Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. anetta

    karma Brit

    Ludek, tak mi sie wlasnie cos kolatalo w glowie ze normalny smiertenik nie moze tam kupowac. Czyli jak to wyglada? dajemy Ci kase, Ty placisz za wszystko, tak?:hmmmm:
  2. Doddy, ok. A gdzie reszta?! Anuleq :razz:
  3. Dziski szal [url]http://images4.fotosik.pl/87/725ec15b3ec1ae3a.jpg[/url] :evil_lol:
  4. Ano bylo, foty (nie wszytskie) sa na Spotkaniach :p Asher :lol::lol:
  5. Ojje, ale szpital masz w domu :shake: http://img381.imageshack.us/img381/585/tnfotka022ye1.jpg http://img391.imageshack.us/img391/7572/tnfotka040ns5.jpg :megagrin:
  6. wow, ale misiaczek :loveu: Piekna arystokratka :loveu:
  7. [img]http://vik.strefa.pl/emoty/ico/icon24.gif[/img] dzysis, jakie niebo [img]http://vik.strefa.pl/emoty/ico/icon24.gif[/img] Fantastyczne kolory!
  8. Ejjj, ja juz myslalam ze beda wszystkie foty wstawione, a tu co?? :diabloti:
  9. anetta

    karma Brit

    Pytam sie bo pilnie potrzebuje jedzonka :lol: Dzis wieczorem musialam dac Kaji masajowe chrupki :lol: A kiedy wybieracie sie do hurtowni? Tak sobie pomyslalam ze moze z wami sie zabiore...?:rolleyes: :oops: Jesli mozna oczywiscie. Nigdy nie bylam w hurtowni :lol:
  10. Dziekujemy :p:p Ostatnia porcja mazurskich foteczek :placz: Pod bzem [img]http://images2.fotosik.pl/113/233a307a2f42f7bf.jpg[/img] :lol: [img]http://images3.fotosik.pl/120/caf58eaef59fef52.jpg[/img] W promieniach zachodzacego slonca :loveu: [img]http://images3.fotosik.pl/112/b5c09ee520eae8ff.jpg[/img] I na deser :sabber: Foty, ktore najbardziej mi sie podobaja :sweetCyb: I jestem z nich bardzo dumna :laugh2_2: [url]http://images4.fotosik.pl/76/b4b76ee7a71d383a.jpg[/url] [url]http://images4.fotosik.pl/84/de5eb3fde7f404ff.jpg[/url] Dodam jeszcze ze widok na tej ostatniej focie byl robiony z kocyka na ktorym Kaja sie wylegiala (ten w paski) :lol: Nie bylo tam zywej duszy, mozna bylo latac tam na golasa :lol: Bylam z Luthien w lesie i takie cudo Kaji zrobila :lol::lol:;) [img]http://img146.imageshack.us/img146/7001/tapetkizwierzeta023jv0.png[/img]
  11. [url]http://i65.photobucket.com/albums/h229/bumgol/new/100_5956.jpg[/url] Za duzy? :hmmmm: [url]http://i65.photobucket.com/albums/h229/bumgol/new/100_5532.jpg[/url] Jakbym nie wiedziala ze to skye to bym powiedziala ze na focie sa ponki :lol::lol: A masz jakies foty z jamnikami? :grins: A co do bramki, to w Karusku taka widzialam..?:hmmmm: ale niekoniecznie identyczna. Brawo dla Besti :klacz:
  12. Masz niesamowite stadko :loveu::loveu:
  13. Hahaha fajnie aportuje :lol::lol: Juz chyba masz naladowane bateryjki?:razz:
  14. Oooo jakie lagodny goldenek [url]http://img208.imageshack.us/img208/5027/tn1005472jr8.jpg[/url] :diabloti: :evil_lol: Wstawiaj wszystko co masz :lol::lol: A czemu kastrowany?
  15. No dobraaa, koniec tego dobrego=picia :evil_lol: Ja juz wrocilam wiec wy tez mozecie :evil_lol: Pokazywac co tam ufocilyscie :evil_lol::evil_lol: Ciekawe czy w koncu Asher dojechala :evil_lol:
  16. anetta

    Galeria Dina :)

    No pieknie sie wystawia :multi: :loveu:
  17. O matko, ale zbity i opuszczony pies! :eek2: widac ze wszystko mu sie zawalilo :shake: :lol: [url]http://images4.fotosik.pl/88/d487447ac4e49f67.jpg[/url] A ten wojskowy fajnie wyglada :lol:
  18. A czemu tylko Adze?? My teszzzzzzz cemy :obrazic:
  19. Widac ze psiaki swietnie sie bawily, zwlaszcza Gaga :lol: A dla Bu :klacz:
  20. Nieee moge, ja po prostu nie moge tu wchodzic :placz: Ale jakas sila mnie tu zaciaga :evil_lol: :modla::modla::modla:
  21. Piekne!!! :loveu: I Aza i foty Tajdzi :loveu:
  22. [quote name='*luthien*'][B][I]to jest jeżowiec:crazyeye:[/I][/B][/quote] O, no wlasnie, jezowiec :p Pozwolisz ze wstawie sobie dzika Kaje do swojej galeryjki :cool3: Dziekuje :lol::lol:
  23. anetta

    karma Brit

    A nie wiecie moze ile kosztuje senior 8kg w Arze? :wink:
  24. Melduje ze dotarlam do domciu :p Bylo bardzo fajnie :cool3: Swietne foty :lilangel: ale jakie ciemne :-o
  25. Ojjj, dogomaniacy powoli sie wykruszaja...:( No szkoda, wielka szkoda... Glaski dla Kajuni :glaszcze: Doddy, rob co w Twojej mocy ;) U mnie pogoda jest dobra, slonce przeswituje przez chmurki ;) Oby tak bylo do mojego wyjscia z domu hihihi O 15.20 wybywam z chalupki :p Aha! Wezcie aparaty :modla::modla::modla:
×
×
  • Create New...