Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Zabawa na lozku jest swietna :lol::lol::lol: Dobre i zlotko :p Gratki!!:klacz:
  2. Jak ona sliczne te zielonej trawce wyglada :loveu::loveu::loveu:
  3. Jakie sloooodki kroliczek :loveu::loveu::loveu:
  4. [size=1]Jeszcze wroce to tych "wykalaczek" (:roflt:)[/size] To taki patent! :-D Naprawde dobry pomysl zeby wziac paliki podtrzymujace parawan :thumbs: Jedynie sie obawiam ze moga byc troszke za sztywne, ale dla poczatkujacych, jak dla was to bedzie ok :happy1: Ladnie hopkacie :p I owieczki tez niczego sobie :p A przygoda z szefem.....to hmmm, no, no :cool:
  5. Leemonca, ziro :rolleyes: Haniu :siara: Agga, ona tak lubi lezec hahahaha :mdrmed: Hahhaah, Bonita, no nie, wachlarza szanowni panstwo nie mieli :megagrin: Ale nie myslcie sobie ze ona tylko liniuchowala :nono: Biegala po lesie :Dog_run: [img]http://images4.fotosik.pl/76/f6a34271b05ba711.jpg[/img] [img]http://images2.fotosik.pl/113/3bbf42fa2e09d31f.jpg[/img] A nawet pilnowala lodki :lol::lol: [img]http://images1.fotosik.pl/121/7e511a6ed0cf0de3.jpg[/img]
  6. WODY :diabloti::diabloti: Tekluniu, ciesze sie :multi: [size=1]No i niestety musze konczyc:placz:[/size]
  7. Mi tez sie skojarzyla z kozica [url]http://images4.fotosik.pl/77/ab6a5b70fe32b1bf.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: A co to za wystawa byla? :oops: :cool3: No i czytam ze masz nowy sprzecior??? :razz: jaki? Tego gnacika to chyba bedzie pare dni wtranzalac :megagrin:
  8. [quote]te nylonowe kagańce to chyba tylko tak doraźnie, np u weta jak pies agresywnie reaguje, nie wyobrażam sobie biegającego psa na spacerze z tym czymś na nosie[/quote] Tylko ze sporo ludzi kupuje je wlasnie jako kagance :angryy::chainsaw: I pies ma morde zamknieta lub prawie zamknieta i pies jezyk w rurke zwija :angryy: Do takich nylonowych to tylko weci powinni miec dostep.
  9. Duzo zdrowka zycze Pysi, a za pare dni zapomni ze cos jej bylo :p
  10. Noo, noo, Akademia Zdrowia :cool3: Nie powiem, nie powiem...:cool3: Szpila, ach ty brudasie :turn-l::turn-l: Gdzie masz sliniaczek?:evil_lol:
  11. Sliczne, naprawe super. Ten wysoki budynek fajnie wyglada :p Hahha a ja nadal nie moge sie nadziwic tych plywajacych dziwnych lisci :evil_lol: Wlasnie sie dowiedzialam ze na takich lisciach nawet male dziecko moze usiasc :question:
  12. Juz rok...niesamowite :klacz: To byl dla Tenka cudowny rok :lilangel:
  13. Ale bobasek nagusek :iloveyou: Jest rewelacyjny
  14. [COLOR="DeepSkyBlue"][b]Jak strumyk bystrej wody po zielonej płynie niwie tak niech płynie wiek Twój młody mile i szczęśliwie.[/COLOR][/b] :BIG::sweetCyb::cunao::cunao::knajpa::BIG:
  15. [url]http://img89.imageshack.us/img89/122/p1010007jj1.jpg[/url] :roflt: Jaka Buck ma wymowna mine :roflt: Swietna historia :roflt::roflt::roflt:
  16. :BIG::BIG:wszystkiego najlepszego szkrabie :bigcool: Hahahaha kurczak polegl [url]http://img156.imageshack.us/img156/5674/ger1.jpg[/url] :roflt:
  17. Ladnych macie mieszkancow :loveu: Ta myszka sliczna :loveu: Baw sie dobrze na wakacjach i porob mnostwo fot :multi:
  18. Widze ze kaloryfer to jego nowy przyjaciel :evil_lol: Ladny ma gnacik :evil_lol:
  19. O rany, jakie dziwne zawiniete liscie :-o
  20. [url]http://images3.fotosik.pl/117/29eec66f72fa641e.jpg[/url] :lying::roflt::roflt: No i co, fotosik znowuuuu doooopy daje :bad-word:
  21. Aahhaahahha jaki konik polny jest z niego :lol::lol: [url]http://img168.imageshack.us/img168/2010/p1010166go3.jpg[/url] wyglada jakby sie zebami trzymal :grin::grin:
  22. Beria, nie ma sprawy :evil_lol: Zaraz tu jakas umowe adopcyjna z PwP wytrzasne :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Daga, masz fajny podpisik :cool3: A tak wygladala po napojeniu sie :megagrin: [img]http://images2.fotosik.pl/113/26512d72554c49bc.jpg[/img]
  23. :bye: Obydwa maja rozowe pysie :iloveyou: [url]http://images1.fotosik.pl/125/da73c2bc7f9db521.jpg[/url] Co jak co ale tej kastracji nie moge przebolec :eek2: I to na zywca :scared::mdleje: :evil_lol::evil_lol: Jak smakowicie sie nagle zrobilo :sabber:
  24. anetta

    .:: A X E L ::.

    Aha, rozumiem, no ale swoja droga skad maja wiedziec czy juz dane zdjecie bylo gdzies zglaszane czy nie :hmmmm: Moze maja swoich Szerlockow Holmsow :PROXY5: hihihih Kombinuj, kombinuj :bigok:
  25. Swietny zamek :shiny: I gratuluje :multi:
×
×
  • Create New...