Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Kupisz go w Aptece Wet. Kosztuje ok 30 zł. 200 gramów dawka maleńka na 10 kg i na bardzo dlugo starcza Lilith dostaje go od 4 lat :D super preparat :D
  2. Ale fajne zdjęcie :D
  3. Jenki suczka jest przepiękna super ma znaczenia!!! :D
  4. Basenji nu nu :nono: moje gwiazdy sa kaprysne bo zarządaja podwyzki honorarium :wink: :evilbat: :D
  5. Patka

    zakoceni.pl

    NOOOOOO wilczyca z nie serio :D
  6. Ja dodam od Siebie Link wszystko prawi zostało powiedziane chylę czoła :D [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=17895&postdays=0&postorder=asc&start=0[/url]
  7. Patka

    zakoceni.pl

    Cudze chhwalicie Swego nie znacie ... Kata co ty w domu chowasz na wiet nie wiesz ... :wink: 0X
  8. Ale była i jest z niej boska lalunia :D cudna :D
  9. Patka

    zakoceni.pl

    Wygląda jak czekoladowy wilk :D
  10. Patka

    zakoceni.pl

    Kara ja Cie na poczatku po nowym avatarku nie poznałam az z wrażenia super jest :D Superoska ta fotka jak pija mleczko z jednej miseczki :D
  11. :laola: Witamy i pozdrawiamy Pania i małą bulinkę :D z niecierpliwością oczekuję jak cała reszta na fotki ciesezę sie że mała znalazła kochająca przez długie lata pańcie :D
  12. Kara to sie zobaczy ... jak tajemnice utrzymasz :wink: :lol:
  13. Dbsst ja tez mam papierek :beerchug: Agga ale masz maleństwo na kolankach :lol:
  14. Basenji jesteś niemozliwy zacznę cenzurowac te fotki :wink: :evilbat: Kara upsss wydalo sie ale ciii dam Ci wejsciówkę za kulisy :wink:
  15. Alicjo i Ozzy zapraszamy do galerii tez sie razem pokażcie a szukacje przyjaciół u mnie tez duzo maluchów biega ale czasem właściele sie przekonuja a AST bawią sie cudownie :D Ja lilith nauczyłam komendy mały piesek i uważa wtedy na towarzysza zabaw :D Zabawa to podstawa socjalizacji szukajcie kumpli Lilith ma swoich ulubionych polecam np boksie :D On jest taki slodki jak mozna sie go obawiac :D
  16. Gwiazdy cięzko pracują oczwiście nad swoją kondycją Luna przede wszystkim dba o futerko [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img62.exs.cx/img62/4028/im0003047xu.jpg[/img][/URL] Fitness z piłeczka to postawa sylwetki :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img123.exs.cx/img123/8611/im0010911hc.jpg[/img][/URL]
  17. Patka

    zakoceni.pl

    Tajdzi co Ty chcesz od Swojego Świętego kota :lol: Tak siedzi w szafie?? [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img52.exs.cx/img52/5506/2303050208gj.jpg[/img][/URL]
  18. Noooo Tajdzi ale podobieństwo z latoroślą :D Śliczne z Was blondyneczki :D
  19. Luna wel pseudinim artystyczny Ruda odoczywa samotnie bo lubi wygody a jej kumpelka Liloth sie rozpycha :wink: Najlepiej na słonku :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img188.exs.cx/img188/8789/im0011142es.jpg[/img][/URL] A gwiazdeczka Lilith preferuje ładną pościel i mięciutki materyacyk z trawą morską :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img183.exs.cx/img183/8143/im0031142ac.jpg[/img][/URL] Lub odpoczywa ze swoim wielbicielem wiernym futrzakiem i menadżerem, masarzystą Walerym :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img183.exs.cx/img183/9822/im0003721hj.jpg[/img][/URL]
  20. Patka

    zakoceni.pl

    Aga ale Ciiiiiiiiiiiiiii :wink: 0X Zdarząją sie czarne tfu rudoczarne owce :lol:
  21. Patka

    zakoceni.pl

    Ucaluj ją w sam noseczek ja idę poleżec z moimi kotami juz mi kołderkę grzeją :D :wink:
  22. Moje koty tz Lilith i moje są tu :wink: jest pełno ich zdjęć (wstecz) [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=16931&start=2655[/url] A np Tu jesteśmy z Lilith :D jeszcze zimowo ;) [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=11951&postdays=0&postorder=asc&start=1665[/url] szukajcie aż znajdziecie :D
  23. Patka

    zakoceni.pl

    kara niesamowite fotki Ruda jest niemożliwa :D super kociczka i to futerko :D
  24. Patka

    zakoceni.pl

    Troche duże te moje kotki łatwo znaleźć :D :wink:
  25. Patka

    zakoceni.pl

    Dbsst biedy kotek jak możesz go takiego nagiego pokazywac ludziom :wink: Beatko niedługo drugie cudo będzie z Toba spało a Dymcio szybko zatęskni, ja tam sie ciesze jak 7 kg Walerego ze mną nie spi :lol: Już wolę żeby sopały np TU :wink: chociaz pomagają mi sprzatać :wink: :evilbat: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img200.exs.cx/img200/5980/2303050187gy.jpg[/img][/URL]
×
×
  • Create New...