co się dzieje z moim Mruczysławem, westchnęła Ruda Luna, czekam i czekam, a jego nie ma mam nadzieję, że nic mu się nie stało :wink: :(
i popłakuje w swoją czyściutką bialutko - skarpetkową łapeczkę ....
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img237.exs.cx/img237/9161/200502070231ze.jpg[/img][/URL]