Jump to content
Dogomania

Agga

Members
  • Posts

    8243
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agga

  1. Tłusty czwartek juz był ale co tam [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/3082/2301012mj8.jpg[/IMG] A dziś nareszcie mamy : [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/2913/piontekxr6.jpg[/IMG] Odpoczynek między zajęciami: [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/558/1101057ir7.jpg[/IMG] [COLOR=DarkGreen][B]Pozbyłam się długaśnych włosów:diabloti:[/B][/COLOR]
  2. Kochana wiem jak Ci cięzko. 17.lutego minie u nas dwa lata. Nadal jest tak samo. Nie jest łatwiej:shake:
  3. [quote name='mrowa23']22.02 to idealny dzien zeby sie spotkac bulwy juz nie bedzie ale bedzie kasia i fi i norbii ja no i konik zolty:D[/quote] [COLOR=DarkGreen][B]Ooo czyli cała zgraja:multi: Pozwolisz, że 22 to ja się nacieszę "mężusiem" a póżniej wami:loveu:[/B][/COLOR]
  4. Nelsonku [`] Fila wiem co czujesz:-(
  5. [COLOR=DarkGreen][B]Mrówa ty już masz niezłe stadko:loveu: Koniki juz masz. Brakuje ci małpek:eviltong: Ahhhh kobito 22.02 jestem w Poznaniu. Musze CI zrobić przegląd w inwentarzu:p[/B][/COLOR]
  6. [url]http://img238.imageshack.us/img238/9590/dsc0355aq4.jpg[/url] [COLOR=DarkGreen][B]Temu w środku chyba dobrze:evil_lol:[/B][/COLOR]
  7. [COLOR=DarkGreen][B]Napisałam do Margo. Naprawdę nie wiem co się stało z tematem.:shake: [/B][/COLOR]
  8. [COLOR=DarkGreen][B]A to ja już wiem czemu deszczyk pada:loveu:[/B][/COLOR]
  9. [quote name='komar']a mi tam obojetne czy ktos pije czy nie:P byle bym nie musial zanosić zwłok do namiotow/domkow:D:D[/quote] [COLOR=DarkGreen][B] Komar ja wiem, że to było traumatyczne przeżycie, ale mimo iż koleżanka upierał się aby zostawić ją w lesie nie można było tego zrobić:eviltong:[/B][/COLOR]
  10. [quote name='Radek']Wczoraj byliśmy u mamy. Położyłem plecak w przedpokoju i zapomniałem o tym. Podczas przechodzenia z dużego pokoju do kuchni kątem oka zobaczyłem ciemny kształt na podłodze i aż coś mnie w środku "złapało" :shake:. Norcia często leżała właśnie w tym miejscu, obok małego pokoju. Radku ja się często łapie na takich rzeczach. Jak nie koc na kanapie to poduszka. Raz t z płaczem poszłam do mamy bo katem oka zobaczyłam Sarcie na łóżku. A to był brązowy koc.
  11. [B]Elżbieta Góralczyk-Kodrnja [/B]W wieku 57 lat zmarła Elżbieta Góralczyk, aktorka, którą widzowie pamiętać mogą przede wszystkim jako Anulę z serialu "Wojna domowa".
  12. Agga

    Biały bokser

    [COLOR=DarkGreen][B]Polecam tematy:[/B][/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=698[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=38919[/url]
  13. [B][COLOR=darkgreen]mati powiem ci super foty!:diabloti:[/COLOR][/B]
  14. [QUOTE]To był najlepszy zlot ze wszystkich. :multi: Najfajniejsi ludzie na nim byli. Oczywiście pomijając właściciela sex namiotu :grin:[/QUOTE] [COLOR=DarkGreen][B]Pagaj sex namiotu nie zapomnę:diabloti: Ale to juz było i nie wróci więcej.... [/B][/COLOR]
  15. [quote name='komar']no to kiedyś tam pisałem o stworzeniu dłuższego filmiku ze zlotu:-) padło na zlot nr 2 bo... bo tak:-) [URL]http://www.youtube.com/watch?v=tzvVYSOZQ5o[/URL] :-) [/quote] [COLOR=DarkGreen][B]Komar filmik rewelacyjny:diabloti: Stare dobre czasy:multi: Fajny był ten zlocik :evil_lol: [/B][/COLOR]
  16. [COLOR=DarkGreen][B]Sarcia odpoczywa sobie za TM. [/B][/COLOR]
  17. Dziękuje hanyg;)
  18. I ja: [url]http://nasza-klasa.pl/profile/515180[/url]
  19. [quote name='anetta']Hhahaha dobre, dobre, u Waszki było podobnie :evil_lol: Jasiowi się nie udało odebrać pilota :evil_lol: Sarcia, śpij spokojnie.[/quote] [COLOR=DarkGreen][B] Wiesz jak walczyli o pilota do czołgu:lol: Sarcia :loveu: [/B][/COLOR]
  20. Zamykam na prośbę użytkownika.
  21. [COLOR=DarkGreen][B]A szkoda mati szkoda:eviltong:[/B][/COLOR]
  22. [url]http://img168.imageshack.us/img168/3995/dsc0015ea3.jpg[/url] [COLOR=DarkGreen][B]Mati ale ty tak nie umiesz ząbka pokazać.:eviltong:[/B][/COLOR]
  23. [COLOR=DarkGreen][B]mati wiem wiem Mój tato i Jasiu. Nie wiem któremu bardziej ta zabawka się podobała.[/B][/COLOR] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/8129/1101019nn5.jpg[/IMG]
  24. [COLOR=DarkGreen][B]Ciesze się kochana, że pamięć o Sarci jest:loveu: Wieczorkiem postaram się dać jakieś zdjęcia.[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...