-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Hej Zajefajne zdjęcia wodnych stworow :multi: [url]http://i15.tinypic.com/4zu8b6b.jpg[/url] :cool2:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
I się witam :lol: Noooo, różowe szelki...ciekawe co Lal na to :cool1: A jakie to szpecjal okazje bedom??? Iii tam, taka burza jak ze mnie Królewna Śniezka. Troche popadało i pogrzmiało :cool1: WCZORAJ to było COŚ :mdrmed: I to chyba by było wsio co chcialam powiedzieć :lol::lol::lol: -
:mdleje: araby są przepiękne :mdleje: :loveu::loveu::loveu: kiedys jeżdziłam na takim, miło było :loveu::loveu:
-
Coco, Monti, Toluch, Stefcia, Nutka, Kubuś, Młody i Młoda :]
anetta replied to Karolajna's topic in Foto Blogi
Ale prosiak ekstra :lol::lol: Futra też niczego sobie :multi: -
Aleeee malenstwo :loveu: Przesliczna :loveu: Loona dobrze godo :p
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
O matko :o [url]http://img514.imageshack.us/img514/3946/11eq6.jpg[/url] wyglada na chorego...:roll: To raczej mastif tybetanski. Z poczatku myslalam ze pokazalas psa ze schroniska... :roll: NIE! nie wystarczy 8) -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
CZesc :)))) A co tam sie dzieje na tych ulicach?:evil_lol: -
http://www.mfoto.pl/uploads/1500/5_c9386.jpg :loveu::loveu: i co? tylko tyle?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote]po prostu nie miałam ochoty na spacer[/quote] Ii tam , gadanie :evil_lol: mogłaś poczuć te turbulencje :loveu: ach :loveu: :diabloti::diabloti: A co to za pajac? [url]http://img209.imageshack.us/img209/475/dsc0280bx4.jpg[/url] :evil_lol: Ładna ta ośmiorniczka, ładna :p- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
:mad: [img]http://images27.fotosik.pl/64/4609cd05d02a34d7.jpg[/img] :mad::mad: [img]http://images23.fotosik.pl/64/448191e5a4a29aaa.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/64/b2ca3fc2742a942d.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/64/0c632d335efad9b2.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/64/238dcb53fcab1ad2.jpg[/img] [url=http://media.putfile.com/Fontanna-II][b]FILM[/b][/url]
-
[img]http://images30.fotosik.pl/64/2797d72d0e26b0d0.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/64/da74234303cbb951.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/64/d2c6855754e0d1df.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/64/8e68107409b81409.jpg[/img] Dzieciaki miały fantastyczną zabawe :lol: [img]http://images23.fotosik.pl/64/1e3ec404f35fb209.jpg[/img]
-
[img]http://images24.fotosik.pl/64/9f7feee3f2b39f2e.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/64/4cf172261d72286b.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/63/2172032e0ab9eadd.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/64/66ee69f75561f617.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/64/4613a64daf869970.jpg[/img] [url=http://media.putfile.com/Fontanna-58][b]FILM[/b][/url]
-
Super fontanna :multi: [img]http://images26.fotosik.pl/63/bea0d307f508653c.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/64/05e5979a8dcfac85.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/63/8a366f18e9c8cc0f.jpg[/img] :lol: [img]http://images27.fotosik.pl/64/27f8812a3ef09061.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/64/de5277ab8ac35607.jpg[/img]
-
[img]http://images26.fotosik.pl/63/d8a40d018b73939a.jpg[/img] Pieski tez przyszły ;) [img]http://images26.fotosik.pl/63/a9447462e6c6c7a9.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/64/6f31fbb446051f64.jpg[/img] Piwnice pałacu [img]http://images30.fotosik.pl/64/7998dda561002168.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/64/0c60a74a3bce5b66.jpg[/img]
-
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
anetta replied to BooBC's topic in Border Collie
suuuuperrr :klacz: :multi: A jest tam muzyka? -
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hej, jakie ma rozowy nosek http://i12.tinypic.com/54cvrja.jpg :))))))) A króliczek prześmieszny :) -
Ale gdzie? :hmmmm: :niewiem:
-
Bosh, tam piwo lało sie litrami :o :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A gdzie Bogarka? pochowała się?:evil_lol:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote]jamnisia miniatura Gama, jakterrier Beta i kundelka Amfa a i jeszcze Baja - sznaucer miniatura pieprz i sól a jest jeden kolega, za którym tam w miarę przepada, Labi - labrador[/quote] To czemu zawsze na spacerku tylko Tobi jest?:eviltong: Tak wtrafiacie ze nikogo nie ma na dworzu?:lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Zmoreczkooo, stoo laaat dziewczynko :BIG: :new-bday::new-bday::new-bday: [url]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/2299cz1l.55-4.jpg[/url] :loveu: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
:o :o Genialne!! A czemu nie chciałaś wstać??:evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Fajnie że jesteś :multi: Cierpliwie czekam na foty z wypadu :razz: A aparaciku to szkoda, szkoda :( -
Nerul, zapraszam cześciej :cool3: Matusz, wycaluje. An bzik :p Pinczerka, a no sie relaksuje. Strasznie lubi się tarzać czy to z piłką czy z talerzykiem :p [img]http://images27.fotosik.pl/64/14b5240121789009.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/64/33574d44c5cdb3a8.jpg[/img] Z Krakowskiego Przedmieścia poszłam na Pl. Piłsudskiego a tam jeszcze trwały pokazy ze Święta Wojska Polskiego... [img]http://images30.fotosik.pl/64/1f4abdcbf7a1cc91.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/63/654fca59fe454a03.jpg[/img] [url]http://images29.fotosik.pl/64/a7184a24ff0d3483.jpg[/url] Ale najbardziej podobało mi się to :p [img]http://images25.fotosik.pl/63/779cb275ea2bdd4d.jpg[/img]
-
[url]http://images25.fotosik.pl/62/a2ab1ebcbfd5fe55.jpg[/url] :mdleje: boskie :lol: