Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Aniu, wszystkiego najlepszego z dniu urodzinek!!! :lilangel: Spelnenia marzen i duzo zdrowka :BIG: :tort: No ale zeby zamykac Mikiego w kennelku...:mad:
  2. Wspaniale, kary najbardziej mi sie podoba :loveu:
  3. Wooww, super Agga!!! :multi::multi::klacz: I tata sie zgodzil? :lol: Mow szczegoly :evil_lol:
  4. Bounty jest sliczny, ale mnie zafascynowala historia Remisa :-o NIesamowite!!! :-o Az mnie zatkalo.
  5. Usmiech Delty mnie powalil :crazyeye: Fajnie wyglada :lol::lol: "Fajna" wlascicielke ma ten sznucer :mad::mad::vamp: Wszystkiego dobrego dla Saby i Spaik'a :BIG::new-bday::tort::tort: Kara, a co ze szczurkiem?:hmmmm
  6. Ta sunia ma jakies problemy z grawitacja :evil_lol:
  7. Ohh, sliczna misia :loveu::loveu:
  8. [quote]poza tym duzo sie u mnie pozmienialo(:loveu:)[/quote] czyli? co to za serduszka?:cool3: [quote]powod jego focha na jedzenie, wkradly sie do niego myszątka, ktorych trzeba bylo sie pozbyc niestety, bo wyjadaly Benkowi jedzenie i on sie potem bal jesc[/quote] :-o hahahahah nie moge, jaki Benus wrazliwy, myszki mu przeszkadzaly :megagrin: Czekam na jakis foty :)
  9. Sabina :multi: Wiiitaj wsrod nas :laola::laola::cunao: :laola::cunao::bigcool: [img]http://kwiatek.i5.pl/images/fullsize/radiant%20basket.gif[/img] :cunao:
  10. :placz: to jakis horror, w ciagu dwoch dni odeszly 3 psiaki, i to same suczki :placz::placz::placz: Mureczko, biegaj sobie z Szarotka (wczoraj w nocy) i Fantusia (dzis) po zielonych laczkach...:( No i znowu rycze...:( [']
  11. Jestem zdolowana...wczoraj odeszla sunia mojej znajomej...:placz: Ciezko zachorowala z dnia na dzien, nie udalo jej sie uratowac :placz: To ta co w watku Vectry pisalam... A dzis sie dowiedzialam ze na stole operacyjnym zeszla sunia, miala sterylke przeprowadzana...juz konczyli i nagle przestala oddychac...:placz: Szukala domu i go juz nie znajdzie...:placz: Bosh, czemu, czemu :placz::placz:
  12. Nie widze fot z postu 1193 :placz: Salatka z rudziaszka, mmmm
  13. Ale genialne!!!!!!!!!!!!!!:klacz::cool2:
  14. Jezuuuuuuuuuuuuu, ten bedlington jest tzn. byl przerazajacy! :question: Nawet nie wygladal na przedstawiciela swojej rasy :crazyeye: Jak mozna bylo doprowadzic psa to takiego stanu :mdleje: Brawo Ewa!!! :cool2::klacz:
  15. [quote name='malawaszka']no właśnie problem w tym, że tylko ja miałam aparat :evil_lol:[/QUOTE] :lying::mdleje: toz to skandal!!! Jak mozna jechac nad morze z drugiej czesci Polski i nie wziac aparatu??????!!!!!!!!! :stupid::scared: Ekstra tu wyszla [url]http://img235.imageshack.us/img235/7330/18lip4ou8.jpg[/url] :loveu:
  16. O kurcze, no to niezle bylo z tym piecykiem. Ja pamietam jak bylam mala to balam sie wchodzic do takiej lazienki ;) wydawalo mi sie ze zaraz cala lazienka splonie hihi
  17. Fajna historyjka ;) Piekne zdjecie nad morzem.
  18. Brawo dla Boogiego :klacz: Te portrety sa piekne!
  19. Ale cios [url]http://img204.imageshack.us/img204/1112/tnobraz134qp0.jpg[/url] :evil_lol: No, no, jaki plecaczek :razz: Trzymam kciuki za wystawe :)
  20. Hej Asher :p Fajnie ze wpadlas. Sabina :nerwy: alez stracha nam napedzila...:nerwy: jezuuu, jak dobrze ze nic sie nie stalo...Od tej pory masz zero kontaktow z fontannami :nono:
  21. No szkoda ze nie masz fot z wyprawy...:placz: Ale Ty przeciez nie bylas tam sama, nie? Nikt nie robil zdjec?:cool3: ahhh, tyle miejsca [url]http://img183.imageshack.us/img183/3675/18lip8fz4.jpg[/url] :mdleje: Kaja by byla w 7 niebie :mdleje:
  22. Hahhaah ale ktos ma wyobraznie :mdrmed: Piekne zdjecia na plazy, Nuka jest jeszcze bardziej czerwona niz normalnie hahahah Pierwsze i drugie jest naj :loveu::loveu:
  23. Alee fajnie maja z tym stawikiem ;p A wrzucaj, od przybytku glowa nie boli :lol:
  24. Jak z gracja wchodza do wody :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ladnie wykonana komenda :evil_lol::evil_lol:
  25. [quote]Nie byłam tam na rozmowie, bo facet zaczął coś kręcić, a druga oferta się odezwała o wiele szybciej[/quote] A to dziad! chcial Cie zrobic w konia :evil_lol::evil_lol::evil_lol: dobrze ze mu sie nie dalas :evil_lol: Ach, okropna ta praca! za dluo tam siedzisz! :angryy: Dbsst, zgodz sie i pojedz pofocik oszolomki :modla:
×
×
  • Create New...