Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. No wlasnie, tez o niej pomyslalam. Nalalo sie wody do uszu i teraz cierpi :placz: Biedny straznik posiadlosci...A skad Ty wezmiesz tylu ludzi do Leonka? Sasiedzi przyjda? :evil_lol: Czy ja dobrze widze czy Kuba mial na sobie skore z krowy?:megagrin: Sliczne te Twoje zdjecie Maga :loveu:
  2. Cudowne, bylam dwa razy w Karkonoszach ( na kolonii ;))), rowniez w lato i bardzo mi sie tam podobalo. Te widoki ze Sniezki..Ach, cudowne. Najfajnieszja dla mnie atrakcja byla jazda na krzeselkach hihihih Tylko pozniej trzeba bylo isc spowrotem do osrodka pare godzin ;) Wodospad Kamienczyka jest niesamowity, ale widze ze juz nie ma tej duzej klody postawionej prawie ze pionowo na dole wodospadu :roll: A szkoda bo to dawalo fajny efekt.
  3. anetta

    Jamniczka FIGA

    Ooo a na jednym sie modli o kawalek czegos dobrego hihihihihi
  4. [quote name='onek']Myśle sobie co by to było kiedy dorosły pan dog o masie ok.90kg chciałby dostać się do "chronionej" pani dożycy średnio dwa razy w roku. Chyba nie ma takich drzwi co by wytrzymały:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] No, w sumie masz racje :evil_lol:
  5. anetta

    .:: A X E L ::.

    :question: Piekne :question: Te kolory sa niesamowite... No i znowu TO :lol::lol::lol: [url]http://images1.fotosik.pl/105/626aee5a35be9e72.jpg[/url] Mucha wyglada jakby byla w studiu fotograficznym :megagrin: Zebysmy mogli uwierzyc jak byl duzy ten konik trzeba bylo palec do niego przysunac :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. A wlasnie, czy ktos wie o co chodzi w tej reklamie gumy do zucia??:-? Jak dla mnie ona jest beznadziejna i kiczowata :evil_lol::evil_lol: Latajacy pocisk marki Szpilatron jest powalajacy :loveu:
  7. Nooooo, od takiego dostawcy to ja chetnie :cool3: rewelacja
  8. Podnosze watek bo jestem zmuszona do zakupu takiej maty :lol: ;) Tata pedant...wiec sami rozumiecie :wink: Znalazlam [url=http://allegro.pl/item114420629_pokrowiec_do_przewozu_psa_uniwerslany_pies_auto.html]mate[/url] na Allegro i nawet tania jest, 27 zlociszy :cool3: Ale po tym co zobaczylam w linku AiMiN mocno sie zastanawiam nad taka z boczkami. AiMiN, rozumiem ze Ty masz ta z boczkami. Mozesz mi powidziec ile za nia dalas? I czy lepiej kupowac ta z zamkiem czy bez? :razz:
  9. Aaaaaahahaha fajna ta przeszkoda :lol::lol: Ale bym troche uwazala ta takie jej wybryki, dla stawow to nie jest dobre.
  10. Ale ladnie psiaki sie wypluskaly :jumpie: Sliczne zachody.
  11. Ahh, roczek, piekny wiek :lol: :bday: :BIG::laola: :drink1: Trzeba bylo udziabac ta ose :diabloti:
  12. Bosh, to jest Szpila?! [url]http://images4.fotosik.pl/67/274f7504f350df23.jpg[/url] Szpilatrony tak nie wygladaja :shake::lol::lol: A fota jest bombowa! Matrix w wykonaniu Dbsst jest jedyny i niepowtarzalny :cool3:
  13. O rany, to straszne...;( Ucaluj chalopaka w srodek nosa. Troche mnie martwi to ze rodzice nie byli przebadani...Ciekawe jak rodzenstwo Cerrego :roll: A jego hodowczyni wie o tym?
  14. Hihih ooo jake te ostatnie slodkie :loveu::lol: ps. co zauwazylam wsrod ludzi z dogami :lol: Zawsze maja po dwa i to tej samej plci :roll::lol::lol:
  15. Cichaj Pianka, zobacz, dziewczyby sie umawiaja na spacerek a to oznacza ze bedzie duuuzo fot :cool3::cool3::cool3:
  16. On jest fantastyczny! Az u mnie czuc jego bieg [url]http://images4.fotosik.pl/61/719df4b812c09f4f.jpg[/url] :evil_lol:
  17. Jak dla mnie za krotki ten program :diabloti: czekam teraz na 17.50 ihiihihih
  18. Wlasnie zobaczylam hustawke, jest SWIETNA :biggrina::cool2: Cmok w nos Gerdy :buzi: niech juz nie kuleje.
  19. Ochhhhhhhhh, Westa mi sie bardzo, bardzo podoba!! Uwielbiam takie koty z wydluzonym pyszczkem, wlasnie takie orientalne :loveu::loveu: Po Tisi widac ze koty rowniez sie odwdzieczaja :loveu: Cudownie ze ja uratowalas :loveu: Teraz tak patrze na obie suczki i dochodze do wniosku ze to one byly pod zielonym namiotem, obok pana naglasniacza (:lol:) na warszawskiej:cool3: A ja goopia nie bylam pewna czy to Tigra:oops:
  20. Z przykroscia przeczytama trzy strony wstecz i sie zmartwilam...Ale teraz jest juz lepiej, ciesze sie ze Bajanek czuje sie o wiele lepiej i niech juz tak zostanie :p
  21. Tu jest wiecej gadania jak fot :mad:
  22. A ja proponuje abys pochowala wszystkie zabawki w domu :razz: Zabawa jest tylko na spacerze. Ja mam ten sam problem, tzn. mialam, bo teraz sunia jest juz w podeszlym wieku i zabawy jej nie w glowie. Ale jak byla mloda to tez nie chciala sie bawic plkami czy innymi zabawkami (do pilki w mieszkaniu miala dostep caly czas:shake:), czasami za patyczkiem pobiegla i to byla cala jej zabawa :lol: Dla niej zabawa bylo latanie po lesie wzdluz i wszerz :cool1:
  23. Szantina, wow, masz jamnika :laugh2_2: Jest piekny! Gratuluje wystawy :klacz: Cudenka foteczki :iloveyou:
  24. Ja sie pobawie, ja:sweetCyb: [url]http://img508.imageshack.us/img508/6504/10065514ki.jpg[/url] :iloveyou::iloveyou:
×
×
  • Create New...