uniewrazliwieni :wink: :lol: to mam juz się nie pokazywac ??
  20. No czasami i ja napisze :wink: :D twoja fanka :D
  21. Dbsst mo w wawie sytlistów ci dostatek :wink: ja miałam z tym problem ale już ma swojego Dawidka fryzjer cud miód :wink:
  22. Nie wiem czy mam sie tym faktem radowac czy obawiać .... :wink: :evilbat: pozdrowionka mija bohaterka czeka na Mruczysława, a dziś walentynki ... :wink:
  23. Przecudna dziewczyna taka mniam, ale jak to wszytkie bokise ma taki urok, że aż strach :D
  24. Patka

    zakoceni.pl

    Matko boskie :lol: :lol:
  25. Z tymi wlosami to fakt problem :D UJa polecam szampon Vihy czerowny na osłabione włosy ale wtedy trzeba dobe odrzywki polecam maskę 3 min z avonu - ale wiadomo każdy włos inny i co innego służy :D Dbbs masz bardzo ładne włosy ja dopiero od kilku lat opanowuje moje super druty ale to zasluga super fryzjera :D ale nam się temat rozjechał żeby nie bylo to ... wersja cięta :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img212.exs.cx/img212/8056/200502120243ja.jpg[/img][/URL]
×
×
  • Create New...