Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. :evillaug: :grins:
  2. Szpila jak zawsze wzbudza we mnie uczucia :iloveyou: Moja ulubiona modeleczka :D
  3. No wiesz Dbsst przestane Walerego do lazienki wpuszczac jak się kąpie :D :wink: Az się zarumieniłam :oops: po Twoim komentarzu :wink:
  4. Czyli na cud miód Walerka :D :D :D :D
  5. Patka

    zakoceni.pl

    Alina czasu kotek nie jest tak szybki jak pies i nie możesz jej porównywac do Neski. Bardzo mozliwe ze była chowana kenelowo czyli tylko miska i totalny brak pieszczot ze stronny człowieka, lub tez jest bardzo strachliwa takie koty tez bywają. Uwież mi tak jak juz wczesniej pisłam usisz na razie wraz z mężem pogodzic się z sytuacja i CAŁY CZAS POWLUTKU próbowac ja do siebie przekonać, ale może to trawac naWet kilka miesięcy (tak jak u mojej Luny, była całkiem dzika zero kontaktu do 6 m.z z czlowiekie) ale sie uda nie martw się CIERPLIWOSCI :D Poza tym poczytaj o rasie czy to kot jednego pana czy wszechobecny pieszczoch róznie to bywa np rosyjska niebieska mojej kolezanki jest niesmiała i toleruje tylko rodzinę.
  6. spotyklaja się po kryjomu i nikt tego obietywem nie moze złapać :D :wink:
  7. :beerchug:
  8. Oj basenji z głodu L mi zjadło boska ruda sie kłania :wink: :D
  9. O Mróweczka Ty się nie podchlibiaj tylko Swoje foty wklejaj obiecałaś juz dawnoi nic :D :wink: a Ja no cóz bez przesady łepek jak łepek ale kotek za to cudny :wink: :lol:
  10. W końcu una odzyskuje siły po depresji :wink: :-?
  11. Zimka w pełni a topic umarl byle do lata nowa porcja fot będzie :D
  12. A oto my :D Miłośc kwitnie :D żeby nie bylo, ze nas dawno nie było ;) Zastanawiłam sie gdzie ta fotkę wrzucić ;) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img13.exs.cx/img13/1623/im0003099ws.jpg[/img][/URL]
  13. Oleg potrenuj zmniejsdzanie fotek słabo sie takie potwory ogląda :wink: pozdrówka :D
  14. Patka

    zakoceni.pl

    mateczko nie pokazywac kociątek ja nie patrzę ..... :wink: :D Alez cudeńka boskie :iloveyou:
  15. O pan sie jakis ujawnił :D jak miło!!! Ale jakoś słabo z tymi fotkami :D Oleg obejrzałeś wszystkie foty :wink: :D
  16. Cola ale z drugiej strony jak ktos zobaczy fotki Dbsst autorstwa Wind, to wszyscy beda chcieli byc pacjentami pani doktór :wink: Dbssst :D :D :D
  17. dziewczynki ale się wozicie :D :lol: niezłe foty oby tak dalej a co bedzie wiosną :D :wink:
  18. Patka

    zakoceni.pl

    Normalne Tajdzi :D Moje bawią sie cud pozy chciałbym wam pokazać a jak tylko wchodze do pokoju to .......... nic nie robiłysmy i cisza :D :wink: chowają sie w najrozniejsze miejsca juz aprę razy mysleliśmy, że koty zgubilismy a tu ktoś drap drap w dzwi szafy albo wyłazi z jakiegos zakamarka :D :lol: przyzwyczaic sie proszę zauwazyłam że kotki szczególnie lubią sobie kryjówki wynajdywac różniaste :D
  19. Patka

    zakoceni.pl

    Tajdzi toc to modelka a jaka długonoga urodzona pyszczek jak u egipskiej królewny :wink: :D Przecudne foty takie nastrojowe i zimowe a jaki ma piękny rysunewk na futerku boskie !!!! Dawaj więcej fotek tak mi sie cieplutko zrobiło :D mniam :D
  20. Boski usmiech :) ale co ja moge Luny nic nie cieszy jest uzalezniona od grania a o Mruczysławie nawet brukowce juz nic nie piszą :wink: :-?
  21. Patka

    zakoceni.pl

    Anka W dziękuję w imieniu Walerego :buzi:
  22. Patka

    zakoceni.pl

    Zalezy róznie to okreslaja raz jako błękitny pregowany a w innycyh hodowlach jako srebrno czarna cętkowana maść :hmmmm: no niejwięcej taki jest mój aniołek Walery :D A w całości nie leżąc, a rzadko mozna go w pozie - stojącej złapać, wygląda mnie więcej tak :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img231.exs.cx/img231/4493/200502040669ca.jpg[/img][/URL]
  23. Luna zwana Ruda lalą ma depresję nikt jej nie odwiedza ... od Mruczysława żadnej wiadomości nawet zakupy jej nie ciszą :wink: :-? [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img206.exs.cx/img206/1713/im0002925km.jpg[/img][/URL]
×
×
  • Create New...