Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Ala ale masz przebojową tożsamość :wink:
  2. Ciekawe rozmówki tu sie odbywaja :lol: :wink:
  3. Patka

    zakoceni.pl

    Beatko ale miłośnik kotów i fotek ci w domciu rośnie calkiem dobrze mu poszło :D dobre dziecko :wink: Fajne fotki a ten czekloadowo umaszczony syjam (chyba syjam co?) boski :D
  4. Patka

    zakoceni.pl

    :loveu: dla Poterka i Loni cudne Wasze kociątka :D pozdrowionka
  5. Na pierwszej fotce jaki niesmiały az łapkę uniósł tylkną lecutko :wink: a druga fota białas zdobywaca :D i jak tu nie ulec urokowi takiej mordzi :wink: piękny
  6. Masz w domu dwie płaszczki :wink: boskie fotki :D
  7. Patka

    zakoceni.pl

    co prawda to prawda Poter boski jak zawsze :lol:
  8. Sylwia a chłopak na drugiej focie jaka mina poważna a wiesz pasujecie do siebie ładnie razem musicie maszerować :D Mnie sie tam większośc ludzi podoba każdy ma to "coś" w sobie :D a jak kocha zwierzaki to może byc i paskudniak a dla mnie ma ładną dusze :D akle banał wiem, ale najczęsciej taka prawda :D
  9. Patka

    zakoceni.pl

    Tylko Main was interesują a moja dorodb\na zapakowana dachówka to już nie :cry: :wink: hi hi :lol: Asher Beata od dawna ostrzyła pazurki na MCO tylko debata była co do koloru :D Beatko kiedy nowe fotki chłopców :D
  10. Patka

    zakoceni.pl

    Piękne fotki :D Podpowiedź maluch Beaty wyrosnie na niezłego potwora :D Lunie tak spodobały sie koty Beaty że postanwoiła pojechać - Kotek zapakowany :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img139.exs.cx/img139/9661/img27699oe.jpg[/img][/URL] spokojny gotowy do drogi ;) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img139.exs.cx/img139/9711/img27752po.jpg[/img][/URL]
  11. Draka widac że przyjaźn między dziewczynami kwitnie :D Leon Piekny ryjko - nochal taki czarnusienki :D Dingo Twoja pociecha piekna rośnie :D
  12. Alu kup tansze panele i tak sie znudza i zniszczą :wink: a cyfruówka jej fotki są na lata - kup w "promocji" na początek nie musi byc super :wink: i masz 2 pieczenie przy jednym ogniu :wink: hi hi hi ;) pozdrowionka
  13. Piekna ta druga fotka takie wisenne amory a mine chłopak ma fakt :lol: :wink:
  14. Cola cudowne fotki pieknie pozuja twoje chlopaki :D Poter dorośleje w oczach i jakie futro dostał :o a lezec to sie chyba tak od Jokera nauczył :wink: Bardzo mi sie ucholce Jokusia podobają :D Nietoperek :D Piekny z niego chłopak :D pozdrowionka
  15. "dzięki" musiałabym byc niezle mhy ... przemilczmy to, żeby pod kołderką trzymac świnski ryjek :wink: :oops: Fotki rełne sprzeczności :wink: czekoladowy ryjek raz :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img117.exs.cx/img117/6537/1020297img1jk.jpg[/img][/URL]
  16. Alez oczywiście Lilith spi tylko w pościeli z I :wink: powinni ją wziac na testerkę :wink: Pościel cieczkowa :lol: o tym nie pomyslałam :D pozdrowienia
  17. Patka

    zakoceni.pl

    Neska jaki czyscioszek :D
  18. Patka

    zakoceni.pl

    Beatko dzięki :D
  19. Lapis pieknie pozuje mnie urzekła fotka "obgryzacza kłody" :D ALicji Ozzy dojrzewa, a wiadome jest że asty maja ogromny potęcjał w "tym" kierunku :wink: Języczków cią dalszy podejmuję wyzwanie Porterin :wink: (troszkę nieostre :oops: ) Ale jaki urok ;) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img23.exs.cx/img23/3391/img19336eh.jpg[/img][/URL]
  20. Patka

    zakoceni.pl

    Beata boski "maluch", ale w cudzysłowiu, bo on jest wielki strasznie juz jak na swój kociatkowy wiek :D Dymek zachowuje sie jak prawdziwy gospodarz i jaka piekna kitę dostał :o sliczny jest! Mały jeszcze troszke wystaraszony :wink: czekam na codzienne reportarze :D Beatko prosze na priva o wiad jakcenne jest to cudo dzikusowate jesli mozna :D
  21. Boskie fotki :lol: :lol: I dlatego wole suczki :wink: dla zachęconych figa z makiem :wink: :evilbat: tfu! z języczkiem jak o jezykach mowa ;) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img155.exs.cx/img155/5990/im0001394xo.jpg[/img][/URL]
  22. Patka

    zakoceni.pl

    Wind dziękuje Ci kochana już tak za Dymciem tęskniłam w końcu na ekranie jego slodka mordka :D Alinko Dymek jest rasy Syberyjskiej (podobnie jak Walery) tylko Dymus to odmiana meva :D umaszczenie podobne do syjamów :D Betako my domagamy sie fotek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  23. Patka

    zakoceni.pl

    Alina dziewczyny sa przepiekne i wiedzę, że już razem poznają świat :D Nie płacz zapal lampkę - światełko wieczorem ... Dbsst ale masz fajnie tez bym chciała innego syba na zywo zobaczyć :D Beatko :beerchug:
  24. Patka

    zakoceni.pl

    Aga dokładnie czekamy i zyczę miłej zabawy :D
  25. Prosze bardzo Kokoszka raz, ale taka skromna bo wstydliwośc na więcej nie pozwala :oops: :wink: sniegowa ;) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img120.exs.cx/img120/7311/1303050081no.jpg[/img][/URL] A jako bonus żeby Psy nie "gadały" :wink: Garniturek :) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img230.exs.cx/img230/2888/pozycja7gv.jpg[/img][/URL]
×
×
  • Create New...