[COLOR=DarkGreen][B]Dziś w końcu poszłam odebrać dyplom. To, że kosztowało mnie to 250 zł jakoś przeżyłam. Ale, że za wydanie dyplomu w języku angielskim znowu muszę zapłacić 250 zł to już przesada.:mad:[/B][/COLOR]
[url]http://images34.fotosik.pl/192/230b35c526da68b8.jpg[/url]
[COLOR=DarkGreen][B]Uciekające zabawki:evil_lol:
[/B][/COLOR][QUOTE] Agga , dzięki za pomoc :buzi:[/QUOTE]
[COLOR=DarkGreen][B]Nie ma za co kochana:oops::diabloti:[/B][/COLOR]
[quote name='Patikujek']
Agguś a kiedy my się spotkamy, ja już córki od zlotu nie widziałam:shake:[/quote]
[COLOR=DarkGreen][B]Pati właśnie dostałam sms od mrowy ze na Boże Ciało wszyscy razem jedziemy:multi: Dla mnie to będzie bardzo gorący okres:diabloti:[/B][/COLOR]
[url]http://images29.fotosik.pl/182/4129a65ce8dea655.jpg[/url]
[COLOR=DarkGreen][B]Grunt to dbanie o środowisko:evil_lol:
Vectra cieszymy się, że już jesteś.[/B][/COLOR]
[quote name='Casia_i_Figa']Agga a my czekamy na Ciebie w pozku... :)[/quote]
[COLOR=DarkGreen][B]Kasia ja na pewno teraz będę na długi weekend. Będziemy mieszkanka szukać.
A możę mrówcia wiesz o jakis mieszkankach do wynajęcia- oczywiście nie za drogo
:diabloti:[/B] [/COLOR]
[quote name='Asztir']
a w Opolu staniemy razem w młodzieży :)[/quote]
[COLOR=DarkGreen][B]To rozglądajcie się za chustami i koszulkami dogomaniackimi. Dogmaniacy będą tam krążyć.
Przyjdę Wam pokibicować.:multi:[/B] [/COLOR]