-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Rozbrajający jest :loveu::loveu:
-
Pusto jakos na tych Polach :lol: Wszyscy uciekli :lol:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Tutaj nie ma co streszczac, gadaja o dupie Maryni :diabloti::diabloti::evil_lol: No! nareszcie beda foty 8) -
:evil_lol: Eria oślepnie od tej czystości :evil_lol: Czekamy :multi:
-
[quote]o masz ....do ukarania ...pijesz 2 karniaki[/quote] Chetnie :-D :drinking::drinking:
- 78403 replies
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
:hand: Memłu, memłu [url]http://img210.imageshack.us/img210/4624/10898924lt8.jpg[/url] :evil_lol: Czy on ma jakichs psich kolegow, kolezanki?? -
Bardzo, bardzo przydatny temat :razz: Podchodzenie do psa na ugiętych nogach. Można jeszcze zauważyć upuszczone uszy na boki :lol: Ogon jest jeszcze w dole. (oczywiscie o Masaju mowie;)) [img]http://images2.fotosik.pl/39/6iv0b1x0t2lqg0zd.jpg[/img] Jamnik zaczyna się oblizywać w celu uspokojenia się. Masaj uszy i ogon postawił jak najwyżej. Zaczyna czuć ze jest wyżej od jamnika. [img]http://images3.fotosik.pl/39/bgnkisrdg5x7uwn4.jpg[/img] Cały czas go kontroluje. Myśle że jak jamnik by mu się postawił byłaby z tego jatka :roll: [img]http://images3.fotosik.pl/39/l79nckkne0zissho.jpg[/img] Po pokazaniiu sobie kto tu rządzi była zabawa :lol: [img]http://images3.fotosik.pl/39/gn833igc3ri50kp5.jpg[/img] Jeszcze chciałam pokazać jak ludzie czasami reagują jak zobaczą obcego psa :roll: Nie trzeba się domyślać ze sznaucerek zaczął od razu burczeć i "mówić sobie coś pod nosem" (napięta smycz) :mad: Ja widząc to, od razu zawołałam Masaja i obyło się bez jakiegoś konfliktu. [img]http://images2.fotosik.pl/40/hn699cj9gb9ol7yp.jpg[/img] I ostatnie, ostatnie :lol: Zachowanie się w grupie z obcymi psami. Widać że duży ONek również chciał pokazać kto tu szefuje ;) Ogon zadarty do góry (zdj.1) W końcu po zapoznaniu się była zabawa, ale Masaj cały czas miał oko na ONka ;) (zdj.2 i 3) [url]http://images1.fotosik.pl/48/hnaeg64rlxii7f21.jpg[/url] [url]http://images2.fotosik.pl/48/jbzn7n55kdru6l0l.jpg[/url] [url]http://images4.fotosik.pl/11/51pt90dvbou4eape.jpg[/url] Przepraszam że aż tyle tego wyszło :oops: :oops::modla:
-
Oooooo, nawet ktos odwiedza mego blozka :lol: [quote]Może się tak cieszy, że wróciła do domku z nudnego spacerku[/quote] :lol: mysle ze ona tak wariuje bo mysli ze cos dostanie do jedzenia :lol::lol: An bzik, czemu by nie :) Jakie przerywnik trza zrobic od wycieczki ;) [img]http://images30.fotosik.pl/64/d336b30f973b5805.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/64/22e9d4dc794a6374.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/64/f523bfe7ec96894b.jpg[/img] Próbuje łapać muszki :evil_lol: [img]http://images25.fotosik.pl/64/24bdc458f0328e73.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/64/4887fbbdc6fe9a79.jpg[/img]
-
Olcha :razz: Co tam slychac?
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
anetta replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
No no!! Gratuluje nowego cykadełka :cool3: :)))))))))) -
O masz!!! Impreze pprzegapilam :placz: Ozzy, wszystkeigo najlepszego :multi::knajpa: :multi::BIG: Zdrowko!
- 78403 replies
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Gdzie jest Chaps bo ni widze [url]http://images24.fotosik.pl/64/4c98407097425137.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ile go ubylo :evil_lol: -
Wow, ale mialas dzien ;) Ten czarno-bialy kroliczek jest rozkoszny :loveu::loveu:
-
[quote name='justys95']Ja nie wiedziałam, że ty masz tyle psów :-o i kotów :)[/QUOTE] No cos Ty, nie wiedzialas ze Asiaczek ma pseudohodowle :diabloti: Ale ciiiii :cool1:
-
No to sie cieszkam ze nic Ci sie nie stalo :lol:
-
Agnisia, a no nie :lol: Zdjecia nie sa zbyt dobrej jakosci + moj troche ciemny monitor=wyglad miesa :o :lol::lol:;)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Dzieki za wyczerpujaca odpowiedz 8) :lol: Ale ekstra szeleczki :multi: wow wowo wow :lol: -
Zdziwilam sie co ten bolid tam robi... ;) [img]http://images27.fotosik.pl/64/234f3eb311b4e93e.jpg[/img] Kierownica [img]http://images28.fotosik.pl/64/5c4d9969b601672f.jpg[/img] Dopiero nastepnego dnia dowiedzialam ze o BMW Sauber Pit Line na Bemowie. A to byl bolid Kubicy :) Ha! Ale mi sie udalo :lol::lol: Na imprezie nie bylam (a mam rzut beretem) mialam isc ale widzac w Tv ile tam ludzi stoi w kolejce to :grab: [img]http://images28.fotosik.pl/64/09e2f0c633c84f74.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/63/afc39d51cc6f932e.jpg[/img] kwiatki tez posadzili [img]http://images25.fotosik.pl/63/12e5e5e4156ac760.jpg[/img] [url]http://images30.fotosik.pl/64/a371bf8f533e9683.jpg[/url]
-
[img]http://images27.fotosik.pl/64/8aeb5839b298076d.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/64/54dd481148253d7b.jpg[/img] Ale mi sie udalo go zlapac ;) [img]http://images30.fotosik.pl/64/f5914685519ebd30.jpg[/img] Drzewka sa owiniete bambusem [img]http://images28.fotosik.pl/64/e4f4f1a30858aad0.jpg[/img] A tam co za tlum...:hmmmm: [img]http://images27.fotosik.pl/64/141949135e1de30f.jpg[/img]
-
[img]http://images25.fotosik.pl/63/2278168f3248f0b7.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/63/91a41d1d1ace8100.jpg[/img] Kumple:razz:;) [img]http://images28.fotosik.pl/63/20be9bd46eae6541.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/64/a67b4c8b1983dc84.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/64/1a2579360b693742.jpg[/img] Nie bede juz was zanudzac tymi zdjeciami ;) Po wyjciu z muzeum poszlam sobie na Krakowskie Przedmiescie. Nie bylam tam jeszcze od momentu wyremontowania. Nawet mi sie podoba :) ;) Poczulam sie jak turystka z obcego miasta :lol::lol:
-
:loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Helo Nie widxiaalam ze masz new briarda [url]http://img411.imageshack.us/img411/9980/zzzz94zt5.jpg[/url] 8) :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:lol: i kazdy mial swoje koszatniczki na zlocie? :lol: -
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
anetta replied to moon_light's topic in Foto Blogi
:klacz: tylko jedno?? :( -
[url]http://images30.fotosik.pl/63/fdd55843139ede08.jpg[/url] :roflt::cool2: Pati, dobrze ze powiedzialas ze to pierogi byly :evil_lol: