Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [quote]No dostaje głodowe porcje jedzenia i teraz dojada..[/quote] Nie ma dojadania :mad:
  2. To już blisko :multi:
  3. :hand: [quote]A ja witam się słonecznie bo u nas pogoda pięęęękna ^^[/quote] :watpliwy::obrazic:
  4. :o o dzysis :o A ta sucz nie ma właściciela??? [quote]jak - nie pytajcie[/quote] Adrenalinka zadziałała....
  5. Brrrrrrrrrrrr, śnieg u mnie padał :diabloti: a teraz chyba śnieg z deszczem :diabloti: Siedze sobie pod kocykiem i właśnie wypiłam herbatke :chlup: I już mi troszke lepiej :p [quote name='basia bonnie']http://img217.imageshack.us/img217/5002/dscf8243zr2.jpg helikopterem chcieli Ci przywieźć te rękawiczki? [url]http://img217.imageshack.us/img217/8009/dscf8242eg0.jpg[/url] ale ja jestem fotogeniczna[/QUOTE] Tak, to oddział specjalny, powołany przezemnie :eviltong: Masaj strzela focha!!!! :obrazic: [quote name='zuzolandia']http://img217.imageshack.us/img217/8009/dscf8242eg0.jpg ...no rob to zdjecie bo czasu nie ma hehehehe buzioleeeeeeeeeeeee[/QUOTE] :evil_lol: buziole :lol: [quote name='furciaczek']Nio nio musze przyznac ze Masaj ma bardzo zgrabny tyleczek[/QUOTE] :cool1::cool3: [quote name='Asia & Ginger']http://img217.imageshack.us/img217/6448/dscf8239rb7.jpg A cóż to za pies? :cool3: Jakiś taki do Masaja nie podobny.[/QUOTE] [quote name='Eriu']No dokładnie, ja się musiałam zastanowić, któż to.[/QUOTE] Kamufluje się :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Eriu']A to dlategoooo. No to wszystko jasne.[/QUOTE] :cool1: [quote name='agaciaaa']http://img217.imageshack.us/img217/6448/dscf8239rb7.jpg co zrobiłaś z Masajem?[/QUOTE] Ja?! Nic :siara: Sam sobie to zrobił :evil_lol: [quote name='Celina12']Świetne to pierwsze zdjęcie-otrzepywał się????[/QUOTE] Si :evil_lol: Zrobił siku i sie otrzepał :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Dobcia']http://img217.imageshack.us/img217/4199/dscf8245hz5.jpg ...to, co najczęściej widzi właściciel u psa na spacerze hihihi bardzo zgrabny quperek:loveu:[/QUOTE] Będzie jeszcze jeden zgrabny tyłeczek :cool1::evil_lol: [img]http://img217.imageshack.us/img217/7049/dscf8246qx5.jpg[/img] Ichaaaaa, mam potyczka :multi: [img]http://img217.imageshack.us/img217/2953/dscf8247ji3.jpg[/img] [img]http://img217.imageshack.us/img217/8028/dscf8248vp4.jpg[/img] [img]http://img217.imageshack.us/img217/3088/dscf8249tv3.jpg[/img] [img]http://img265.imageshack.us/img265/5161/dscf8251ll3.jpg[/img]
  6. Obejrzałam :mdleje: :cool3: Liście pływające na wodzie bardzo mi się spodobały ;)
  7. Pierwsza fota cudna, super kropelki :loveu: Cejrowskiego uwielbiam :multi: Oglądam jego program na dwójce.
  8. Ale zwierzyniec :)
  9. [quote name='Mi.'][B]to ogier:evil_lol::cool1:[/B] [B]nie, nie jest wysoki.[/B][/QUOTE] ooo a wydawało mi sie że masz klacz :hmmmm::evil_lol: [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i60255_HORRORxD058.jpg[/url] :vamp:
  10. Oooooooo :))))))))
  11. Trzecia:multi: :lol: Stooo laaaat, stoooo laaat, nieeeeeeech żyyyyyyyjeeeeeeee, żyyyyyyyjeeeeeeee naaaaaaaaaaam :-D :bday::new-bday::BIG: :BIG:
  12. Takie muzeum to raj dla dużych chłopców :evil_lol::evil_lol: Dumcia ma fajny gnacik :diabloti:
  13. I ja tyż :cool3:
  14. :-D Ale Wika świetnie zachęcała ją do zabawy. Super!!
