-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Nooo, przynajmniej z jedna pokaż :evil_lol:
-
Cześć :p Wow :lol: [url]http://images23.fotosik.pl/104/291ff13ebed2d8camed.jpg[/url]
-
:cool3: [quote]a widziałaś na żywo?[/quote] No nie ;)
-
[img]http://img401.imageshack.us/img401/7448/cottontailav9.jpg[/img] [img]http://img401.imageshack.us/img401/6088/devalg6.jpg[/img] [img]http://img401.imageshack.us/img401/9103/juneauee0.jpg[/img] [img]http://img401.imageshack.us/img401/6602/kadosnowpe4.jpg[/img] [img]http://img401.imageshack.us/img401/8059/max1vy9.jpg[/img] [url]http://img401.imageshack.us/img401/6569/molly4wh2tb6.jpg[/url] [url]http://img401.imageshack.us/img401/9530/rollstuhlgu0.jpg[/url] Nie wiem jak wam, ale mi podoba się wózeczek dla króliczka :lol:
-
Wstawie foty jak już wątek powstał. [img]http://img401.imageshack.us/img401/4435/0byc5.jpg[/img] [img]http://img401.imageshack.us/img401/7594/14baq7.jpg[/img] [img]http://img401.imageshack.us/img401/9358/bootyblkka1.jpg[/img] [img]http://img401.imageshack.us/img401/295/chewsaddleblkvl8.jpg[/img] [img]http://img401.imageshack.us/img401/5829/cocokl1.jpg[/img]
-
[img]http://img221.imageshack.us/img221/5940/dscf8003vj5.jpg[/img] [img]http://img221.imageshack.us/img221/6548/dscf8006sp1.jpg[/img] [img]http://img502.imageshack.us/img502/1826/dscf8009mr7.jpg[/img] [img]http://img502.imageshack.us/img502/635/dscf8011xi5.jpg[/img] [img]http://img502.imageshack.us/img502/9259/dscf8016rh9.jpg[/img] a teraz ide spać :mdleje:
-
[quote name='deer_1987']w pl to zawsze inaczej z tym swietem niz tu[/QUOTE] Szkoda...Atmosfera jest niesamowita. [quote name='Guffi']Cmentarne foty Dłuuugo mnie nie było, ale się witam[/QUOTE] :multi::multi: Fajnie że już jesteś. [quote name='Werka'][COLOR=royalblue]ciekawe fotki![/COLOR][/QUOTE] :p:p [quote name='Bzikowa']A idź mi z tymi cmentarzami kobito - po wczorajszym dniu mam ich DOŚĆ! :lol: Ale fotki jako fotki jak zwykle urocze i jak zwykle mam kompleksy co do mojego focenia No, do zobaczenia, ja chcę foty Masaja![/QUOTE] :( :sadCyber: A ja mam nowe...i chciałam się z wami podzielić.... Nie mam Masaja :shake: [quote name='Gonitwa']Hejo Ależ Tu u Was... ładnie[/QUOTE] :loveu::loveu: [quote name='Katerinas']kurcze anetta Jestem pod mega wrażeniem :cool3: Robisz fantastyczne zdjęcia. Bardzo mi się podobają. Te Kozłówkowe zachwycają :loveu: Masaj boski .... wiesz.... mam straszliwą słabość do tej rasy ;) No a zdjęcia z cmentarza... znicze... chryzantemy... śliczne :loveu:[/QUOTE] Bardzo się cieszę :multi: Z Kozłówka(i?) jeszcze mam tylko że teraz 1 i 2.11 ma pierwszeństwo :lol::eviltong: Oj wiem, wiem :p [quote name='bonita']No ja też byłam i fotki widziałam I powiem CI coś w sekrecie :cool3: Podobają mi się :loveu: :evil_lol:[/QUOTE] :multi::loveu: Jestem taka padnięta po tych wszystkich dzisiejszych wrażeniach, ale wstawie wam jeszcze pare fot żeby nie było tak gołosłownie :eviltong:;) Cm. Północny [img]http://img221.imageshack.us/img221/5563/dscf7992px0.jpg[/img] [img]http://img221.imageshack.us/img221/4467/dscf7995ko9.jpg[/img] [img]http://img221.imageshack.us/img221/3627/dscf7999wo5.jpg[/img] [img]http://img221.imageshack.us/img221/3561/dscf8000mx8.jpg[/img] [img]http://img221.imageshack.us/img221/2954/dscf8002zl9.jpg[/img]
-
Wdech, wydech, wdech, wydech...po kolei ;) Witam grono :cool3: [quote name='Asia & Ginger']Bardzo ładne te fotki, takie nastrojowe.[/QUOTE] [quote name='agaciaaa']Bardzo nastrojowe te fotki!!![/QUOTE] Dzięki :loveu: [quote name='Dobcia']Mnie najbardziej podoba sie to z Twoim odbiciem;) Jest takie... inne[/QUOTE] Inne :evil_lol: Siedziałam sobie na ławeczce przy grobie i fociłam to co było po prawej stronie :lol: i nagle spojrzałam sobie w przód i patrze a ja się odbijam :lol: No to cyknęłam sobie foty żeby zobaczyć co z tego wyjdzie no i wyszło :evil_lol: [quote name='deer_1987']zawsze w ten dzien jest inna atmosfera, szczegolnie wieczorem jak sie pala znicze[/QUOTE] Mam takowe :cool3: [quote name='basia bonnie']http://img240.imageshack.us/img240/558/dscf7967qs0.jpg piękne!!! ale Twoje odbicie też niczego sobie[/QUOTE] :multi: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dzień dobry Świetne zdjęcia, byłyby jeszcze lepsze, gdybyś odwiedziła cmentarz wieczorem... Mi się najbardziej podoba to z czarnym kotem, świetnie pasuje do tego cmentarnego widoku.