[url]http://images32.fotosik.pl/185/80e465bee876dafemed.jpg[/url]
[COLOR=DarkGreen][B]No ładnie się ululał:evil_lol:
Mrówa ja czekam na pełną mobilizację przeprowadzkową:evil_lol:
[/B][/COLOR]
[url]http://img231.imageshack.us/img231/4521/psychol2dc3.jpg[/url]
[COLOR=DarkGreen][B]Rewelacyjna fota. Chyba bym nie zgadła co to za rasa.[/B][/COLOR]
[url]http://www.briardy.com.pl/galeria/albums/userpics/10002/100_7176.jpg[/url]
[COLOR=DarkGreen][B]
Dali kiełbaskę ale nie pozwolili zjeść???[/B][/COLOR]
[url]http://img237.imageshack.us/img237/5844/img9412ki2.jpg[/url]
[COLOR=DarkGreen][B]Jaki piękny widok
[url]http://img367.imageshack.us/img367/9664/img9594ff2.jpg[/url]
O ja...... lecę bo chcę...
[/B][/COLOR]
Saruś wiesz to kolejne święta bez baziek. Co roku chodziłam z TOBĄ na spacerki i zawsze przynosiłam:roll: Teraz jakoś nie mam po drodze.
Znowu nie podzieliliśmy się z TOBĄ jajeczkiem:-(
Szajbus pytasz czy one świętują??
Ja CI odpowiem, że TAK:diabloti: tak świętują te nasze szkraby,że poduchy porwane, pierze lata. Przez to biały puszek u nas z nieba leci.
[COLOR=DarkGreen][B]Paula trzymam za rodziców kciuki:diabloti:
A ty kochana czasami zapukaj na to gg:lol:
Wiesz, że za niedługo będziesz mogła do mnie w kapciach przyjeżdżać:multi:[/B][/COLOR]
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
przecież siedzi na drzewku:razz:[/B][/COLOR][/quote]
[FONT=Comic Sans MS][B][COLOR=DarkGreen]Mati:roll::diabloti: Nie drocz się z mami[/COLOR]:eviltong:[/B][/FONT]