Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. matra a ja dzis miała psi sen ... :lol: to znaczy śniły mi się szczeniaczki Penny... :cool3:
  2. uff będzie dobrze :) :multi:
  3. boskie fotki uwielbiam tą galerię !!!!
  4. no no rasowa dama a uszy niema idealne (tfu tfu ;)) Śliczna z niej panna miłej cieczki ;)
  5. wiesz to jak z winem co rok coraz lepsze ;) Pomys jak Amfa będzie miała tyle wiosen co Lilith :evil_lol:
  6. Olus no tak ;) ale nie tak jak Czarus :cool3:
  7. aaa jak dawno nie zagladałam a Tu taki ważny odcinek :)
  8. przepięknie sie błyszczy :) [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/3595/las1ix4.png[/IMG]
  9. Alu zawsze sie cos znajdzie :)
  10. boski boski jak promyczki łapie wie chło9pak co dobre :) [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/1dc757d0.jpg[/IMG]
  11. oj wiem co to znaczy spędzic cały czas przy kompie i nawet nie móc na dogo wpaść :cool3: ale jak tylko moge ... ;) boska fota :)
  12. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    boskie :cool3::loveu::razz: [SIZE=1]ale plis zmniejsz foty[/SIZE]
  13. Alu synek krew z krwi :) bosko podobni jesteście :0 [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/3528/img8578galerdogomanpb8.jpg[/IMG][/URL] Ty go pilnuj bo elegancki młodzieniec z niego :cool3: skąd ja znam tą pozę ;) [B][I]:evil_lol: [/I][/B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/158/f8099c95edb95b61.jpg[/IMG][/URL]
  14. [QUOTE]A wcale nie była gruba:smile: Myślałam, że bedzie jedno góra dwa młod[/QUOTE] bo jak takie sznurówki maja duzo miejsca zajać :evil_lol: (żartuję oczywiscie) [QUOTE]do 6 to moje max[/QUOTE] oj marta jeden w ta czy w tą zawsze możesz mi oddać ;) Lilith sie zaopiekuje :lol: ja pomoge ;) Marta a serio wszystko będzie dobrze wypatrzyłam w lustrze ;) dużo zdrówka dla Was obu :)
  15. marta szcześliwa 7 to chyba byłby rekord :evil_lol: u staszka ale od początku uważałam że Penny jest wyjątkowa
  16. :crazyeye: no takie małe ciałko a tyle sie zmieści :) tak amstaffy tez rodza 10-12 ale ledwo chodza pod koniec :lol:
  17. eee chyba aż tak dobrze nie będzie bo by nie chodziła :lol:
  18. no brzusio imponujący oj coś czuje ze będzie spor tych kijanek 3 na pewno :) a stara czarownica ze mnie :cool3:
  19. oj nie tak małó :) z Twoich okolic :cool3: moze nie z sosnowca ... ale zajrzyj do galerii :cool3:
  20. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    boskie krasnale :loveu: Kasiu przypominaj się pomys że robisz inna wielką przyjemnośc :cool3:
  21. buuuuu :-(
  22. Patka

    zakoceni.pl

    Beatko przeczytałam i nie wierzyłam w to co czytam .... :-( bardoz bardoz bardzo mi przykro literki sie plączą i jest mi niesłychanie smutno :) jesli masz ochotę porozmawiać lub w jaki kolwiek sposób moge Ci pomóc daj znac ....
×
×
  • Create New...