  15. :mdleje: [url]http://images28.fotosik.pl/107/25320efffed6f7ad.jpg[/url] :loveu::loveu:
  16. Po cichutku trzymam kciuki.... Nie wiem jak można trzymać po cichu kciuki ale dobra:hmmmm::evil_lol:
  17. Wow, wchodze a tu tyyyle :mdleje: Piękna ta klaczka, piękna :loveu: Podoba mi sie głowa ;) Chyba nie jest wysoka..?
  18. :mdleje: ale to........kochany psiak :evil_lol: A tak serio to nie wesoło, babka na pewno sie wystraszyła... Przec te szaleństwa Oriencik może straci na wadze :lol:
  19. anetta

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Dobcia']...spojrzenie Bystrej na ostatnim zdjęciu... takie niewinne i głębokie:loveu:[/QUOTE] Ja tam widze małe kurwiki :evil_lol::evil_lol:
  20. [quote name='Savannah']czyli chyba zle mysle?czyzbym dostrzegła nutke ironii ? :lol:[/QUOTE] Nieeeeeeeeee, no cos Ty :crazyeye: Nie zrozumiełaś mnie. Ja po prostu nie wpadłabym na to żeby pisać o kynologii jako subkulturze. Podoba mi sie pomyśł :cool2:
  21. Czas na foty :multi: W końcu ;) Było wietrznie i zimno, a ja nie wzięłam rękawiczek... Zawirował mi świat ;) [img]http://img217.imageshack.us/img217/6448/dscf8239rb7.jpg[/img] [img]http://img217.imageshack.us/img217/3701/dscf8241rt5.jpg[/img] [img]http://img217.imageshack.us/img217/8009/dscf8242eg0.jpg[/img] [img]http://img217.imageshack.us/img217/5002/dscf8243zr2.jpg[/img] [img]http://img217.imageshack.us/img217/4199/dscf8245hz5.jpg[/img]
  22. [quote name='zuzolandia']Witankoo ...wszystkie fotki niesamowiteee .......klimatyczne.....masz kobito reke nie ma to tamto .... wybralam jedna ktora mnie zafascynowala ....... [url]http://img221.imageshack.us/img221/5563/dscf7992px0.jpg[/url] buziolki przesylam i podziwiam za wytrwałosc w odwiedzaniu cmentarzy ....[/QUOTE] :p [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hand: witanko :multi::multi::multi: ja TU bywam :grins: czytam i oglądam [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [quote name='Gonitwa']Hejo;) I ja tu bywam i czytam:diabloti:, i oglądam...:loveu:[/QUOTE] Ciesze się, ciesze :multi::multi: [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]Witanko Anetko ;) Kajo i Masajku :loveu::loveu: wpadliśmy się przywitać:) i życzyć miłego dnia:)[/B][/COLOR][/QUOTE] Dziękujemy :loveu: [quote name='Dobcia']Bardzo mi się podobają dwie ostatnie fotki:) ...ale ta tez ma coś w sobie;) [url]http://img221.imageshack.us/img221/5563/dscf7992px0.jpg[/url][/QUOTE] :loveu::loveu: [quote name='Eriu']Anetka, przyznaj się po prostu, że jesteś profesjonalnym fotografem i już nie będziemy mieli kompleksów ;).[/QUOTE] Tiaaaaa i pracuje dla National Geographic :evil_lol::evil_lol:
  23. :hand: No, troche ponadrabiałam blożków z wczoraj ale i tak nie wszystko :lol: Wczoraj wieczorem przyjechała do nas Ala i dom stanął na głowie :lol::lol: Nauczyła się mówić imię Kaji :multi: :lol: I Kajtuś bardzo jej się spodobała;) Masaj próbuje ją zaczepiać i łapać za nogi :mad: Wiedziałam że tak będzie...Na dodatek zazdrosny jest o mnie :shake: Ona bardzo lubi psy :loveu: Moja krew :lol::lol: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Konstrukcja faktycznie przedziwna... A przedostatnie zdjęcie... normalnie na okładkę gazety fotograficznej[/QUOTE] e tam ;) [quote name='Katerinas']anetta Ty jakiś kurs robienia zdjęć przechodziłaś. REWELACJA !![/QUOTE] No coś Ty :lol::lol::lol: Jaki kurs ;) [quote name='diabelkowa']swietne footki :)))[/QUOTE] :p:loveu: [quote name='Gonitwa']Mam co raz większe kompleksy jeśli chodzi o zdjęcia- chyba przestanę je oglądać...[/QUOTE] Zawsze zapraszam na oglądanie :multi: [quote name='Celina12']Bardzo dziękuję za spacer po Powązkach...ciekawie , nastrojowo..i do tego tylu sławnych LUDZI....[/QUOTE] Plosie :p [quote name='Asia & Ginger']Anetta, wszystkie fotki przepiekne. Aż ciężko coś wybrać do zacytowania. I zachody piękne i palące się znicze i Powązki. Wszystko, wszystko. :p[/QUOTE] :multi::multi: dzięki [quote name='agaciaaa']Dziewczyno, Ty to masz talent!!!!!!!! Wszystkie fotki piękne! Nie wiem co cytować :evil_lol: [url]http://img164.imageshack.us/img164/6816/dscf8136sc4.jpg[/url] ta mi sie bardzo podoba! ale inne też ;)[/QUOTE] E tam talent :evil_lol: A co to talent?:evil_lol: [quote name='deer_1987']no na pewno sa ludzioe co czesciej odwiedzaja ale tlyko raz w roku jest tak pelno zniczy[/QUOTE] Raz w roku mi wystarczy :cool1:
  24. Aaaaaaaaaaa, super, super, Gratuluje dziewczyny :klacz: :multi: :sweetCyb: :laola:
  25. Bidulek :( [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i59620_IMG4897.jpg[/url] Nawet jest reklama smyczy AFN ;)
×
×
  • Create New...