Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [url]http://img56.imageshack.us/img56/9127/img3457mm1pw.jpg[/url] :eek2::mdleje: Wspaniale Frodzioslawek sie prezentuje :iloveyou:
  2. Dzieki za odwiedzinki :razz: Leemonca, na upartego mozna powiedziec ze to Nessi :p Wakacje to Kaja miala, mnie tam nie bylo :lol::lol: Monis, prosze bardzo , bede tam czesto zagladac :loveu: [img]http://images2.fotosik.pl/113/29edc158ce67af41.jpg[/img] A to jest ta sunia saluki o ktorej pisalam jakis czas temu :loveu: [img]http://images1.fotosik.pl/121/a0010f864d6618b1.jpg[/img] [img]http://images4.fotosik.pl/76/38a8b8ca8bd7ac0e.jpg[/img]
  3. Piekna jest!! :loveu: Ma sliczne umaszczenie, takiego jeszcze nie widzialam :loveu:
  4. anetta

    .:: A X E L ::.

    :mdleje::mdleje::mdleje:
  5. No tak, nie ma zadnych watpliwosci ze Lalus nie jest wnetrem :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. Niezly melanz [url]http://img149.imageshack.us/img149/4788/obraziq7.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:
  7. [quote]A ci którzy wola staw niech przyjdą tam i wtedy wszyscy się spotkamy przy stawie około 16:15-16:20 (gdy tam dojdziemy).[/quote] O, i bardzo fajnie :p Jak wszystko pojdzie dobrze to bede z jamniczka Kaja :) 605 468 830 To te przeszkodki nadal tam sa? Slyszalam o nich jakis czas temu, ale one byly zdeczka zdezelowane :razz: Czy mowimy o Becie?
  8. A co to za dyskryminacja?! Starszy pies/kot juz nie zasluguje na ubezpieczenie?!!! :scared:
  9. :???: Gdzie wy macie metro Politechnika a gdzie M. Pole Mokotowskie ;) No chyba ze mam rozumiec ze Anuleq umawia sie z Imanca i razem dojda ten kawalek...? :niewiem: Ja jade od strony Bielan 33 i wysiadam przy Bibliotece Narodowej, przechodze przez kladke i jestem na Polach i prosta droga ide w kierunku stawu z fontannami :cool: A moze wy mowicie ze tym kawalku Pol miedzy Warynskiego i Al.Niepodleglosci??:roll: Dla mnie Pola sa miedzy Al.Niepodleglosci i Zwirki i Wigury :eviltong: Po drugiej stronie nigdy nie bylam i nie wiem co tam jest :eviltong: Anuleq, ja tez mam taka nadzieje :lol:
  10. :roflt::roflt: ekstra :roflt: Tak sobie pomyslalam ze moze cos takiego z Kaja bys zrobila? Tylko takie wiesz, pasujacego do jamnika? Moze cos z lasem, dzikiem, sarna? no nie wiem :lol: A po co sie meczysz z pojedynczym zmniejszaniem? :cool::razz: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=378473&postcount=3[/url] Fajna krowa :megagrin:
  11. Jak bedzie ladna pogoda i nie bede miec nic innego do roboty to i ja sie przejade :razz: Bede z sunka :Dog_run: niekonfliktowa, ale jak jakis piechu jest natretny to pokaze zabki :eviltong: Proponowalabym spotkanie przy duzym stawie w ktorym sa fontanny :p A dokladnie przy zejsciu do wody :p
  12. :onfire: tu jest JEDNA, a mialo byc wiecej niz jedna :eviltong: Nie masz juz w wyjazdu??:modla: A ty Erga nie pokazuj jezyka bo ci krowa...:eviltong::evil_lol:
  13. On ma piekna glowe :loveu: Wogole caly jest piekny :loveu: [url]http://img442.imageshack.us/img442/9977/dsc00199gd7.jpg[/url] z tymi uszami tutaj nie powiem jak wyglada hahahahaha :p
  14. Blyszczy sie, bo Paula codziennie go poleruje :evil_lol: Ladna ta sunia
  15. Widac ze w duszy smieje sie z nas :evil_lol: [url]http://img460.imageshack.us/img460/4673/8bd7.jpg[/url]
  16. Nieeee, Era, no cos ty, zycie ci nie mile? [url]http://i100.photobucket.com/albums/m27/sabaera11/waarm5-1.jpg[/url] Ale super ta "chmurka" :-o
  17. Iiiiiii robimy samolociki [url]http://images4.fotosik.pl/84/58aa162c7ce772ed.jpg[/url] Co so codzy z tymy papryczkamy?:hmmmm:
  18. Ach, wspaniale te ostatnie!! :multi: Ten wiatr w uszach :lol:
  19. Luthien, czemu nie ma fotek?:mad:
  20. [url]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/goopawka70.jpg[/url] :loveu: Pysia, a co z filmem ktory mialas mi przeslac?:razz: Do twarzy Ci z lopata :p
  21. O rany, ale blondyneczka :loveu: Super ma minke :lol:
  22. Koma :evil_lol: [url]http://img149.imageshack.us/img149/7521/4bx6.jpg[/url] [url]http://img226.imageshack.us/img226/2192/6vt6.jpg[/url] :evil_lol:No ladne kluseczki :evil_lol: :roflt: tylko co one tam robia miedzy tym sliczniutkim pieseczkiem...? :-o :megagrin: Foty z Mikolajek piekne!! takie...niebieskie, az mnie oczy zabolaly :evil_lol::evil_lol:
  23. [quote]anetta .. ach, jaki wierny oglądacz...na życzenie będzie więcej...[/quote] :B-fly: zawsze i wszedzie :lol::p Hugonku :megagrin: maly oszolomku :megagrin: Swietne sa wszystkie, ale to [url]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/222585.jpg[/url] musze skomentowac :lol: Dorobic mu pelerynke i bedzie Superpies :loveu::loveu:
×
×
  • Create New...