[/QUOTE] Byłam, byłam, dziś :multi: Kotka by nie było gdyby mnie nie zawołali :lol: Musiałam biec i szybko wyciągać aparat :lol: Za chwile kotka już nie było, poszedł zwiedzać dalej :evil_lol: emoty ciach. Za chwile c.d odpowiedzi :lol: bo chce powiedzieć gdzie byłam. Miałam dziś bardzo napięty plan dnia :evil_lol: Rano była przeprowadzka klubowych przeszkód. Zaczynamy już skakać na ujeżdzalni :) Fajna jest, duża i ciepła :cool1: Bez żadnych dziur w ścianach ;) Po przyjechaniu do domu, pojechałam na cm. Północny na groby bliskich, pogoda była przepiękna :loveu: I szkoda mi było marnować taki dzień. Chodziłam tam do zmierzchu. Po powrocie trzeba było się zregenerować bo miałam w planach żeby wieczorem pojechać na Powązki :multi::multi: No i się udało :lol: Zebrałam się w sobie(ciężko było :evil_lol:), ciepło ubrałam i pojechałam :evil_lol: Ku zdziwieniu nie tylko my tam byłyśmy (z mam byłam) :cool1: A to było już po 19, więc ciemnica jak w d...:evil_lol::ghost_2: (tam nie ma latarni). W tym roku zrobiłam sobie maratonik :lol: Bródno, Północny i dodake ekstra- Powązki :lol:
-
[quote name='agaciaaa']Nie mam fotek z cmentarza, nie umiem robić takich fajnych jak Ty... :cool3: Nie mam pojęcia :cool3: co?????? :razz:[/QUOTE] Kuku Ci zrobie :mad: Stringi [img]http://emoty.blox.pl/resource/18.gif[/img] :roflt: No ale nie podobne?? PODOBNE!:grin::grin: A jaaa cieee, ale postawa!!! :multi: [url]http://images24.fotosik.pl/105/bd138068df9dce9b.jpg[/url]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Obejrzałam :mdleje::klacz: [url]http://images31.fotosik.pl/31/1e19c37dcb79c36b.jpg[/url] strach sie bać :shocked!: [url]http://images27.fotosik.pl/106/6fbff6fc6ce5f0d1.jpg[/url] [url]http://images26.fotosik.pl/105/2e41b8a7e3f8f5ce.jpg[/url] [img]http://emoty.blox.pl/resource/szczena.gif[/img] Coś niesamowitego. Przeskoczyła dziure? No prosze, zguba się odnalazła :lol::lol::lol: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[url]http://images30.fotosik.pl/105/965b6cae58434e2c.gif[/url] Piekny zamyślony :loveu: Co ja czytam, też bierzesz patyki :lol: A badanie, nie powiem, interesujące :evil_lol: -
Ooo jak miło obejrzeć Wadowice, przynajmniej na fotach :cool3:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Hej :lol: Super są te niebieskie foty z przedstawienia :o -
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cześć wieczorowo :)))))) Guffi :o :))) jesteś. -
I bach w aparat :evil_lol: [url]http://img125.imageshack.us/img125/9615/kiiiijjj014oj5.jpg[/url] [quote]Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa dla niewiedzących[/quote] Ło matko :lol: A ja za szysbko przeczytałam i wyszło mi dla niewidzących :lol: I tak się troche zdziwiłam no to przeczytałam raz jeszcze :lol::lol:
-
:lol: brawo Boorki :lol:
-
[quote]ale pies na nim ten sam[/quote] Tak, ale w innej pozie :lol::lol: Masz jakieś foty z cmentarza? Wiesz co, jak tak patrze na te szelki to coś mi przypominają :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ZGADNIJ:diabloti:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
:roflt::roflt::roflt: no prosze was :roflt::roflt: -
Ach ten pysio :loveu: Co to firanek, u mnie jest podobnie z tym że zamiast firanki to Kaja potrafi wcisnąć głowe w poszwe, tam gdzie są odległości między guzikami :lol::lol: I nie potrafi się uwolnić :lol::lol: ;)
-
W takiej chałupie to i ja z chęcią bym spała :lol::lol: [quote]Ale muszę je trochę zmodernizować i poprawić, bo Arni to wandal i zawsze coś popsuje[/quote] Niewdzięcznik :mad:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Żartujesz, prawda? :evil_lol: -
Ostatnia seria :) [img]http://img240.imageshack.us/img240/9694/dscf7978vf7.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://img240.imageshack.us/img240/6950/dscf7979pa9.jpg[/img] [img]http://img240.imageshack.us/img240/5954/dscf7984ar7.jpg[/img] [img]http://img240.imageshack.us/img240/1646/dscf7987ap8.jpg[/img] [img]http://img75.imageshack.us/img75/8199/dscf7990tx3.jpg[/img] :multi:
-
Agacia, owszem, lubie :loveu: [quote]a polatac czasem fajnie..[/quote] Taaaa :diabloti: Pada deszcz, jak tak jutro będzie to nici z wycieczki na Powązki...:shake: Lecim dalej :lol: [img]http://img240.imageshack.us/img240/558/dscf7967qs0.jpg[/img] [img]http://img240.imageshack.us/img240/5769/dscf7969us3.jpg[/img] [img]http://img240.imageshack.us/img240/4354/dscf7971tt3.jpg[/img] [img]http://img240.imageshack.us/img240/9158/dscf7974yj3.jpg[/img] [img]http://img240.imageshack.us/img240/9913/dscf7976ki8.jpg[/img]