[COLOR=DarkGreen][B]Piszecie to wszystko a mnie łezki same lecą:-(
Nie da się zapomnieć o przyjacielu. Oni na zawsze pozostaną w naszych sercach.:loveu:[/B][/COLOR]
[COLOR=DarkGreen][B]Bardzo ładne zdjęcia.[/B][/COLOR]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=8033"]stellanovaa[/URL] [COLOR=Red][B]przypominam maksymalna ilość zdjęć w poście to 5.[/B][/COLOR]
[url]http://images25.fotosik.pl/170/1aaf9f55ecbcdeb6.jpg[/url]
[COLOR=DarkGreen][B]Ale Ozzy ma szelmowską minę:eviltong:
[url]http://img84.imageshack.us/img84/4392/dscn6233cl2.jpg[/url]
Figę nic nie rusza:evil_lol:
[/B][/COLOR]
Asiu tak jak piszą tutaj osoby ON nie chciałby, żebyś się smuciła:shake:
Mnie tak samo osoby bliskie powtarzają.
Zgadzam się z tym co pisała malgoska .
[COLOR=DarkGreen][B]Imprezka rodzinna się udała. Było bardzo miło, pośmialiśmy się. Oczywiście panowie pamiętali o Dniu Kobiet
A teraz zdjęcia z Dnia Kobiet:[/B][/COLOR]
[IMG]http://img208.imageshack.us/img208/5540/803056hd0.jpg[/IMG]
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/8528/803064ww0.jpg[/IMG]
[COLOR=DarkGreen][B] A teraz co dostał magister
Co bym miała czym karmić gości[/B][/COLOR]
[IMG]http://img206.imageshack.us/img206/4425/803ip5.jpg[/IMG]
[COLOR=DarkGreen][B] Ahhhh do tego jeszcze dostałam kasę, żebym sobie kupiła wypatrzone garnki. hihihi teraz to już będę musiała gotować:nono:
Cudowne kwiaty i bombonierka:[/B][/COLOR]
[IMG]http://img81.imageshack.us/img81/8162/803003sx5.jpg[/IMG]
[IMG]http://img510.imageshack.us/img510/3279/803004ld6.jpg[/IMG]
[COLOR=DarkGreen][B]BIrmanko dokładnie czuje to co TY. Minęło dwa lata( na razie nie moge mieć psa, czekam ,aż będę na swoim ):-( Nawet teraz brakuje mi wychodzenia z Sarcia, brakuje mi wszystkiego. [/B][/COLOR]
[quote name='XXL']podsumowanie tych lat ?
zdobylem pozwolenie na bron krotka Agga tak tak swir a moze strzelac
[url]http://img81.imageshack.us/img81/1804/dsc02004qg4.jpg[/url]
[/quote]
[B][COLOR="DarkGreen"]No no ja sie nie zgadzam na tą broń:mad:[/COLOR][/B]
[IMG]http://bi.gazeta.pl/im/9/4994/z4994549N.jpg[/IMG]
[CENTER][LEFT][B] Zmarł Gustaw Holoubek - wybitny aktor, reżyser i pedagog, wielka postać polskiego teatru i kina. Miał 85 lat[/B]
[/LEFT]
[/CENTER]
[quote name='LAZY']Jak to co słychac??? Przeciez kaca po imprezie leczy dzieczyna;)
O na to nie wpadłam:evil_lol:
No chyba wszyscy tam świętowali.
Saruś dziś byłam na działce. Wiesz wszystko budzi sie już do życia. U CIEBIE to róża puszcza już listki. Wkoło niej wyrastają tulipany, krokusy.
[url]http://img177.imageshack.us/img177/3016/sgame10fevfd5.jpg[/url]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=DarkGreen][B]Ale ma spojrzenie:loveu: Śliczności.[/B][/COLOR][/FONT]