-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote]uważaj na kominy[/quote] Spoko maroko :cool1: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Hahahah Luna odkrywca :evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Obejrzałam film hahhhaha, ale się kotłowały :evil_lol::multi: Niesamowite że tak odżyła :multi: Bardzo się cieszkam że ma doomek :multi::multi: Tłoczno tam, oj tłoczno :lol:
-
Ni wim o czym mowa, ale przyszłam żeby nie było :loveu::loveu::loveu: :p :hand:
- 78403 replies
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Uuu, szybkiego powrotu do zdrówka życze :glaszcze: Ładniutkie te zdjęcia z parku :loveu::loveu: I co, tylko tyle fot z wystawy?? :mad: -
Dzięki za wieści. Wiemy już że nie zaginęła :lol::lol:
-
I to wszystkie 3 zostały ciachnięte :diabloti: bardzo fajne te legowiska!!
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Aaaa, jak mu sie oczka świecą na widok jedzonka [url]http://images21.fotosik.pl/418/075ff464dce49ba2.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: 5 tyg...:o porażka ;) -
Nadrobiłam te bazgroły :o Ale żeby gadać do 4 rano..... :mdleje::stupid::evil_lol::evil_lol: Uuuu bidna łapcia...:( ale dobrze że już minęło.
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hej!! Mam wrażenie że chciałby krzyczeć. "Eeee wyy suczki :razz: tu jestem":evil_lol: http://i10.tinypic.com/4xvg8q9.jpg -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Przeczytałam o poszkodowanycm Franiu (:crazyeye::shake:), o przyszłym :o CAO. A teraz lece dalej.... Foty gites, a ta najlepsza [url]http://images21.fotosik.pl/419/4ecd71d858c73e02.jpg[/url] :roflt: :cool1: -
BRAWO!!! Wspaniałe zdjęcia!! :laola:
-
:drink1::bigcool: :angel::drink1:
-
No to co to za fryzjerka?!! :o Idź do niej z kijaszkiem :evil_lol::evil_lol:
-
Beza i reszta - czyli galeria szalonych bab (i nie tylko)
anetta replied to Eriu's topic in Foto Blogi
Strasznie fajniutkie są szylki :lol::lol: A te futreko..mmmmmmmmm -
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ulalal smoczysko zajefajne, a jeszcze zajefajniej :lol: będzie wyglądać pomalowane :cool3: -
A ja jak zwykle nie na czas jestem :roll::evil_lol:
-
[quote name='furciaczek']a Luska na tej fotce to aerobik cwiczy czy co:evil_lol: [url]http://img261.imageshack.us/img261/3457/kopiadsc02624yc0.jpg[/url][/QUOTE] [quote name='AśkaK']Nie mam pojęcia co ona ćwiczy :evil_lol:, chyba wydaje jej się że się tarza tak jak Rudzio.:D[/QUOTE] To się joga nazywa...joga. :cool1: Piękne zdjęcia, bardzo takie lubie :loveu::loveu::loveu: No i jak z egzaminem???
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
rany :evil_lol: -
[quote]Czy to jego imię? Czy chodziło o sznaucera[/quote] O sznaucera mi chodziło ;)
-
:o nio nie, czegos takiego jeszcze nie widziałam :lol::lol: [url]http://img260.imageshack.us/img260/7946/dsc0017zmun6.jpg[/url] [quote]Z tego czego już się naumiałam[/quote] wyczuwam że to jakaś tajemnica:cool1:
-
Dzikeki :loveu::loveu: Właśnie nie moge niżej bo są już bloki i latarnie i inne rzeczy których nie ma sensu pokazywac bleeee :eviltong:
-
[quote]Mamy podobne zabawki - jak Wasz żółty hantelek(tylko Gizmo ma czarny), różowe ringo(nasze niebieskie) i sznurowe freesbe z napisem CATCH ME(po naszym został tylko sznurek)[/quote] Hhahahaha ja tez mam taki hantelek-niebieski, Masaj bardzo go lubi :lol: A teraz kupiłam mu ten sznurek z piszczałką bo poprzedni rozerwał :roll: Fajna jest ta zabawka, nigdzie tego nie widziałam a tu prosze...w Biedronce była :o