Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [url]http://matusz5.kgb.pl/olym/97.jpg[/url] on sie zaczail w tych kwiotkach na te kuniee co sie pasly na lace :evil_lol::evil_lol::evil_lol: super wode foty
  2. Sliczny motylek :loveu: Czemu takie male foty wklejasz? :razz: wieksze sie lepiej oglada 8)
  3. Uffffffffff, skonczylam :mdleje: Chyba z godzine siedzialam, czytalam i ogladalam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Super foty :multi: Zabawa byla przednia :evil_lol: Do tego nie ma watpliwosci :evil_lol: Agga, pamietnik-fajna sprawa, milo sie czytalo :) A te foty [url]http://img180.imageshack.us/img180/1056/morsko2007204us1.jpg[/url] [url]http://img251.imageshack.us/img251/8437/morsko2007205fg2.jpg[/url] fajnie Ci wyszly :)))))))))) Maja swoj klimacik :cool1: Troche groza powialo hahahah Zrobilas to juz w programie graficznym czy co? [url]http://img341.imageshack.us/img341/5795/morsko2007177yg3.jpg[/url] :mdleje: taki lancuch jak dla krowy :evil_lol: [quote name='Anecioreczek'] ale [url]http://img259.imageshack.us/img259/6686/morsko2007163po0.jpg[/url] Ten Pan z tyłu to kto?:evil_lol: Bo tak sie patrzyyy:evil_lol:[/QUOTE] Ja mu sie nie dziwie, zobaczyl jakies nawiedzone :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Co by bylo gdyby zobaczyl 19 psow?? :o :mdleje: :evil_lol::evil_lol::stupid: ;)
  4. :multi: obejralam foty z Ostrody :loveu: Jak tam zielono :loveu::loveu: A festiwal boski :loveu: Widzialam w tv, ale na zywo musialo byc jeszcze fajniej :loveu::loveu: Mati, a wiesz ze dzis lub od dzis (nie pamietam) jest festiwal regge...?:razz: Dzis w Tv w "Pytaniu na sniadanie" mowili :lol::lol:
  5. Ona tu sie najnormalniej smieje :-D [url]http://img507.imageshack.us/img507/7082/bajka057no6.jpg[/url]
  6. Cieszkam sie Elizusiek :p [quote]Niewazne ze brzydkie i pospolite wazne ze sie trzymają[/quote] w sumie masz racje :lol: Wczoraj bylam w Muzeum WP i teraz sie zastanawiam czy bedziecie chcieli ogladac maszyny...? :hmmmm: :razz: Oprocz tego po muzeum zwiedzilam sobie malutki kawalek stolycy ;) Oczywiscie wszysko mam obfocone i sflmowane :cool1: Jestem padnieta :mdleje: i wrzucam cos na szybko. Sniadanie :lol: Zebyscie nie pomysleli ze Masaj nie dostal :lol: Owszem dostal, ale juz zjadl :lol: No i kibicuje Kaji bo jakos marnie jej to szlo :lol::lol: [img]http://img75.imageshack.us/img75/5747/dscf4996da1.jpg[/img] Nie dajcie sie zwiesc pozorom :lol::diabloti: [img]http://img75.imageshack.us/img75/7291/dscf4997sy3.jpg[/img] [img]http://img75.imageshack.us/img75/2194/dscf4998bf6.jpg[/img] I moje ulubione :lol: :loveu: Zaluje ze nie ostre. Fajna fota by byla. [img]http://img75.imageshack.us/img75/1148/dscf4999vu5.jpg[/img] Kajtek skonczyla a ten dalej lezy przy misce...Ojjj biedny i glodny pies....:placz: [img]http://img75.imageshack.us/img75/3228/dscf5001fi1.jpg[/img] [url]http://img75.imageshack.us/img75/4292/dscf5002ty3.jpg[/url] Ide :sleeping:
  7. [quote]wiele osób odchodzi z dogo, dzięki jego atmosferze, chyba trzeba będzie też o tym pomyśleć...[/quote] Chyba sobie w kulki lecisz :razz: Miesce Tobiasza jest tutaj. O! :p A zdjecia sa swietne! Ta inna perspektywa :razz:
  8. Dziekuje Mati :) Jak dobrze ze dales cardi bo ju zmyslalam ze je pominales ;)) Ten rudzielec to pembrok jest. Wow, to Thai Ridgeback [url]http://matusz5.kgb.pl/wys/355.jpg[/url] TAK?? Buhahah, no nie moge [url]http://matusz5.kgb.pl/wys/357.jpg[/url]
  9. Nooo. Pysa sobie w bambuko leci :evil_lol::evil_lol:
  10. Dla mnie te kwiatki sa brzydkie :lol: Takie...pospolite :lol: Strażnik [img]http://img440.imageshack.us/img440/9035/dscf4985qo4.jpg[/img] Strażniczka :lol: [img]http://img440.imageshack.us/img440/3959/dscf4987xr9.jpg[/img] Z balkonu [img]http://img440.imageshack.us/img440/9856/dscf4990qw5.jpg[/img]
  11. Dla Uny :multi: [img]http://tokiohotelblogasek8.blox.pl/resource/torcik.gif[/img] [img]http://www.melanie01.at/Clip/Pimboli_pack.gif[/img] :drink1::drink1:
  12. Miroszki, jak najbardziej :evil_lol: BBeta, może Kaje po prostu tak mają :lol: Pare balkonowych kwiotków [img]http://img253.imageshack.us/img253/7189/dscf4969cz9.jpg[/img] [img]http://img253.imageshack.us/img253/994/dscf4970xb2.jpg[/img] [img]http://img253.imageshack.us/img253/967/dscf4972dh8.jpg[/img] [img]http://img253.imageshack.us/img253/6698/dscf4973gs8.jpg[/img]
  13. Hahahaah Sota, pojechalas przypilnowac towarzystwo :evil_lol: Mam nadzieje ze to ni ekoniec :razz:
  14. Ale super! Bylam dzis w Hiszpanii, teraz Francja, Sliwacja :lol: Po prostu bosko :lol: Piekne zdjecia mimo ze robione z "domku na kolkach" ;) :loveu: Ten maluszek mnie urzekl :loveu: Skad sie bierze takie pieseczki? :lol:
  15. Witam i Cie zegnam przy okazji:lol: Jak sie robi taki efekt? [url]http://img89.imageshack.us/img89/7152/33rh0.jpg[/url] Bardzo mi sie to podoba.
  16. Ale piekna wycieczka :loveu::loveu::loveu: [quote]widziałam Wrocław z lotu ptaka (po ok 25 min lotu go mijaliśmy)[/quote] co?! :o Po wystartowaniu z Okecia bylas po 25 min. nad Wroclawiem??? Zajebiscie :lol: Swietne [url]http://i166.photobucket.com/albums/u93/bodziulek_3/IMG_5534.jpg[/url] :lol: Fontanny z tecza :loveu: To jest [url]http://i166.photobucket.com/albums/u93/bodziulek_3/IMG_5580.jpg[/url] jakas cyfra, zgadlam? :lol:
  17. A ten jamniczek to jakis niewidzialny :evil_lol: Foty nie ma ;)
  18. [quote]A na obóz na tą wiochę koło białegostoku się nie wybieracia[/quote] A no nie...
  19. Nooo, to jest po co pic :lol: :drink1::knajpa::drink1::laola: Sto lat SSmanko :knajpa:
  20. Doczlapalm sie, w koncu na starych smieciach jestes ;) Obejrzalam sobie w spokoju fantastyczne zdjecia. Musze niektore skomentowac bo inaczej...no...nie przezyje :lol: Jesli sie nie mysle to jest suczna Vega, forumowej Skubi [url]http://matusz5.kgb.pl/wys/26.jpg[/url] :loveu::loveu: Niesamowity jamolek :loveu: [url]http://matusz5.kgb.pl/wys/194.jpg[/url] nigdy takiego umaszczenia nie widzialam, to podchodzi pod czarny podpalany???? :niewiem: Buhahahah [url]http://matusz5.kgb.pl/wys/142.jpg[/url] nie wiekszy od buta :roflt: boski krasnalek :iloveyou: I ma niesamowite umaszczenie. Chwalipieta :eviltong: [url]http://matusz5.kgb.pl/wys/127.jpg[/url] Jak bysmy nie wiedzieli ze jest rodowodowy/a :eviltong: Co prawda nie przepadam na szczoteczkami ale te zdjecie mnie urzeklo [url]http://matusz5.kgb.pl/wys/180.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: A co do nowego psiaka to zrobisz jak uwazasz. Oczywiscie czekam na jeszcze :)
  21. [quote]ale nie będę trawki siać :eviltong: kupie sobie trawkę gotową w rolkach :p[/QUOTE] Myslisz ze ona dlugo wytrzyma?:evil_lol::evil_lol:
  22. [url]http://img67.imageshack.us/img67/4123/dscf0022bu3.jpg[/url] juz sobie wyobrazam jak ziemia sie trzesie gdy biega Bu :lol: Swietny spacerek!
  23. :o dopiero teraz widze zdjecia :o Ale macie tam zielono, pieknie i wspaniale :loveu::loveu::loveu: :mdleje:
×
×
  • Create New...