Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Patka

    zakoceni.pl

    majka cuda a jakie maja kocie imiona dziewczyny przedwieczne :wink: :D Rudy fiu fiu Lunie nie pokazuję :D Beata no no juz Ci sie znowu chce kociaczka a co powiesz na tureckiego wana? mnie sie bardzo podobają szczególnie miłośc do wody :D Waler jakis nie swoj az mi go żal podejrzewamy ze się zatruł :-? przegłodze i odrobaczę i mam nadziej że będzie OK czasem lubi zjeśc dracene liscie :wink:
  2. Patka

    zakoceni.pl

    To z gębą rozdziwaioną boskie widze, że nie tylko mój Walery ma problem z brudną kryzą :wink: Rudy wygląda jak by miał problemy :wink: babelki jak my to mówimy zamiast myśli :D :wink: Zmartwię Cie Walery jest lekko chory rzyga z przerwani od 2 dni jak kot, w pon pani wet nas oodwiedzi :-? :wink:
  3. Patka

    zakoceni.pl

    Najlepiej na moim szaliku i czapce :wink: :D
  4. Patka

    zakoceni.pl

    na tz trupka :wink: A Luna lubi tak kłębuszek albo ... i teraz musialabym wkleic z 5 zdjęć :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img22.exs.cx/img22/764/img12792oj.jpg[/img][/URL]
  5. Patka

    zakoceni.pl

    Walery Lubi tak spać :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img44.exs.cx/img44/825/img01658pg.jpg[/img][/URL]
  6. :laola: Super fotki :D
  7. :laola: Witamy witamy i pozdrawiamy :D Patka&Lilith
  8. hi hi :D :D
  9. SUper fotki czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy relacji :D
  10. Boskie zakotałam sie w Rudasku pięnie się komponuje z drugim futrzakiem i martwym futrzakiem :wink: :D Super!!!! Foty !!!!
  11. Kocham Cie mój ukochany pieseczku, dlatego umyję ci moim szorstkim jęzorem :D
  12. Hi hi Basenji niedoczekanie Twoje :evilbat: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img234.exs.cx/img234/6103/0203050336ec.jpg[/img][/URL]
  13. Ciężko widze Twój los :D :wink:
  14. Patka

    zakoceni.pl

    A nie mówiła nim się obejrzysz juz sie na drukarce nie będzie mieścił :D :lol: Boska fotka nadal jak walery mysli że jest maleńkim koteczkiem :wink:
  15. Oj dziewczynik i chłopcy :wink: jak miło zajrzec i Was zobaczyć :D Dzięki Dbsstt kochana ale wpaadam najczęściej jak mogę :D
  16. Patka

    zakoceni.pl

    Oj masz Ci robaczku juz nie omijam :D
  17. matko ale kulturalny mężczyzna Luna jest pod wrażeniem ale Ciiiiii :wink: Super fotki on jest piękny i ten wzrok hipnoza szyneczką :lol: Juz nie będę omijała ale wybacz mam mało czasu ostatnio i staram sie jak moge ale pies musi czasem siku iść na dwórek :D
  18. Patka

    Ślubna Galeria

    No Daga no to teraz musisz byc podówjnie miła dla Ajki przez wzgląd na syna :wink: Ajka faktycznie Daga ma świetny gust masz przeuroczego syna a mąż ... no wiesz przystojniak, ale ciiii :D pozdrówka
  19. Patka

    zakoceni.pl

    ło matko nie wiem czy mam taka rozdzielczośc :wink: ale jak Dymek i Lonia startują to moje futrzaki sa z góry skazane na porażkę :D :evilbat: pozdrówka a może jednak cos wygrzebie Beata udanego polowanka :wink:
  20. piekne sypioanko ale koteczek ma potęcjał :wink: :D Super foteczki nie przepłoszyłaś ja mniej bywam a najczęsciej wpadam do galerii :D
  21. majka boska foteczka czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy :D :D :D Witka :fadein:
  22. Patka

    Ślubna Galeria

    Ajka to o pouczaniu to nie odnosnie Ciebie kochana moja mnie bardzo sie Twoja wypowiedź podobała mówiłam globalnie o tych najmądrzejszych :wink: Gorące :buzi: trzmaj sie cieplutko :D 16 latko :wink:
  23. Patka

    zakoceni.pl

    Bogarka ten piesek obok tej krwiożerczej bestii Walerego to Lilith AST jego piesek :D O czy Wy gadacie? jakie ragdole kto bedzie mial nastepnego koteckia? Gdzie Wy te fotki wysyłacie cos mnie ominęło???? mówic ??
  24. Patka

    Ślubna Galeria

    Ajka zabrzmi to banalnie ale się wzruszłyam nie na żarty Twoim poset poza tym myslałam ze jestes jmoja rówiesniczką, a tu niespodzianka i tona doświadczeń :D Ajka nie ma takiego emoitikona :calus: :beerchug: te dwa w połączeniu sie nadadzą chyba :wink: :D Pozdrawiam gorąco - świetnie to ujęłas :D ja pragne miec dzieci ale mam troszkę inny pogląd na ich wychowanie i także juz sie nie odzywam bo zbieram cięgi za swoje opinie - że się wymądrzam :D
×
×
  • Create New...